Суспільство
У Києві відкрили перший в Україні хостел із вагонів метро (ФОТО)
У Києві на Подолі з’явився перший в Україні хостел, побудований зі списаних вагонів метро. Про це повідомляє Zruchno.Travel.
Повідомляється, що сьогодні Metro Hostel і почав приймати гостей.
Київський підприємець Міхаель Гальперін у 2017 році придбав на аукціоні два старих вагони, виставлених на продаж “Київським метрополітеном” – незвичайна покупка обійшлася отельеру в 546 тисяч гривень.
Будівництво хостелу зайняло два роки. За словами Міхаеля, найбільше часу зайняло обладнання хостела системами шумоізоляції та теплоізоляції.
Читайте також: Ночівля в космосі чи індіанських тіпах: 8 незвичайних українських готелів
“З самого початку ніхто не знав, як зберегти тепло і тишу в номерах без зменшення площі, які технології використовувати, щоб вагони метро перетворилися в комфортний дизайнерський хостел. Так, ми використовували сучасну систему кондиціонування Samsung, якою можна керувати за допомогою мобільного телефону. Дуже складним завданням виявилася шумоізоляція, адже стіни – це тонкий метал. Ми застосовували різні матеріали, шар за шаром, так що тепер стіни хостелу схожі на листковий пиріг”, – пояснив отельер.
Концепцію хостелу розробив архітектурний офіс Oren M.A.Z Architects із Ізраїлю – потім українські дизайнери в Києві адаптували і реалізовували проєкт.
Нагадаємо, в українських готелях запроваджують обов’язкове сортування сміття.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі