Суспільство
У Полтаві відкрили перший в Україні колівінг
У Полтаві відкрили новий простір колівінгу Z-House. Про це інформує Зміст.
Це – триповерховий будинок у центрі міста, своєрідне поєднання хостелу і коворкінгу, де можна жити і працювати командою фахівців.
Що відомо про новий простір?
За словами автора проекту Олександра Карташова, який проводив екскурсію, назва пішла від нового покоління Z (так називають тих, хто народився між другою половиною 1990-х і другою половиною 2000-х). Адже саме для них і створювали простір – для людей, які люблять комфорт без зайвих турбот, візуальні образи, сучасні матеріали. Тому для них важливі, наприклад, види з вікна і робоче місце біля нього. На думку Олександра Карташова, вони більше схильні орендувати житло, ніж купувати його, і саме для таких клієнтів і відкрили Z-house.
Які умови проживання?
Будинок розташований за адресою вулиця Шолом Алейхема, 47б, розрахований на одночасне проживання від 9 до 15 людей. За концепцією Z-house, він передбачає саме одночасну оренду приміщення всією командою, яка створює проект чи працює у певному напрямку – наприклад, команда IT-розробників. Вони можуть взаємодіяти між собою цілодобово, не тільки працювати разом, а й відпочивати.
Читайте також: У столиці може з’явитися перший “коворкінг на природі”
У будівлі є всі комунікації та умови для комфортного проживання – швидкісний інтернет, сучасний інтер`єр, стильні меблі та необхідна техніка.
На подвір’ї будинку є зона взаємодії, де розміщений спортивний майданчик, зона для барбекю та роботи на свіжому повітрі.
Крім того, автори подбали і про безпеку: будівля оснащена датчиками пожежної сигналізації та має кнопки виклику охоронної служби в кожній кімнаті.
Передбачено також трансфери для команди (перевезення), приготування їжі та додаткове прибирання.
Читайте також: На Петрівці планують побудувати кампус для креативних професій
Що ще знаходиться в будинку?
На першому поверсі велика кімната, де одночасно можуть знаходитися і працювати всі жителі будинку. Кімнати на другому і третьому поверсі розраховані для роботи та відпочинку кожного члена команди окремо. Є і дворівневі кімнати, де зона відпочинку розташована вище. Меблі в інтерєрі трансформуються і переміщаються в залежності від потреб жителів.
«За допомогою цієї локації у команди, в якої є ідея створити продукт, є можливість більш якісно його продумати і виготовити. За рахунок того, що люди не будуть відволікатися на переїзди, зайві комунікації та побутову роботу», – розповів Олександр Карташов.
Які умови оренди?
Вартість проживання зі стандартним набором послуг становить 240 тисяч гривень на місяць. Тобто будинок здається повністю і окрема оренда номерів не бажана, адже він був задуманий як простір для спільної співпраці без відволікання на інших жителів.
За словами автора проекту, поки що ведуться перемовини з потенційними жителями.
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Команда та інклюзивність
Коментарі
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі