Суспільство
У Харкові, Одесі, Маріуполі та Краматорську з’явилися мурали, що символізують рівність усіх людей (ФОТО)
До Дня прав людини, що відзначають 10 грудня, у чотирьох українських містах відкрили мурали «Всі люди, всі рівні».
Як повідомили у пресслужбі Маріупольської міської ради, проєкт реалізовано місією ООН з прав людини в Україні.
Про мурал
На муралі зображено кубик Рубіка. Він символізує ідеї різноманітності та рівноправ’я, до якого всі прагнуть. Над створенням працювали волонтери, які залишили відбитки ладонь, на знак підтримки.
Мета муралу – звернути увагу на права людини, підвищити обізнаність на цю тему, сприяти солідарності та повазі один до одного.
Читайте також: Як шахтар став художником, чиї мурали підкорили столицю (ВІДЕО)
У Маріуполі мурал можна знайти на стіні будинку №5 вулиці 130-ої Таганрогської дивізії. Його присвятили темі рівності між людьми.
У Краматорську на Донеччині мурал намалювали на вулиці Ярослава Мудрого, 65.
У Харкові фреску вілкрили на вулиці Скрипника, 16.
В Одесі мурал розміщений на паркані біля будинку №2 по Успенській вулиці, що біля парку Шевченка.
Дізнатися більше інформації про мурал можна завдяки QR-коду, який розташовано на стіні.
«Одним з ключових параметрів прав людини – є право на соціальний захист. У нашому місті для цього створена ціла система соціальних закладів та міських програм, які розширюють права людини. Такі проєкти дають замислитися над важливістю прав, а ще прикрашають місто», – йдеться у повідомленні.
Читайте також: «Прощавай, пакетику!». 10 українських брендів, що створюють стильні шопери та екоторбинки за доступними цінами
Нагадаємо, у Дніпрі з’явився мурал із QR-кодом.
Головне фото: krm.gov.ua.
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі