fbpx
Звяжіться з нами

Громадська діяльність

У Києві збудували інклюзивний сrossfit-майданчик

У Києві побудували соціальний сrossfit-майданчик WODtest. Його розмістили в Голосіївському парку. Тут можуть займатися люди на інвалідних візках, а також незрячі, на протезах та з іншими видами інвалідності. Для цього є всі необхідні кріплення, пандуси та маркування Брайлем. Профінансувала все Федерація функціонального багатоборства.

Тренери займаються зі спортсменами безкоштовно. У контейнері повно снарядів та обладнання для кросфіту. Платити за користування не треба, просто приходьте і тренуйтесь! Тут займаються разом люди з інвалідністю та без.

Читайте також: В Дніпрі відкрили перший в Україні інклюзивний парк

Майданчик соціальний, тож опікуються ним самі кросфітери. Разом займаються вдосконаленням та прибиранням, а Федерація не зупиняється – планує ще два майданчика у Києві.

Коментарі

Коментарі

Hits: 38

Читати далі

Громадська діяльність

Як село на Черкащині стало привабливим для молоді

У цьому селі замість наливайки будують коворкінг. У Драбівцях, що на Черкащині, усього 600 жителів. Місцева молодь виїжджала звідси до міст у пошуках комфорту, бо тут не було навіть місця, де провести час в компанії. Допоки Олександр Баранник не створив Молодіжну раду.

Усіма змінами у селі тепер править молоде покоління реформаторів. Захотіли займатися спортом – відкрили собі безкоштовну тренажерну залу. Захотіли гуляти по гарному парку – розчистили захаращені зарослі.

Читайте також: Як сусіди з київської багатоповерхівки об’єдналися й облаштували двір

У селі на місці колишньої наливайки готують до запуску коворкінг. А ще відновили дитячий садочок та власноруч розмалювали тут стіни. Частина коштів на зміни виділяється з бюджету села, частину покривають донори. Зараз молодіжна рада вже має свій статут та працює на постійній основі. До її складу входить 10 людей. Драбівецькі реформатори вигадують нові ідеї та шукають, як їх втілили.

Хороші умови і близькість до райцентру роблять Драбівці привабливим місцем для проживання. За останні кілька років сюди переїхали 8 нових родин.

Коментарі

Коментарі

Hits: 20

Читати далі

Громадська діяльність

Підприємець встановлює у будинках незвичні “пандуси-книжки”

У Кременчуці Андрій Говоруха встановлює незвичні сучасні пандуси

У Кременчуці на Полтавщині підприємець Андрій Говоруха встановлює незвичні сучасні пандуси у багатоповерхівках. Він буквально дає людям з інвалідністю побачити світ.

Маленька майстерня Андрія Говорухи розміщується в приватному гаражі на околиці міста. У нього в помічниках лише дві особи. Їхніми зусиллями в Кременчуці за короткий час встановлено вже 23 пандуси, зроблених за індивідуальними замовленнями. Це багато, якщо врахувати, скільки часу і коштів йде у людей з інвалідністю на те, щоб отримати дозвіл на право мати свободу пересування.

“Одна дівчина з ДЦП сказала, що чекала на нас 30 років”, – пригадує Андрій Говоруха.

Пандуси не заважають іншим жителям, розкладаються, як книжка. Вони легкі та коштують набагато дешевше, ніж звичайні. А ще Андрій консультує, як отримати гроші на пандус від держави. Завдяки бюджету участі це стало просто.

Читайте також: У Києві збудували інклюзивний сrossfit-майданчик

Ще Андрій будує кросфіт-майданчики по всьому місту. Звісно, вони підлаштовані для людей з інвалідністю. У найближчих планах Андрія – обладнати спортивними снарядами територіальний центр з обслуговування і надання соціальних послуг пенсіонерам та людям з інвалідністю.

Коментарі

Коментарі

Hits: 33

Читати далі

Громадська діяльність

Нам – рік! Позитивні новини ШоТам подивилися 16 мільйонів разів

шотам

ШоТам – це перший проект журналістики рішень в Україні! І нам – ОДИН рік! Ми ще зовсім маленькі, але пишаємося тим, що вже встигли зробити.

Ми робимо медіа для оптимістів. Для тих хто вірить, що за проблемою приходять рішення. Успіхи реформ, громад та окремих звичайних українців – це наші теми.

За цей рік наші позитивні новини подивилися 16 000 000 разів.

Наші підписники 6 000 000 разів натисли кнопку ‘Share’.

Нещодавно ми запустили сайт і він теж набирає обертів. Ми розповідаємо не просто позитивні історії. Ми демонструємо успішні рішення проблем. Наші волонтери позитивних новин є майже в кожному регіоні країни. Приєднуйся і ти до нашої позитивної команди!

Наша мета – мотивувати українців до дії, бо зміни навколо тебе настають, коли ти щось робиш для цього. Ми не є комерційним проектом, тому, якщо ти підтримаєш нас, будемо дуже вдячні.

Підписуйся на нас у TwitterInstagramTelegram, Facebook,  YouTube!

З днем народження нас!

 

Коментарі

Коментарі

Hits: 31

Читати далі

Громадська діяльність

У Києві відкрився Veteran Hub

Veteran Hub Київ

У Києві запрацював Veteran Hub – перший відкритий простір для ветеранів та громадських організацій, що працюють з українськими захисниками.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Створили і організували роботу такого простору в Києві меценати у співпраці з громадськими організаціями і волонтерами.

Veteran Hub працюватиме щоденно із 10:00 до 19:00 на 20 поверсі “Олівця”, адреса – вулиця Іллєнка, 42.

Навіщо Veteran Hub потрібен?

У Veteran Hub ветеранам надаватимуть психологічні консультації, допомагатимуть боротися із посттравматичними стресовими розладами, надаватимуть юридичну підтримку, консультуватимуть щодо отримання статусу учасника бойових дій, інших документів.

Допоможуть і у професійній орієнтації – написати резюме, підготують до співбесіди, нададуть бізнес-консультацію.

“Veteran Hub – унікальна можливість розвитку для сфери ветеранських справ в Україні. Ми об’єднали приклади найкращого досвіду останніх років та створили гідні умови для співпраці лідерів у ветеранській сфері. Саме тут громадські послуги стають доступними для ветеранів, їх рідних та близьких”, – каже голова Veteran Hub Івона Костина.

Для отримання послуг потрібно особисто звернутися до Veteran Hub, повідомляє Українська правда. Проте вже незабаром з’явиться можливість реєстрації через єдину Електронну систему.

У Veteran Hub будуть регулярно відбуватись освітні заходи. У майбутніх планах Veteran Hub відкриття тренувального центру, мобільних офісів та представництв у регіонах.

Наразі Veteran Hub об’єднав сім різних громадських організацій.

ГО “Побратими”

Проводить індивідуальні психологічні консультації та колективні групи підтримки різної тематики та спрямування.

ГО “Центр зайнятості вільних людей”

Допомагає у професійній орієнтації, працевлаштуванні – оформленні резюме, підготовці до співбесід та контактів з роботодавцями.

Також команда центру надаватиме бізнес-консультації.

ГО “Друг героя”

Допомагатиме у боротьбі із посттравматичним стресовим розладом та іншими травмами, які були отримані внаслідок бойових дій, використовуючи потужний зв’язок людини та собаки.

Собаки-терапевти будуть повноцінними членами команди проекту і працюватимуть щодня в просторі Veteran Hub.

ГО “Юридична сотня”

Надаватиме юридичну підтримку.

Інформацію про права та гарантії, передбачені законодавством, місцевими програмами; консультації щодо оформлення документів.

Допомагатиме з представництвом у судах щодо окремих видів справ, пов’язаних із захистом прав та відстоюванням інтересів, коли другою стороною є держава.

ГО “Блакитний птах”

Надаватиме юридичні послуги, допомагатиме в оформленні статусів зниклого безвісти чи полоненого, проводитиме індивідуальні психологічні консультації.

ГО “Добровольці”

Проводитиме консультації з отримання статусу учасника бойових дій регіонального рівня; консультації з отримання статусу інваліда війни, консультації для родин загиблих з отримання статусу члена сім’ї загиблого.

Допомагатиме у підготовці документів для оформлення соціальних статусів, виплат від держави (свідчення, заяви, клопотання, пошук свідків).

Допомагатиме готувати позови та супровід у суді з питань соціального захисту бійців та членів їх родин.

Консультанти супроводжуватимуть оформлення пільг в органах державної влади (добровольців та їх родин).

Фахівці ГО консультуватимуть щодо отримання вищої освіти.

ГО “Вільний вибір”

Проводитиме індивідуальні консультації психолога та психіатра.

“Ліга медіаторів України”

Надаватиме послуги з мирного вирішення суперечок та конфліктних ситуацій у сім’ї.

Скільки в Києві ветеранів?

За статистикою Держслужби у справах ветеранів війни та учасників АТО, у Києві проживають 22 549 ветеранів війни на Донбасі, а в Київській області – 17 671. 411 з них мають інвалідність, отриману внаслідок військових дій.

 

Коментарі

Коментарі

Hits: 108

Читати далі

Громадська діяльність

Чому лондонець, який об’їздив увесь світ, залишився в Україні

Режисер Дерік Тан

Лондонець побував на Революції Гідності і переїхав до України. Режисер Дерік Тан 4 роки живе у Києві.

Він – 51-річний оператор-постановник, знімає повнометражні фільми, комерційні ролики, музичні кліпи і концерти. Працював з Beyonce та Red Hot Chilly Peppers. Чоловік об’їздив увесь світ, жив у Італії та Австралії, проте залишитися вирішив саме у нас. Каже, що може допомогти Україні реалізувати величезний потенціал.

Читайте також: Як волонтери організовують мандрівки для людей із інвалідністю

2013 року Дерік приїхав до Києва знімати революцію. Щойно камеру вимикали – йшов допомагати протестувальникам на Майдані. Тоді й закохався у країну та людей, захопився українською рішучістю та доброзичливістю.

Спочатку в британця не було дозволу на проживання, тому він перебував тут 90 днів, потім на 90 днів виїжджав, потім знову повертався на 90 днів. Тепер чоловік має тимчасовий вид на проживання, і дуже цим задоволений.

“В Україні коли люди чують, що ти іноземець, і тобі тут подобається, одразу питають, чим можуть допомогти”,  – говорить Дерік Тан.

Коментарі

Коментарі

Hits: 87

Читати далі

Громадська діяльність

Як українське кіно допоможе пораненим військовим?

благодійне фентезі “Чорний козак”

Перше українське благодійне фентезі “Чорний козак” виходить у прокат. Прем’єру в кінотеатрах країни показують вже з 25 жовтня. Усі кошти від продажу квитків будуть спрямовані на лікування військовослужбовців.

“Чорного козака” знімали довгих 10 років. Вкладали тільки волонтерські кошти. Це фентезійна драма про мужню жінку й мати і Чорного козака, який намагається позбутися прокляття.

Читайте також: У прокат виходить перший український благодійний фільм-фентезі

Музику до фільму написали ДахаБраха, Піккардійська Терція та Гуртоправці. А знявся справжній козак Василь Середенко. Саме він організував колись похід до Лондона на козацькій чайці у 1992 році. Підтримайте українське та допоможіть пораненим!

Коментарі

Коментарі

Hits: 60

Читати далі
Освіта2 години ago

Учитель хімії заснував унікальну школу

Громадська діяльність7 години ago

Як село на Черкащині стало привабливим для молоді

Реформи8 години ago

За допомогою blockchain в Україні продали майна на 7 млрд гривень

військовий аеродором “Довгинцеве”
Інфраструктура9 години ago

На Дніпропетровщині відновив роботу військовий аеродром

міжнародна технічна допомога уряду ФРН
Інвестиції9 години ago

Німеччина надала українським рятувальникам обладнання на 600 тисяч євро

жилье для переселенцев из зоны ООС
Новий Схід10 години ago

В Луганской области построили девятиэтажку для переселенцев

протеїнові батончики з додаванням борошна з цвіркунів
Стартапи13 години ago

Вчені у Сумах спекли протеїнові батончики з цвіркунів

анонімна соціальна мережа Turtle
Стартапи14 години ago

Українець створив анонімну соцмережу для людей з психічними травмами

Кременская детско-юношеская спортивная школа
Новий Схід14 години ago

На Луганщине открыли современный зал бокса для детей

Києв сенсорне освітлення на пішохідних переходах
Інфраструктура15 години ago

У Києві на пішохідних переходах облаштують сенсорне освітлення

ремонт доріг 2018
Інфраструктура15 години ago

На ремонт доріг у 2018 Україна витратила рекордну суму

Львів відмовляється від поліетиленових пакетів
Екологічні технології18 години ago

Львів відмовляється від поліетиленових пакетів

Заболотненське вище професійне училище № 31 імені Д.К.Заболотного виробляє віслючий сир
Сільське господарство3 дні ago

В училищі на Вінниччині завели віслюків і продають молоко по 58 євро

бібліотеки імені Гайдара Київ Оболонь
Культура3 дні ago

Київська бібліотека стала хабом для дітей і матусь

Стартапи3 дні ago

Українці навчили футболку робити кардіограму

Державний завод “Антонов” 2018
Промисловість3 дні ago

Державний завод “Антонов” збільшив прибуток у 30 разів

шахта "Карбонит" госпредприятия “Первомайскуголь”
Новий Схід3 дні ago

В Луганской области чешская компания модернизирует шахту на 18 млн евро

Закарпаття церква Святого Духа в селі Гукливий
Культура4 дні ago

На Закарпатті реставрують 250-річну дерев’яну церкву без жодного цвяха

міжнародна наукова база даних Scopus та Web of Science
Освіта4 дні ago

Безкоштовний доступ до міжнародних баз даних отримали 135 українських вишів

Тренажерный зал для физической реабилитации детей с инвалидностью Мариуполь
Новий Схід4 дні ago

Для детей с инвалидностью в Мариуполе появится тренажерный зал

Освіта2 години ago

Учитель хімії заснував унікальну школу

Заболотненське вище професійне училище № 31 імені Д.К.Заболотного виробляє віслючий сир
Сільське господарство3 дні ago

В училищі на Вінниччині завели віслюків і продають молоко по 58 євро

бібліотеки імені Гайдара Київ Оболонь
Культура3 дні ago

Київська бібліотека стала хабом для дітей і матусь

Стартапи3 дні ago

Українці навчили футболку робити кардіограму

Циркова студія Jin Roh
Культура4 дні ago

Об’їздили 50 країн: українські циркачі дивують світ шаленими виступами

Семья хирургов Капустянских Троицкое
Новий Схід4 дні ago

В Троицком появился медицинский десант

стартап Nixie
Стартапи4 дні ago

Черкащани роблять годинники із радянських радіоламп і продають за $260

Івано-Франківський національного технічний університет нафти і газу
Інвестиції5 днів ago

Міжнародні компанії вклали 900 тисяч гривень в університет Франківська

Десятиклассник Мариупольского технического лицея Артем Агванян
Новий Схід5 днів ago

Школьник спасает Мариуполь от загрязнения воздуха

Українська сім'я робить скрипки
Суспільство6 днів ago

Кращі, ніж у Страдіварі: подружжя майструє скрипки для українських дітей

eFarmer
Сільське господарство6 днів ago

Українська ІТ-компанія обслуговує тисячі фермерів зі 147 країн світу

школа №6 "Перспектива" у Жовтих Водах
Освіта6 днів ago

Як школа у Жовтих Водах стала найяскравішою у країні

В Одесі курсуватиме трамвай Odissey
Інфраструктура1 тиждень ago

В Одесі створили трамвай майбутнього Odissey

Наталья Осауленко и Ольга Каретникова-Котягина
Новий Схід1 тиждень ago

Две девушки сплетают Львов и Луганск в уникальных коврах

У Кременчуці Андрій Говоруха встановлює незвичні сучасні пандуси
Громадська діяльність1 тиждень ago

Підприємець встановлює у будинках незвичні “пандуси-книжки”

шотам
Громадська діяльність1 тиждень ago

Нам – рік! Позитивні новини ШоТам подивилися 16 мільйонів разів

Новий Схід1 тиждень ago

Переселенка с нуля наладила производство вышиванок на Донбассе

благотворительная инициатива "Будуймо Україну разом
Новий Схід1 тиждень ago

Волонтеры бесплатно отстраивают разрушенные дома на Востоке

кінологічний комплекс Маріуполь
Реформи1 тиждень ago

Як працює найбільша “собача” школа у Маріуполі

Стартапи2 тижні ago

Київський прованс. Як заробити на цвітінні лаванди?

Facebook

Тренди