Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Який ти бізнесмен з історій успіху “Шотам”?

Опубліковано

Для початку дайте відповідь на питання: навіщо вам бізнес?

giphy 1

До чого у вас “лежали” руки, скільки себе пам’ятаєте?

giphy 2

Які ресурси готові вкладати для того, аби запустити свою справу?

giphy 3

Друзі та близькі розкритикували вас. На якому етапі ваша непохитність може здригнутися?

giphy 5

Чи є у вас досвід роботи в тій області, у якій ви хочете розпочати власну справу?

giphy 6

Як будете робити бізнес впізнаваним?

giphy 7

Щось запущена справа не спішить приносити прибуток. Вже другий місяць добре, якщо в нуль виходите. Що робитимемо?

giphy 8

Який ти бізнесмен з історій успіху “Шотам”?
Здається, перед нами - справжній лідер

giphy 10

Ви гнучкі і вчитеся на своїх минулих невдачах. Але і розумієте, що від ідеї до втілення – можуть пройти місяці. Здається, саме бажання не залежати ні від кого і підштовхнуло вас до відкриття власної справи. Ви, як Михайло Голтишов, власник бізнесу на склі, моніторите потреби ринку і формуєте відповідь на його запити (читайте про нього тут: bit.ly/2vXoyQI). Думаємо, при такому зваженому підході ваш бізнес просто повинен у майбутньому стати імперією.
Здається, перед нами - успішний ділок

giphy 4

Як вам вдається постійно бути в потрібний час і в потрібному місці і тримати ніс “за вітром”? Ви явно не боїтеся досліджувати нові тенденції або змінювати курс підприємства у разі потреби. Ви розумієте, що без великого ризику не буде і великої винагороди. Ви такий же заповзятливий і сміливий, як Олексій Криворучко з харківського містечка Лозова із власним таксопарком (читайте про нього тут: bit.ly/2E8oZw7). Вам стане підприємницького хисту, аби збити ціну на зло конкурентам і розширитись уже через кілька місяців після запуску.
Ви - з соціального бізнесу?

giphy 1 1

Може, в минулому ви були активістом або захисником навколишнього середовища? Для вас дуже важливо дотримуватися екологічних принципів при веденні свого бізнесу. І навіть створене ваше підприємство було не в останню чергу для того, аби позитивно впливати на цей світ. Своїм бажанням допомоги людям через власний бізнес ви схожі на Владислава Малащенка - власника пекарні Good Bread from Good People (читайте про нього тут: bit.ly/2E7NcTk). Вам стане наснаги підняти на ноги на перший погляд неприбуткову справу - і запалити ідеями допомоги топові комерційні компанії країни.
Ви ще не визначились. Але не біда!

giphy 3 1

Ви ще не підприємець і поки що тільки шукаєте справу, яка стане вам до смаку. У вас багато ідей, але підготовча робота щодо їх впровадження у життя ще не зроблена. Словом, вам поки не вистачає мотивації, щоб відкрити власну справу. Це легко виправити - для початку можна підписатись на Facebook ШоТам і моніторити у пошуках ідей наш сайт. Ми певні, рано чи пізно знайдеться ідея, яка запалить вашого “внутрішнього” підприємця!

Поділіться своїми результатами:

Економіка і бізнес

Найбільший експортер меблів в Україні будує новий завод у Хмельницькому (ФОТО)

Опубліковано

У Хмельницькому розпочали будувати завод із виробництва корпусних меблів. Інвестором проєкту стала компанія «Аккорд Імпорт», яка виготовляє продукцію для країн ЄС, зокрема і для міжнародної мережі JYSK.

Про це повідомив заступник голови комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський.

Що відомо про новий завод

У проєкт вклали 14 мільйонів доларів. Перші виробничі лінії планують запустити в липні 2025 року, а на повну потужність завод має вийти у вересні. Для забезпечення електроенергії на заводі встановлять сонячні електростанції загальною потужністю 3,9 мВт, а також закуплять газопоршневу установку. На підприємстві в Хмельницькому зможуть працювати 140 робітників.

Запуск нового заводу збільшить виробничі потужності компанії з 420 тисяч кв. м до 1,2 мільйона кв. м корпусних меблів на місяць. Завдяки цьому українське підприємство зможе ввійти до п’ятірки найбільших виробників корпусних меблів у Європі.

«В умовах війни кожна новина про будівництво нового заводу — свідчення незламності українських промисловців. Під обстрілами та прильотами вони будують сміливі плани не тільки зберегти виробництво, а й підкорити експортні ринки. Це варте щирого подиву й захоплення. Але головне, що за кожним з таких заводів десятки й сотні сімей, які не виїхали за кордон і повʼязують своє майбутнє тільки з Україною», — написав Кисилевський.

Читайте також: Що насправді стоїть за незламністю: відверто про волонтерство від жінок, які керують фондами й ГО

Про компанію

Наразі підприємство завантажене на 100%. З усієї продукції 70% замовлень отримує міжнародна торгівельна мережа JYSK. На експорт до країн Євросоюзу «Аккорд Імпорт» відправляє 96% своєї продукції. Завдяки новому заводу компанія зможе постачати меблі у країни Близького Сходу, Південної Азії та Південної Америки.

Кисилевський вказав, що дерев’яні плити для компанії постачає Kronospan, який наприкінці 2024 року запустив на Рівненщині нове виробництво.

Нагадаємо, що в Ірпені відкрили першу в Україні лінію з переробки текстилю (ФОТО).

Фото: фейсбук-сторінка Дмитра Кисилевського

Читати далі

Культура

Реп-мюзикл «Ти [Романтика]» від «МУР» вийде в кінотеатрах (ВІДЕО)

Опубліковано

 «Ти [Романтика]» від «МУР» уперше покажуть на великих екранах. З 10 квітня відзняту виставу можна буде переглянути в українських кінотеатрах. 

Про це повідомляє творче об’єднання «МУР» в інстаграмі.

Про виставу

Мюзикл з елементами репу, року, опери, розповідає про Миколу Хвильового, Володимира Сосюру, Остапа Вишню, Леся Курбаса, Михайля Семенка та Павла Тичину. Події розгортаються в харківському будинку «Слово». Як говорять творці, це перший в Україні оригінальний історичний мюзикл, що дає можливість побачити письменників минулого сторіччя живими людьми, а не іменами з підручників. Учасники гурту: Олександр Хоменко (тексти, речитатив), Віктор Ткаченко (тексти, музика, саундпродакшн), Микола Шмундир (речитатив, піар) та Олександр Заїка (тексти, музика, вокал).

Тепер про історію митців, яких знищувала радянська влада, створили кіноверсію. Просуватимуть стрічку FILM.UA Distributrion та «Кіноманія».

Читайте також: 10 культурних подій у Києві цього тижня: виставки, презентації та корисні лекції

Про проєкт

«Ти [Романтика]» — третій студійний альбом, випущений учасниками гурту «МУР». У ньому творці представили 18 композицій про поетів Розстріляного відродження. До запису гурт залучив Сергія Жадана, Олену Кравець, гурт NAZVA, «Хейтспіч» та Євгена Яновича. Матеріали альбому використали для однойменної вистави, яку «МУР» показав у 16 українських містах. У турі «Ти [Романтика]» зібрали 3 143 000 гривень на дрони для 3 ОШБ. 

Нагадуємо, що «Укрпошта» з акторами «Конотопської відьми» збиратиме донати на морський дрон

Фото: афіша «Ти [Романтика]»

Читати далі

Військо

На фронті працюватимуть безпілотні платформи лінійки «Гімлі»

Опубліковано

Міністерство оборони кодифікувало та дозволило використовувати у Силах оборони лінійку наземних роботизованих комплексів «Гімлі». Вони можуть працювати в умовах бойових дій високої інтенсивності.

Про це повідомили в Міноборони.

Характеристики «Гімлі»

Платформи створили невеликими, тому їх легко транспортувати. Роботів обладнали безшумним електричним двигуном, а повного заряду вистачатиме на кілька годин безперервної роботи. Ці платформи можуть виконувати місії і вдень, і вночі.

Читайте також:

Використання робота

Комплекс можна використовувати для виконання різноманітних місій. Залежно від комплектації платформи можуть:

  • евакуювати та переміщувати особовий склад;
  • перевозити боєприпаси, майно тощо;
  • інші важливі завдання із забезпечення та підтримки.

Разом із цим «Гімлі» можна оснащувати зброєю та використовувати його як бойовий модуль.

p-himli-04feb-ns01

Нагадаємо, що в ЗСУ створюють роботизовані підрозділи: деталі проєкту.

Фото: сайт Міноборони

Читати далі

Шопочитати

Суспільство21 годину тому

Що насправді стоїть за незламністю: відверто про волонтерство від жінок, які керують фондами й ГО

На початку повномасштабного вторгнення засновниця «Клубу Добродіїв» Марія Тодорчук мала маленьку дитину, діти засновниці фонду...

Суспільство5 днів тому

«Для Києва це було б ковтком свіжого повітря». Якою має бути післявоєнна відбудова? Погляд урбаністки

Урбаністка Іванна Малій через свій YouTube-канал показує, як українські міста можуть стати комфортними для всіх....

Технології6 днів тому

Охоронець у смартфоні. Як працює перший український сервіс для захисту жінок «KATERYNA»

Майже кожна жінка переживала цей страх, коли вночі поверталася додому та чула кроки незнайомого чоловіка...

Культура1 тиждень тому

Завдяки їм ЮНЕСКО визнало кобзарство спадщиною людства

Кобзарство — це наша унікальна традиція: тужлива пісня про минуле під супровід кобзи проймає до...