Суспільство
У Херсоні влаштують безкоштовні пішохідні екскурсії до Дня Незалежності
До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України херсонські гіди підготували безкоштовні тематичні екскурсії містом.
Про це повідомили у пресслужбі міської ради.
За їхніми даними, у вівторок, 24 серпня, три ексклюзивні маршрути познайомлять з цікавими сторінками історії міста та відкриють його незвичайні таємниці.
«Від Поштової до Ушакова»
Дивовижна мандрівку «Від Поштової до Ушакова» почнеться о 08:00 і триватиме дві години.
Екскурсійна група порине в історію вулиці, навчиться користуватися сонячним годинником, відвідає територію Богоугодного закладу (що зберігся й досі), та дізнається, де раніше знаходилась пожежна частина, та де був нічний притулок, в якому ночував письменник Олександр Грін
Гід: Світлана Пономаренко. Контактний телефон: +38 (066) 3033971.
«Магніт «Давній Херсон»
О 10:00 розпочнеться авторська пішохідна екскурсія «Магніт «Давній Херсон».
Ця екскурсія — дивовижна можливість відчути атмосферу старого міста, переміститися у минуле на декілька століть тому, дізнатися більше про відомих особистостей, які організовували успішну комерційну діяльність Північного Причорномор’я.
Читайте також: Куди українці їздять під час пандемії? Тенденції закордонних мандрівок
Також – побувати на першій вулиці Півдня України, ознайомитися з найдавнішою церквою Херсона й відкрити для себе ще більше історичних цікавинок.
Гід: Тетяна Стицко. Контактний телефон: +38 (066) 8229932
Екскурсія триватиме 2 години і одразу після неї.
«Від храму до храму»
О 12:00 стартує інша авторська пішохідна екскурсія «Від храму до храму».
Під час екскурсії можна ознайомитись з історіями двох вулиць міста, побачити двох архітектурних близнюків й сім храмів, згадати про геніїв, героїв, аферистів, футуристів та почути історії їхніх родин, що оселились у Херсоні понад 200 років тому.
Гід: Наталія Нижник. Контактний телефон: +38 (066) 8783235.
Місце зустрічі: вул. Суворова, 1.
Читайте також: Де провести вихідні? Вісім мальовничих озер та кар’єрів про які ви не чули
Нагадаємо, презентували новий 150-кілометровий екомаршрут «Волинський спадок».
Як ми повідомляли раніше, на Рівненщині презентували проєкт «Волинь туристична».
Головне фото: miskrada.kherson.ua.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі