Суспільство
У Києві Uber надає безкоштовні поїздки для донорів ГО «Агенти крові»
Компанія Uber спільно з громадською організацією «Агенти Крові» продовжують спільну ініціативу в Києві, щоб допомогти донорам крові з надійними та безпечними поїздками.
У межах ініціативи Uber надасть донорам у Києві промокоди на безкоштовні поїздки в обидва напрямки вартістю до 150 грн кожна, щоб доїхати до лікарні чи донорського центру та безпечно повернутися додому після здачі крові.
Ініціатива працюватиме з 1 до 28 лютого 2022 року на основі промокодів, які будуть надані донорам ГО «Агенти Крові».
Громадська організація «Агенти крові» розповсюджуватиме промокоди безпосередньо донорам, які будуть відгукуватися на термінову здачу крові.
Читайте також: Далі чи Кадан. Чи зможеш ти відрізнити картини сучасних українських митців від класиків світового живопису? (ТЕСТ)
У грудні 2020 року компанія Uber надала 1000 безкоштовних поїздок для ГО «Агенти крові», щоб допомогти донорам крові безпечно повернутися додому після здачі крові.
Усі водії і пасажири повинні одягати захисні маски під час поїздок.
Про «Агентів Крові»
Агенти Крові – громадська організація, яка популяризує свідоме, добровільне та безоплатне донорство крові. Ініціатива бере початок із чергування в Охматдиті 13 серпня 2015 року і з того часу, щотижня, проводить чергування у центрах крові. Проект 100% волонтерський, наразі в організації налічується 30 волонтерів. За п’ять з половиною років існування волонтери допомогли зібрати близько 3000 літрів крові: це приблизно 7000 донорів та 9000 пацієнтів, які отримали цю кров.
Про Uber
Місія Uber – забезпечити надійний транспорт скрізь і кожному: замовлення машини декількома дотиками екрану смартфона.
В Україні сервіс Uber доступний з 2016 р. і сьогодні працює в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Вінниці, Херсоні та Маріуполі.
Нагадаємо, військовослужбовці здали кров для лікування онкохворих дітей.
Як ми повідомляли раніше, у Львові медики започаткували акцію і здають кров для своїх пацієнтів.
Фото: facebook.com/bloodagentsua.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі