Суспільство
У Києві відкрили резиденцію Лісової Мавки з фантазійними декораціями
У Києві з’явилася резиденція Лісової Мавки. Нова локація наповнена фантазійними декораціями, які здатні перенести у правдивий Всесвіт Мавки.
Про це повідомили на сайті Держкіно.
«Не пропустіть можливості прогулятися уздовж безмежних багатовікових лісів, зустрітися з магічними істотами, відвідати екскурсію, креативні майстер-класи та пограти в ігри. А також — завітати у справжню кузню з вогнищем, точнісінько таку, у якій у мультфільмі працював Дядько Лев», — йдеться у повідомленні.
Як і де працює резиденція?
Резиденція працює за таким розкладом:
- ПТ-НД: 10:00-19:00
- обідня перерва: 14:00-15:00
- ПН-ЧТ — за попереднім бронюванням по номеру +38 063 395 73 72 чи +38 099 244 72 73.
Адреса: м. Київ, проспект Глушкова 1 (ВДНГ), павільйон 7-А.
Читайте також: Як тебе не любити? 11 короткометражок про Київ, який ви не знали. Радять ШоТам і Такфлікс
Нагадаємо, Лісова Мавка – головна героїня українського мульфільму, знятого за мотивами драми-феєрії Лесі Українки та образів народної міфології. Прем’єра в Україні відбулася 2 березня 2023 року.
На сьогодні цей анімаційний фільм є найкасовішим українським кінопроєктом та входить до 20-ки найкасовіших кінострічок за всю історію кінопрокату в Україні.
Нагадаємо, український мультфільм «Мавка. Лісова пісня» вийде у прокат у понад 80 країнах.
Раніше ми повідомляли, що за чотири дні прокату в Італії та Нідерландах мультфільм «Мавка. Лісова пісня» зібрав майже €350 тисяч.
Фото: Держкіно.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі