Технології
У львівському виші запускають три інноваційні освітні програми
Три інноваційні програми запускає цього року у Національному університеті імені Івана Франка Львівський ІТ Кластер. Про це передає Укрінформ.
“У 2019 році абітурієнти зі всієї України зможуть поступити на нові інноваційні бакалаврські програми в ЛНУ ім. І. Франка: «Кібербезпека», «Статистичний аналіз даних» та «Інженерія програмного забезпечення». Навчальні програми розробляються представниками університету спільно зі спеціалістами провідних львівських ІТ-компаній, щоб максимально наблизити теорію до практики та підготувати студентів до сучасних викликів ринку праці”, – зазначено у повідомленні.
Читайте також: Перший муніципальний ІТ-парк створять у Вінниці
Що відомо про Львівський ІТ Кластер?
Львівський ІТ Кластер — об’єднання спеціалістів у сфері інформаційних технологій, відкритий у Львові. Спільнота провідних компаній у галузі IT, які спільно із університетами та міською владою покращують та розвивають ІТ у місті. Ці компанії взяли на себе ініціативу з проведення системних змін у бізнес-середовищі міста та країни.
На рахунку Львівського ІТ Кластеру – 9 успішно дійсних інноваційних програм та 2 сучасні лабораторії у трьох університетах Львова. Попит на модернізовані програми навчання зростає, тож цього року три нові програми з’являться в ЛНУ ім.І.Франка.
Читайте також: Українські програмісти – найуніверсальніші в Східній Європі
“Освітній напрямок — один із ключових для Львівського ІТ Кластеру. Ми розпочали зміни в освіті з окремих лекцій ІТ-експертів для студентів і старту першої програми ІоТ у 2016 році. Тепер активно продовжуємо збільшувати кількість навчальних програм, залучаючи представників індустрії до розробки програм, менторства, викладання”, — зазначив представник Львівського ІТ Кластеру.
За його словами, важливість участі роботодавців у навчальному процесі є безумовною вимогою часу. Запуск нових програм, спільно з ІТ Кластером та ІТ-компаніями, це чудовий приклад, коли підготовка майбутніх фахівців в галузі інформаційних технологій отримає не лише теоретичний вимір та академічну основу, але й буде тісно пов’язана з практиками галузі.
Від цього однозначно найбільшу користь отримає студент, який буде готовий до вимог ринку і не потребуватиме додаткового навчання. Вигідно це і роботодавцям, які отримають готового спеціаліста, що мало б бути доброю мотивацією до подальшої співпраці з університетом.
Нагадаємо, що в Україні запустили кампанію із кібербезпеки при інтернет-покупках. Кампанію щодо запобігання шахрайства під час купівлі-продажу в інтернеті і захисту персональних даних запустила кіберполіція України.
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі