Суспільство
У Києві на території заводу «Арсеналі» відкрився коворкінг Creative States
У Києві відкрили третій коворкінг Creative States на території заводу «Арсенал». Він створений в стилі шотландського міста Единбург, а дизайн відтворює «сучасний Гоґвортс».
Про це повідомили на фейсбук-сторінці компанії.
Коворкінг Creative State of Arsenal 3 має три поверхи, площу більш як 3000 кв. м і розрахований на 475 людей. Це продовження флагманського проєкту на «Арсеналі» і вже шоста локація мережі в Україні.
Коворкінг пропонує різноманітні варіанти робочих просторів: наявні 12 мітинг-румів, 14 «скайп-румів» і пʼять «мікро-скайпів», івент-хол на 50 людей, а також зона Hot Desk на 40 місць.
Читайте також: Замість троянд – польові квіти, замість діамантів – каблучка з дротика. Як це – любити під обстрілами? Досвід проєкту «Я тебе… війна»
Додатково можна винайняти один з 19 приватних офісів або повністю кастомізований простір.
У сімейному коворкінгу є санвузли для дорослих, дітей і людей з інвалідністю, кухня з шефом, кімната для відпочинку зі спальними капсулами і кінотеатр.
Ми надихалися атмосферою замку з книг Джоан Роулінг, тому наші мітинг-руми мають відповідні назви – від «Нумерології» і «Трансгресії» до «Зіллєваріння» і «Захисту від темних мистецтв», – коментують у Creative States.
Перший поверх будівлі адаптований для використання як бомбосховище під час повітряних тривог. Стіни мають товщину 1,5 метра, а уздовж вікон на нижньому рівні встановлені бетонні блоки.
Коворкінг оснащений двома генераторами на випадок відключення електроенергії. Також підвели пасивну оптику інтернету на випадок, якщо міські енергетичні системи перестануть працювати через блекаути.
Третю локацію Creative States на «Арсеналі» було створено у співпраці з будівельною фірмою A Development. Українське бюро Nav.Kolo.Nas відповідало за розробку дизайну та архітектури.
Нагадаємо, українська мережа коворкінгів Creative States виходить на ринок Польщі.
Раніше ми повідомляли, що у Києві Нова пошта відкрила відділення з коворкінгом.
Фото: facebook.com/creativestates.net.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі