Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Можливості

Стартував грантовий конкурс для проєктів, які сприятимуть переходу до кліматичної нейтральності

Опубліковано

Єврокомісія надасть до 50 000 євро представникам громадського сектору та компаній, які сприятимуть переходу до кліматичної нейтральності.

Про це повідомляють на сайті Єврокомісії.

Про конкурс

Грантовий конкурс Scalable Cities Action Grant є фінансовим інструментом для підтримки відтворення заходів, які вже успішно випробувані в проєктах Smart Cities і Communities.

Грант Scalable Cities Action Grant реалізується у співпраці з Європейською Комісією та CINEA. Він має на меті розгортати широкомасштабні, інноваційні, відтворювані та інтегровані рішення у сферах енергетики, транспорту та ІКТ, а також залучати масштабні економічні інвестиції з метою трансформації ринку.

Для кого

Цей конкурс розрахований на місцеві енергетичні агентства, будівельні агентства, громадські організації, науково-дослідні інститути тощо, які бажають відтворити заходи, успішно реалізовані в межах проєктів SCC, щоб сприяти переходу до кліматичної нейтральності.

Читайте також: В Україні стартував безоплатний освітній проєкт CharityPro для новостворених благодійних та громадських організацій

Умови

Грантовий конкурс пропозицій стосується трьох основних пріоритетних тем: 

  • Системні зміни в управлінні.
  • Освіта, підготовка кадрів і розвиток потенціалу.
  • Дані та цифровізація.

Фінансування

Загальна сума, доступна для цього конкурсу становить 336 000 євро. Максимальна сума гранту для одного проєкту – 50 000 євро.

Як взяти участь

Для того, щоб взяти участь потрібно зареєструватись на платформі.

Дедлайн

Заявки потрібно надіслати до 31 травня 2023 року.

Нагадаємо, Німецький фонд Маршалла надає гранти для реалізації проєктів громадськими організаціями.

Окрім того, міжнародна гуманітарна організація «Help – Hilfe zur Selbsthilfe» надає гранти на закупівлю обладнання та матеріалів для мікробізнесу у Києві та Київській області.

Фото: pixabay.com

Можливості

В Україні оголосили грант на відновлення житла: як взяти участь

Опубліковано

В Україні оголосили новий грантовий конкурс на відновлення багатоквартирних будинків для громад. Проведення відбору територіальних громад в рамках Проекту «Ремонт житла для відновлення прав і можливостей людей (HOPE)» за 2-м компонентом«Проектування і капітальний ремонт багатоквартирних будинків, частково пошкоджених внаслідок збройної агресії російської федерації».

Про це повідомляє Міністерство відновлення України.

Для того, щоб мати право на участь у процесі відбору, органи місцевого самоврядування (далі – ОМС) повинні відповідати наступним критеріям прийнятності та відбору:

Критерії прийнятності:

Читайте також: Як у Білозірській громаді повернули за парти понад 600 учнів (ВІДЕО)

  1. Територіальна громада розташована на території, віддаленій не менше ніж на 30 кілометрів від територій активних бойових дій, територій, тимчасово окупованих російською федерацією, відповідно до наказу Мінреінтеграції.
  2. ОМС має більше, ніж один БКБ, пошкоджений внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, що розміщені поблизу: (і) в одному житловому кварталі або мікрорайоні; або (іі) в іншому типі житлової забудови, що спільно обслуговуються єдиним комплексом об’єктів та мереж соціальної та критичної інфраструктури;
  3. Інформація про пошкоджені БКБ внесена до Реєстру пошкодженого та знищеного майна (далі – РПЗМ);
  4. Наявні функціонуючі об’єкти соціальної та критичної інфраструктури, що обслуговують просторовий кластер з БКБ, визначеними як пошкоджені (заклади дошкільної, загальної середньої освіти; заклади охорони здоров’я, об’єкти та мережі водопостачання та водовідведення, електропостачання, теплопостачання тощо);
  5. ОМС виявляє бажання: (і) брати участь у заходах із розбудови спроможності громад для впровадження проектів та інших зусиль з відновлення; (ii) здійснювати обмін досвідом та знаннями від впровадження Проекту з іншими територіальними громадами (через відповідні ОМС);
  6. Готовність ОМС до співфінансування Проекту за рахунок місцевих бюджетів (відповідно до вимог бюджетного законодавства України);
  7. ОМС зобов’язується створити місцеву ГВП з кваліфікованим персоналом і не делегувати жодних своїх функцій та обов’язків, пов’язаних з реалізацією проекту будь-якій іншій стороні, в тому числі постачальникам комунальних послуг, комунальному підприємству, асоціації ОСББ або будь-якій іншій юридичній особі тощо.

З більш детальною інформацією ви можете ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, у застосунку Signal запущено інформативний чат-бот для військовослужбовців та членів їхніх родин.

Фото: Міністерство відновлення України

Читати далі

Можливості

Анонсували проєкт, який буде вчити ветеранів писати та ставити п’єси в театрі

Опубліковано

Ініціатива під назвою “Театр Ветеранів” надасть можливість ветеранам отримати професійну підготовку у написанні театральних текстів та втіленні їх на сцені.

Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

Про проєкт

Це спільна ініціатива ТрО_Медіа та Театру Драматургів (команди авторів, орієнтованих на творення сучасної української п’єси). Організатори проєкта бачать його, як інструмент реабілітації для тих, хто пережив травматичний досвід, має поранення, контузії, втрати кінцівок.

Ціль проєкту: можливість створення цікавого та конкурентоспроможного продукту: п’єс, сценаріїв, оповідань.

Мета проєкту: світ має побачити боротьбу України очима її захисників.

Подати заявку можна тут.

Читати також: Monobank оновив додаток Expirenza для любителів ресторанів, кафе та барів

Як буде проходити?

Організатори обіцяють, що проєкт матиме терапевтичний ефект і буде супроводжуватися досвідченими психологами. Ветерани, які бажають створити виставу з нуля за своєю п’єсою і спробувати себе в ролі актора, мають заповнити та надіслати анкету до 10 травня.

У підсумку буде обрано групу з 10 учасників, а склад групи буде оголошено до 31 травня. Програма передбачає двомісячний тривалість і почнеться 10 червня в Києві. Презентація вистави, створеної на основі текстів ветеранів, відбудеться у серпні 2024 року.

Нагадаємо, що у Києві відкрилася виставка про Японію.

Також ми повідомляли, що ССО знищили ворожий “Бук-М1”, який готувався до пуску ракет (ВІДЕО).

Фото: Генеральний штаб ЗСУ

Читати далі

Можливості

Як отримати грошову допомогу на дітей, які за кордоном: пояснення

Опубліковано

Прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та сім’ї опікунів можуть отримати грошову допомогу на дітей, які за кордоном. Йдеться про ті прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та сім’ї опікунів (піклувальників), до яких були влаштовані двоє та більше дітей віком до 18 років, що на момент звернення перебувають за межами України.

Про це повідомила організація «СОС Дитячі Містечка».

Територія надання грошової цільової благодійної допомоги: вся територія України, окрім тимчасово окупованих територій та зони активних і можливих бойових дій.

Кошти виплачуються фізичній особі – законному представнику дітей.

Які суми та порядок виплат:

  • 25 тисяч гривень виплачуються особі, до сім’ї якої були влаштовані діти, що на момент звернення перебувають у Польщі та інших країнах Східної Європи (Болгарія, Угорщина, Молдова, Румунія, Словаччина, Чехія тощо).
  • 35 тисяч гривень виплачуються особі, до сім’ї якої були влаштовані діти, що на момент звернення перебувають у Німеччині й інших країнах Західної та Північної Європи (Австрія, Бельгія, Велика Британія, Ірландія, Нідерланди, Франція, Греція, Іспанія, Італія, Хорватія, Данія, Норвегія, Швеція, Латвія, Литва, Естонія тощо).
  • 40 тисяч гривень виплачуються особі, до сім’ї якої були влаштовані діти, що на момент звернення перебувають у Туреччині, Грузії, Вірменії, Азербайджані та інших країнах, не зазначених вище.

Читайте також: Небайдужі мешканці завдяки активній лідерці. Як Мамаївську громаду зробили інклюзивною та створили сучасний шелтер

Як зареєструватися:

  1. Для участі у програмі заявники, які відповідають зазначеним критеріям, звертаються до уповноважених органів і служб у справах дітей за місцем свого перебування.
  2. Уповноважені органи та служби у справах дітей направляють офіційний лист-звернення щодо надання грошової цільової благодійної допомоги для забезпечення прав дітей, які перебувають за кордоном, на сім’ю та здійснення їх влаштування до сімейних форм виховання на електронну адресу організації: office@sos-ukraine.org.

Ознайомитися з більш детальною інформацією можна за посиланням.

Нагадаємо, батьки випустили пісню загиблих від ракети музиканток із Запоріжжя.

Фото: СОС Дитячі Містечка

    Читати далі

     РЕКЛАМА:

    Шопочитати

    Суспільство2 тижні тому

    «Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

    «Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

    Суспільство3 тижні тому

    Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

    Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

    Суспільство3 тижні тому

    «Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

    У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

    Суспільство3 тижні тому

    Виготовляє «гівняні» прикраси з пташиного посліду. Це історія арт-активістки, яка живе з голубом  

    Свого першого голуба Валеру вона побачила в закинутій квартирі майже бездиханним пташеням і врятувала. А...

    РЕКЛАМА: