Національний комплекс «Експоцентр України» (ВДНГ) може стати місцем, де українці будуть відновлювати здоровʼя після психологічних та фізичних травм. Тут хочуть облаштувати спеціальні терапевтичні сади для військових і людей із посттравматичним стресовим розладом (ПТСР).
Про це повідомляє команда ВДНГ в соціальних мережах.
У комплексі переконані, що війна змінила роль території та зробила її не лише майданчиком для заходів, а й місцем для психологічного відновлення.
«В умовах повномасштабної війни ВДНГ — це ще й простір для відновлення. Тому ми відчуваємо, що формат терапевтичних садів може стати ще одним проєктом гідного втілення наших цінностей», — зазначають представники комплексу.
Читати також: На вулицях Києва зʼявились ілюстрації до роману «Місто» Валер’яна Підмогильного
Щоб зрозуміти, наскільки потрібні такі сади, «Експоцентр України» запустив опитування. Результати допоможуть визначити формат і функціональність майбутнього проєкту.
Нагадаємо, що у Києві захищають хвойні дерева від незаконних вирубок перед святами (ФОТО).
Фото: Freepik.