Суспільство
У Києві на алеї Героїв Небесної Сотні відкрили Дзвін гідності
У центрі Києва на алеї Героїв Небесної Сотні відкрили та освятили Дзвін гідності.
Про це пише Український тиждень.
“Сім років тому в цей день студентський протест, який ми назвали Євромайдан, переріс у всенародне повстання, у Революцію Гідності. Але людська пам’ять коротка, вона розсіюється, маніпулюється і змінюється. І саме тому сьогодні, в цей особливий день, тут, на алеї Героїв Небесної cотні, ми відкриваємо Дзвін гідності. Дзвін, який не лише вшановуватиме пам’ять загиблих під час подій Революції Гідності …але й дозволятиме будити гідність кожного з нас, дозволятиме мобілізуватися, об’єднуватися і відповідати на ті виклики, які стоять перед державою”, – сказав під час відкриття генеральний директор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної сотні – Музею Революції Гідності Ігор Пошивайло.
Читайте також: «Непустир»: як у Добропіллі мешканці перетворили звалище на публічний простір
За його словами, Дзвін вшановуватиме кожного героя Небесної Сотні у його день народження. Зокрема, працівники Музею Майдану в день народження героя виставлятимуть до дзвона його портрет, а удари дзвона відзначать кількість років, що виповнилося героєві в момент його загибелі.
Автор концепції Дзвону гідності – дизайнер Національного музею Революції Гідності Олександр Бриндіков. На основі Дзвону використано зображення київського графіка Олександра Ком’яхова.
Читайте також: Як вінницькі школярі рятують місто від сміття
Дзвін створено зусиллями Офісу Президента України, Міністерства культури та інформаційної політики, Українського інституту національної пам’яті та Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності й української діаспори США.
Довідка
21 листопада в Україні відзначали День гідності та свободи. Цей день встановлений згідно з указом Президента від 13 листопада 2014 року на честь початку двох доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
Нагадаємо, у Києві 22 січня на День Соборності живий ланцюг з’єднав два береги Дніпра.
Усі фото: tyzhden.ua.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Про що фільм?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Коментарі