Суспільство
У Києві відпрацювали розгортання мобільних котелень на випадок екстреної ситуації
У межах підготовки до опалювального сезону Київтеплоенерго взяло участь у загальноміських тренуваннях на випадок надзвичайних ситуацій, пов’язаних з військовими діями. Енергетики провели тренування з розгортання мобільних котелень на важливих соціальних об’єктах Києва.
Про це повідомили у пресслужбі Київтеплоенерго.
Зокрема на базі одного із пологових будинків Києва відпрацювали ситуацію з оперативного підключення котельні до системи опалення будівлі.
Пересувну котельню доставили на автоплатформі та під’єднали до вводу тепломереж в лікарню. У разі потреби вона зможе працювати у автономному режимі.
Теплова потужність мобільної котельні становить 600 кВт (або понад 0,5 Гкал/год). Вона виробляє теплоносій температурою до 80°C, яку можна регулювати залежно від температури навколишнього середовища.
Читайте також: Першою в Бродах отримала грант для ветеранів на пів мільйона гривень. Дружина військового відкрила тренажерку з реабілітацією
Обладнання мобільних котелень унікальне та не має аналогів в Україні. Його виготовили спеціально для потреб теплової інфраструктури Києва та спроектували за участі спеціалістів КП «Київтеплоенерго».
Це дозволило врахувати інженерні особливості теплопунктів та забезпечити можливість швидкого підключення до будівель. Контролювати роботу котельні можна дистанційно, завдяки системі телеметрії. На випадок відключень електроенергії котельня обладнана генератором.
Переваги мобільних котелень полягають у їх автономності, автоматизації та енергоефективності обладнання. Котельні розташовуються безпосередньо біля споживачів тепла, це зводить до мінімуму тепловтрати та підвищує надійність теплопостачання.
Щоб забезпечити теплом важливі соціальні об’єкти у випадку надзвичайної ситуації, Київтеплоенерго придбало 23 мобільні котельні на автоплатформі. Вони будуть опалювати лікарні, школи, дитячі садочки тощо у разі екстреної ситуації.
Дивіться відео: Як аеропідрозділ «Київтеплоенерго» діагностує мережі за допомогою дронів (ВІДЕО)
Нагадаємо, Київтеплоенерго замінило ділянку тепломережі без відключення опалення.
Також ми повідомляли, що у Києві Створили карту ремонту тепломереж.
Фото: Київтеплоенерго.
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі
Суспільство
Що вдалося зробити
- 565 медичних закладів відновлено повністю.
- 370 об’єктів зазнали часткових відновлювальних робіт.
Де відновлення наймасштабніше
- Миколаївській;
- Дніпропетровській;
- Київській;
- Харківській;
- Херсонській;
- Чернігівській.
Коментарі