Суспільство
Під землею на Волині вирощують кілограмові цитрусові
Володимир Болотін з Княгининка на Волині вирощує криваві апельсини під землею. І взагалі знає, як почати бізнес зі 100 гривень! У підземній теплиці ростуть кілограмові лимони, цитрони та фінгерлайми.
Читайте також: Американець організував в українському селі органічну ферму
Вісім років тому Володимир Болотін вирішив покинути роботу економіста і почав вирощувати екзотичні фрукти. Сьогодні Володимир в підземній теплиці вирощує цитрусові величезних розмірів. Найбільше господарі пишаються своєю теплицею, адже вона дещо відрізняється від звичних парників. Теплиця заглиблена на 2 метри у землю і її не потрібно опалювати. А спеціальна туманна установка створює туман, як у джунглях.
Читайте також: Фермер з Нідерландів вклав у теплицю на Львівщині 600 000 євро
Починаючи бізнес, Володимир купив лише 5 саджанців лимонів по 100 гривень. і поступово перетворив їх на цитрусову плантацію. Увесь рік тут зберігається температура +8. Ґрунт не промерзає взимку і не прогрівається влітку. Потрібно лише вкрити стіни фольгою. Володимир зміг виростити навіть екзотичну “руку Будди” і планує зробити ще й інжирну плантацію!
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі
Суспільство
Що вдалося зробити
- 565 медичних закладів відновлено повністю.
- 370 об’єктів зазнали часткових відновлювальних робіт.
Де відновлення наймасштабніше
- Миколаївській;
- Дніпропетровській;
- Київській;
- Харківській;
- Херсонській;
- Чернігівській.
Коментарі