Технології
У Луцьку запустили новий електронний сервіс
Для покращення комунікацій мешканців Луцька з комунальними службами почав працювати City-bot “Назар”. Чиновники кажуть, це – зручна електронна система, куди інтегровано всі служби, що володіють інформацією про аварійні та планові роботи, які ведуться в місті.
Як зазначається, Луцьк став четвертим містом в Україні після Тернополя, Маріуполя та Дрогобича, де діє цей сервіс.
Чим корисний Назар?
Директор департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” Лариса Карп’як розповіла, що за допомогою цієї системи лучани зможуть бути поінформованими про те, які аварійні роботи проводять на мережах, а також про відсутність електро-, водо- та теплопостачання у помешканнях. Усі електронні звернення надходитимуть на опрацювання групи оперативного реагування “15-80”.
Сервіс діє одночасно на месенджерах viber та telegram, тому будь-хто може підключитися до city-botа та поставити запитання представникам комунальних служб, аби дізнатися про терміни ліквідації тієї чи іншої аварій.
Як користуватися?
Для використання сервісу необхідно зі свого смартфону, на якому має бути встановлено Viber чи Telegram, перейти за посиланням https://citybot.pro/citybot-nazar-luck та обрати потрібний месенджер. На вказаному сайті Ви також знайдете відповіді на часті запитання і відео інструкції з користування.
Посилання на сіті-бот Назар знаходиться на офіційному сайті Луцької міської ради у розділі “Електронне місто” – “Міський бот “Назар””.
Якщо ви хочете отримувати повідомлення про роботи, які ведуться за вашою адресою, то ви просто вказуєте адресу та отримуєте сповіщення про планові чи аварійні роботи, які там відбуваються.
Втілення city-bot “Назар” в Луцьку стало можливим завдяки напряму відкритих даних, який стрімко розвивається в нашій країні, сіті-бот “Назар” став переможцем національного конкурсу Open Data Challenge 2019, що проводиться за підтримки Міністерства з питань цифрової трансформації України, в партнерстві з Фондом Східна Європа, TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах та 1991 Open Data Incubator.
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі