Для початку дайте відповідь на питання: навіщо вам бізнес?
До чого у вас “лежали” руки, скільки себе пам’ятаєте?
Які ресурси готові вкладати для того, аби запустити свою справу?
Друзі та близькі розкритикували вас. На якому етапі ваша непохитність може здригнутися?
Чи є у вас досвід роботи в тій області, у якій ви хочете розпочати власну справу?
Як будете робити бізнес впізнаваним?
Щось запущена справа не спішить приносити прибуток. Вже другий місяць добре, якщо в нуль виходите. Що робитимемо?
Поділіться своїми результатами:
Економіка і бізнес
У Хмельницькому розпочали будувати завод із виробництва корпусних меблів. Інвестором проєкту стала компанія «Аккорд Імпорт», яка виготовляє продукцію для країн ЄС, зокрема і для міжнародної мережі JYSK.
Про це повідомив заступник голови комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський.
Що відомо про новий завод
У проєкт вклали 14 мільйонів доларів. Перші виробничі лінії планують запустити в липні 2025 року, а на повну потужність завод має вийти у вересні. Для забезпечення електроенергії на заводі встановлять сонячні електростанції загальною потужністю 3,9 мВт, а також закуплять газопоршневу установку. На підприємстві в Хмельницькому зможуть працювати 140 робітників.
Запуск нового заводу збільшить виробничі потужності компанії з 420 тисяч кв. м до 1,2 мільйона кв. м корпусних меблів на місяць. Завдяки цьому українське підприємство зможе ввійти до п’ятірки найбільших виробників корпусних меблів у Європі.
«В умовах війни кожна новина про будівництво нового заводу — свідчення незламності українських промисловців. Під обстрілами та прильотами вони будують сміливі плани не тільки зберегти виробництво, а й підкорити експортні ринки. Це варте щирого подиву й захоплення. Але головне, що за кожним з таких заводів десятки й сотні сімей, які не виїхали за кордон і повʼязують своє майбутнє тільки з Україною», — написав Кисилевський.
Читайте також: Що насправді стоїть за незламністю: відверто про волонтерство від жінок, які керують фондами й ГО
Про компанію
Наразі підприємство завантажене на 100%. З усієї продукції 70% замовлень отримує міжнародна торгівельна мережа JYSK. На експорт до країн Євросоюзу «Аккорд Імпорт» відправляє 96% своєї продукції. Завдяки новому заводу компанія зможе постачати меблі у країни Близького Сходу, Південної Азії та Південної Америки.
Кисилевський вказав, що дерев’яні плити для компанії постачає Kronospan, який наприкінці 2024 року запустив на Рівненщині нове виробництво.
Нагадаємо, що в Ірпені відкрили першу в Україні лінію з переробки текстилю (ФОТО).
Фото: фейсбук-сторінка Дмитра Кисилевського
Культура
«Ти [Романтика]» від «МУР» уперше покажуть на великих екранах. З 10 квітня відзняту виставу можна буде переглянути в українських кінотеатрах.
Про це повідомляє творче об’єднання «МУР» в інстаграмі.
Про виставу
Мюзикл з елементами репу, року, опери, розповідає про Миколу Хвильового, Володимира Сосюру, Остапа Вишню, Леся Курбаса, Михайля Семенка та Павла Тичину. Події розгортаються в харківському будинку «Слово». Як говорять творці, це перший в Україні оригінальний історичний мюзикл, що дає можливість побачити письменників минулого сторіччя живими людьми, а не іменами з підручників. Учасники гурту: Олександр Хоменко (тексти, речитатив), Віктор Ткаченко (тексти, музика, саундпродакшн), Микола Шмундир (речитатив, піар) та Олександр Заїка (тексти, музика, вокал).
Тепер про історію митців, яких знищувала радянська влада, створили кіноверсію. Просуватимуть стрічку FILM.UA Distributrion та «Кіноманія».
Читайте також: 10 культурних подій у Києві цього тижня: виставки, презентації та корисні лекції
Про проєкт
«Ти [Романтика]» — третій студійний альбом, випущений учасниками гурту «МУР». У ньому творці представили 18 композицій про поетів Розстріляного відродження. До запису гурт залучив Сергія Жадана, Олену Кравець, гурт NAZVA, «Хейтспіч» та Євгена Яновича. Матеріали альбому використали для однойменної вистави, яку «МУР» показав у 16 українських містах. У турі «Ти [Романтика]» зібрали 3 143 000 гривень на дрони для 3 ОШБ.
Нагадуємо, що «Укрпошта» з акторами «Конотопської відьми» збиратиме донати на морський дрон
Фото: афіша «Ти [Романтика]»
Військо
Міністерство оборони кодифікувало та дозволило використовувати у Силах оборони лінійку наземних роботизованих комплексів «Гімлі». Вони можуть працювати в умовах бойових дій високої інтенсивності.
Про це повідомили в Міноборони.
Характеристики «Гімлі»
Платформи створили невеликими, тому їх легко транспортувати. Роботів обладнали безшумним електричним двигуном, а повного заряду вистачатиме на кілька годин безперервної роботи. Ці платформи можуть виконувати місії і вдень, і вночі.
Читайте також:
Використання робота
Комплекс можна використовувати для виконання різноманітних місій. Залежно від комплектації платформи можуть:
- евакуювати та переміщувати особовий склад;
- перевозити боєприпаси, майно тощо;
- інші важливі завдання із забезпечення та підтримки.
Разом із цим «Гімлі» можна оснащувати зброєю та використовувати його як бойовий модуль.
Нагадаємо, що в ЗСУ створюють роботизовані підрозділи: деталі проєкту.
Фото: сайт Міноборони