Технології
У «Дії» запустили послугу отримання виписки про місце проживання
У застосунку «Дія» відтепер можна отримати витяг про місце проживання в три кліки і без черг.
Про це повідомили у телеграмі Міністерства цифрової трансформації України.
Відомство прозвітувало про успішне завершення бета-тестування послуги отримання виписки про місце проживання у смартфоні.
Зазначається, що українці можуть згенерувати один із найпопулярніших документів у декілька кліків. Витяг про місце проживання необхідна при отриманні кожної четвертої держпослуги. Наприклад, при одруженні, відкритті рахунку в банку, влаштуванні дитини в садок або при оформленні на роботу.
Із червня 2022 року отримати витяг можна на порталі «Дія» всього за 1 хвилину, а від сьогодні послуга доступна і в застосунку.
Виписка відображатимуться в «Дії» серед інших електронних документів, при цьому згенерований PDF-документ можна завантажити протягом 24 годин.
Послуга реалізована Мінцифри спільно з Міністерством внутрішніх справ та Державною міграційною службою України та за підтримки програми EGAP Фонду Східна Європа, яку фінансує уряд Швейцарії.
Читайте також: Як змінилась українська ІТ-сфера під час війни: досвід релокації харківської компанії AltexSoft
Про Дію
«Дія» — мобільний застосунок, офіційно запущений у 2020 році. Дає змогу зберігати водійське посвідчення, внутрішній і закордонний паспорти й інші документи в смартфоні, а також передавати їхні копії при отриманні банківських чи поштових послуг, заселенні в готель і в інших життєвих ситуаціях.
Також через «Дію» можна отримати такі державні послуги як єМалятко (комплексна послуга при народженні дитини), зареєструвати бізнес і ФОП онлайн, сплачувати податки й подавати декларації, підписувати будь-які документи, змінювати місце реєстрації тощо. До 2024 року планується перевести 100 % державних послуг у Дію.
Нагадаємо, у «Дії» з’являться диплом про освіту та шкільний атестат.
Також у «Дії» з’явилася функція перевірки нотаріальних документів за QR-кодом.
Фото: скриншот із відео.
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Як проходили випробування
Коментарі
Технології
Як змінити мову Geminі
- Відкрити на пристрої застосунок Google.
- Далі треба перейти до «Налаштувань», обрати «Gemini» та натиснути «Мови».
- Оберіть українську мову.
Коментарі