Суспільство
У Києві відкрили новий притулок для постраждалих від насилля (ФОТО)
У Києві відкрили новий притулок для постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Це вже другий заклад тривалого проживання для постраждалих у місті.
Про це повідомили у пресслужбі КМДА.
Зазначається, що більш ніж 23 тисячі випадків домашнього насильства зафіксовано у Києві цього року. Один притулок не міг покривати потребу в усьому місті, тому ухвалили рішення про відкриття ще одного такого закладу.
У новому притулку одночасно зможуть проживати 15 жінок із дітьми. Термін проживання становить 3 місяці з можливістю продовження до півроку. На сьогодні в місті працює дві кризові кімнати і відсьогодні – два Притулки, у яких постраждалі можуть знайти прихисток. Але найголовніше наше завдання – сформувати нульову толерантність до насильства, щоб звести самі випадки до мінімуму.
Усі послуги в притулку безкоштовні. Це і проживання, психологічна та юридична допомога. Також постраждалі забезпечуються побутовими предметами.
Приміщення забезпечено усіма видами комунальних послуг, відповідає санітарно-гігієнічним нормам і вимогам пожежної безпеки, а також облаштовано відеоспостереженням з метою гарантування безпеки осіб, які перебувають у притулку.
Читайте також: 20 кращих українських подкастів. Про бізнес, подорожі, культуру та все на світі
Адреса притулку не розголошується. Потрапити до закладу можна тільки за направленням директора Київського міського центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству.
Якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся телефоном на муніципальну гарячу лінію «Телефон довіри» за номером: 15-00 зі стаціонарного або 044-272-15-00 із мобільного. Також можна звернутися особисто до Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству (вул. Іллєнка, 20). Працівники центру нададуть усю необхідну інформацію та допомогу. Також, якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся до поліції за номером: 102.
Нагадаємо, у Миколаєві відкрили другий в Україні центр для дітей-жертв насильства.
Фото: kyivcity.gov.ua.
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі