Суспільство
У Києві шукають тестувальників електронного квитка: що пропонують
У КМДА оголосили набір тест-групи електронного квитка Kyiv Smart Card. Про це повідомляється на сторінці сервісу у фейсбуці.
Що пропонують?
Набирають сотню охочих тестувати “розумний” квиток у місті та писати відгуки про його роботу. При цьому Kyiv Smart Card з поїздками вам подарують.
“Нам потрібні 100 активних мешканців столиці, які на власному досвіді розкажуть про те, як працює електронний квиток у місті. Охочі кияни протягом місяця зможуть особисто перевірити роботу квитка та відчути усі його переваги. Ми шукаємо небайдужих людей, які готові творити smart-столицю разом з нами”, – йдеться у дописі.
Читайте також: Скільки людей вже користуються е-квитком у Києві
Яке завдання?
– протягом місяця користувалися електронним квитком у всіх видах громадського транспорту. Kyiv Smart Card з безкоштовними поїздками ви отримаєте особисто від нас.
– під час тестування кожен учасник створить місячний блог у Facebook під хештегом #ятестуюеквиток. Головне завдання – розповідати у публікаціях про те, як проходить тестування квитка, про рівень його зручності, переваги, якість і тому подібне. Кількість постів необмежена, за вашим бажанням. Але ця умова обов’язкова, адже наше з вами завдання – розповісти всім жителям міста про нову систему оплати проїзду.
Як стати тестувальником?
Аби взяти участь у тестуванні, заповніть, будь ласка, форму >> https://bit.ly/2uGwFDY.
Протягом тижня відберуть 100 тестувальників і зв’яжуться з ними. Вся детальна інформація буде відправлена учасникам на пошту.
“Більше не потрібно передавати за проїзд, відволікати водія, чи згадувати, в якій кишені лежить окремий проїзний для кожного виду транспорту. Користуйтесь Kyiv Smart Card та економте власні час та гроші”, – запрошують у КМДА.
Нагадаємо, перехід на е-квиток передбачає, що жетони в метро працюватимуть до 31 березня. З 1 квітня разовий прохід буде за qr-квитками.
Ну як, готові тестувати?
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі