У Флориді 15 січня завершилися випробовування бомби малого діаметра та великого радіуса дії. Такої зброї немає ще ні в кого у світі. Її спроєктували спеціально для України.
Про це заявив в інтерв’ю 24 каналу член Республіканської партії Борис Пінкус.
«Радіус дії цієї бомби від 5000 метрів і більше. Такої зброї немає ні в кого у світі. Бомбу спроєктували спеціально для України – розрахунок на те, що Україна зможе “довбати” окупантів хоча б на своїй території – у Криму», – сказав член Республіканської партії.
Читайте також: «Тепер відчуваю себе на правильному місці». Волонтерка повернулася з Європи на Донеччину та проводить творчі заняття для дітей
У тимчасово окупованому Криму багато військових об’єктів загарбників. І, на думку Пінкуса, поки Україна не почне бити по цих об’єктах і не почне проводити сухопутний наступ на півострів – успіхів ми не відчуємо.
«Тому сьогодні такі види озброєння плануються та надходять. Думаю, найближчим часом чи станемо свідками результатів використання Україною нових видів озброєння», — підсумував член Республіканської партії.
Заступник голови комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки у Верховній Раді Юрій Мисягін припустив, що ймовірно, мається на увазі американська бомба GLSDB.
Нагадаємо, у 2023 році США оголосили новий пакет допомоги Україні на $2,2 млрд, який містив високоточні бомби GLSDB.
Також ми розповідали, що у ніч на 17 січня українські захисники успішно застосували саморобну гібридну протиповітряну оборону, яка поєднує радянські та західні компоненти.
Фото: Юрій Мисягін/телеграм.