Технології
Стало відомо, коли відбудеться запуск української космічної ракети Циклон-4М
Головний конструктор КБ “Південне” з системного проєктування ракет і ракетних комплексів Максим Дегтярьов повідомив, що запуск української ракети Циклон-4М має відбутися у 2022 році, передає Національний Промисловий Портал.
“Поки цільові терміни — це друга половина 2022 року. Ми створюємо проєкт на ракетний комплекс. Він містить і саму ракету-носій, і наземний комплекс зі всієї вхідною в нього інфраструктурою. Уже розроблений ескізний проєкт, випереджаючими темпами ведеться розробка конструкторської документації на маршовий двигун першого ступеня, ряд важливих вузлів і агрегатів. Ведеться випуск документації на ракету в цілому, на наземне обладнання”, – розповів конструктор.
Циклон-4М – еволюційний розвиток ракет сімейства
У конструкторському бюро зазначають, Циклон-4М – еволюційний розвиток ракет цього сімейства.
Новий носій успадкував багато технічних рішень, які давно відпрацьовані на практиці, з іншого боку є багато нових рішень, які відповідають сучасним трендам у розвитку ракетно-космічної техніки.
Окрім того, головний конструктор Дегтярьов поінформував, що російських комплектуючих в ракеті-носії не буде.
Читайте також: Українське підприємство працює над створенням вітчизняної ракети
Довідково про Циклон-4М
Ракета-носій Циклон-4М – це двоступенева ракета-носій середнього класу для виведення космічних апаратів на низькі навколоземні орбіти.
Ракета-носій Циклон-4М поєднуватиме технології ядерних ракет серії Р-36 та космічних ракет серії РН «Зеніт». Прототипом ракети є бойова міжконтинентальна балістична ракета Р-36орб.
Всі космічні ракети серії РН Циклон (РН Циклон-2, РН Циклон-3, РН Циклон-4, РН Циклон-4М) це радянська ядерна ракета серії Р-36.
Читайте також: Україна з Польщею створять космічну ракету
У космічній ракеті РН Циклон-4М (на відміну від всіх інших ракет серії Р-36,та їх наступні модифікації куди відноситься і РН Циклон) ДП КБ «Південне» вперше застосувало екологічно чистий перший ступінь від мирної ракети РН Зеніт — в якій паливо: гас, а окислювач:рідкий кисень.
Нагадаємо, в Україні створять першу плавучу платформу для запуску ракет.
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі