Суспільство
«Танці нескорених»: харківська студія допомагала впоратися зі стресом онлайн-танцями (ВІДЕО)
Колишній харківський бухгалтер Олександр Секирін заснував найбільший у країні All Stars Dance Centre.
Під час війни студія запустила безкоштовні онлайн-танці і допомагала відволіктися від війни запальними рухами. Історію нескорених розповідає ШоТам.
Вони танцювали під зливами ворожих «Градів». Найбільший танцювальний центр країни працював під час пекельних боїв за Харків. Команда All Stars Dance Centre безкоштовно відволікала дітей онлайн-уроками.
Олександр — колишній бухгалтер, який любить танцювати. Тож 15 років тому кинув роботу на автозаправці і заснував танцювальну школу.
«Ми прищеплюємо любов до того, що дитина робить, і віру в саму себе. Моя головна мета — це робити щось корисне для людей», — засновник All Stars Dance Centre Олександр Секирін.
У перші місяці війни команда допомагала харків’янам впоратися зі стресом онлайн-танцями. Коли стало нестерпно — команда переїхала викладати пластику юним киянам.
Щойно обжилися в Києві — харківський All Stars Dance Centre розтрощила ворожа ракета. Та це не зламало Олександра і влітку в Ужгороді він відкрив артпростір «Місця щасливих людей».
Читайте також: Оперний співак у робочих рукавицях. Як Микола Губчук перезавантажив культурне життя Коломиї
«Ми хотіли зробити місце, де є різні локації, щоб проходили майстер-класи з дітками. Ми там зробили сцену для кінопростору, шезлонги, біотуалети», — Олександр Секирін, засновник All Stars Dance Centre.
Спершу містяни ідею не підтримали, та нині тут і яблуку ніде впасти. А ще танцюристи допомагають рідному Харкову — возять гуманітарку у волонтерські штаби. Олександр дуже хоче повернутися додому, однак безпека дітей — найголовніше.
«У дітей має бути щасливе дитинство. Рухаємося вперед і шукаємо нові форми свого розвитку. Це наші принципи», — Олександр Секирін, засновник All Stars Dance Centre.
Нагадаємо, у громаді на Сумщині хореограф-переселенець організував заняття з аеробіки.
Також ШоТам розповідав, як переселенки знову повірили у себе завдяки Коропецькій громаді на Тернопільщині.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі