Суспільство
У Києві прийматимуть на переробку харчовий пластик
Екологічна ініціатива “Україна без сміття” прийматиме у Києві на переробку харчовий пластик. Про це повідомляється на сторінці волонтерів.
Що приносити?
Як зазначається, тільки 11, 12 і 13 жовтня в якості експерименту ви можете приносити на станцію прозорий, чистий PP (поліпропілен) у вигляді відерець та їх кришок. АЛЕ без ручок, вони мають піти на спалювання. На станції консультанти покажуть вам, куди їх здавати.
“Чому тільки три дні? Ми завжди шукаємо нові можливості для переробки вторсировини і моніторимо ринок. Наразі ми познайомилися із Дорогоцінний пластик. Precious plastic Ukraine, потенційним переробником пластику. Можливо, зможемо приймати PP потім”, – пояснюють в організації.
Де здати: станція сортування на вулиці Саперно-Слобідська, 25. Графік роботи: https://bit.ly/2EKlvQC
Що відомо про “Україну без сміття”?
Свою волонтерську діяльність екологічна ініціатива “Україна без сміття” розпочала у 2015 році. Наприкінці того ж року вона перетворилася на однойменну громадську організацію. З часу заснування організація ініціювала ряд проектів та ініціатив, спрямованих на впровадження культури сортування побутових відходів чи їх утилізації.
“Україна без сміття” також активно поширює культуру “No Waste”, що передбачає сортування упаковки, компостування органіки, утилізацію небезпечних відходів і високотемпературне спалювання неліквідного сміттєвого залишка.
Окрім громадських станцій сортування NO WASTE recycling station, вони мають соціальну крамницю еко-товарів NO WASTE shop, товари якої націлені на скорочення споживання пластику.
Нагадаємо, що “Україна без сміття” прийматиме диски та платівки на переробку, щоб у подальшому вони перетворювались на прикраси.
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі