Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

SoftServe скерує 10 млн грн на медичні потреби у боротьбі з коронавірусом

Опубліковано

ІТ-компанія SoftServe виділить 10 млн грн для підтримки медичних закладів у боротьбі з пандемією коронавірусу.

Кошти перерахують у корпоративний благодійний фонд «Відкриті очі» та скерують на вирішення нагальних медичних потреб у тих локаціях, де розташовані офіси компанії.

«Українським підприємцям зараз надзвичайно важливо згуртуватися, як ми завжди робимо у непрості часи. Ми маємо об’єднатися, аби підтримати медичну систему на усіх рівнях, та допомогти витримати удар і вберегти населення від пандемії чи її наслідків. – розповідає співзасновник та член Ради директорів SoftServe, а також очільник корпоративного Благодійного фонду «Відкриті очі» Тарас Вервега, – Ми зібрали окрему команду людей, яка цільово працює над вивченням ситуації у тих містах, де розміщені наші офіси і вивчає найбільш нагальні потреби, необхідність у медичній техніці, ліках тощо, та спільно з медичними установами визначає найбільш гарячі потреби, на які ми будемо реагувати максимально швидко».

Читайте також: Що стримає коронавірус у вашій громаді? Американський аналітик радить, що робити прямо зараз

Для запобігання ризику поширення вірусу, а також убезпечення працівників компанії, у компанії вдалися до таких кроків:

  • Усі офіси та понад 8 тис. працівників SoftServe працюють у віддаленому режимі: кілька офісів компанії вже закриті на карантин, в інших люди забирають додому комп’ютерне обладнання роботи з дому.
  • Сформовано кризовий комітет, який на постійній основі моніторить ситуацію та приймає необхідні рішення, для убезпечення працівників та адаптацію операційних процесів компанії під нові умови роботи;
  • Повністю скасовано відрядження, працівникам рекомендовано утриматися також від особистих подорожей на час карантину.
  • Встановлено обов’язковий 2-тижневий карантин для усіх працівників, що повернулися з відряджень або приватних подорожей.
  • Компанія відмінила або перевела в онлайн-формат усі зовнішні навчальні події. Усі внутрішні корпоративні навчання, а також наради проходять в онлайн-режимі.
  • Усі курси SoftServe IT Academy, що готують студентів до старту роботи в ІТ, переведені в онлайн-формат.
  •  Компанія відкликала та повернула додому до закриття кордонів усіх працівників, які перебували у відрядженнях та відпустках.

Про SoftServe

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Понад 8000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).

Про благодійний Фонд «Відкриті очі»

У 2014 році у SoftServe був заснований корпоративний Благодійний фонд «Відкриті очі». На початку Фонд відігравав роль внутрішнього майданчика для збору коштів та реалізації благодійних проектів працівників компанії, до яких вони також долучались як волонтери. У 2017 році фандрайзингова платформа Фонду www.openeyes.org.ua стала відкритою для зовнішніх донорів. З цього часу не лише працівники SoftServe, але й усі охочі мають можливість долучатися до фінансування благодійних ініціатив Фонду.

Суспільство

На Донеччині капітально відремонтують дитячу лікарню (ФОТО)

Опубліковано

У Краматорську цьогоріч капітально відремонтують дитячу лікарню, яка обслуговує дітей з усієї півночі Донецької області. Про це повідомляється на сторінці “Краматорське самоврядування”.

Потребує оновлення

Як зазначається, сьогодні лікарня обслуговує приблизно 30 тисяч дітей Краматорська та Північного регіону Донецької області. Кількість іногородніх хворих сягає 20-30% від загальної кількості пролікованих. Лікарня також обслуговує дітей з категорії внутрішньо переміщених осіб.

Читайте також: Як працює медреформа на Львівщині: приватна клініка може бути безкоштовною. Приклад Сколе

Умови, в яких працюють медичні працівники та лікуються діти, давно не відповідають вимогам часу, тому наприкінці 2019 року депутатами Краматорської міської ради було виділено 1 мільйон 300 тисяч гривень на розробку проектно-кошторисної документації з капітального ремонту будівель поліклініки та стаціонару КНП «ДТМО».

Що у планах?

Планується, що фінансування ремонту відбуватиметься на умовах співфінансування з міського та обласного бюджетів. Аби не затягувати із ремонтом та розпочати його вже у цьому році, у міському бюджеті закладено 8, а у обласному ще 20 мільйонів гривень. Загальна вартість робіт може скласти, орієнтовно, 45 мільйонів гривень.

«На сьогоднішній день ми готуємось до ремонту, плануємо тимчасові переїзди відділень. Певний час нам буде тісно, але цей ремонт давно необхідний, усі лікарі та працівники закладу чудово це розуміють і з нетерпінням чекають на його початок», – повідомляє начальник відділу охорони здоров’я Валерія Мельник.

«У зв’язку з тим, що процес роботи медичного закладу неможливо припинити чи, бодай, призупинити на певний час, ремонт приміщень буде розбито на 3 черги. Упродовж 2020 та 2021 років ми маємо отримати повністю відремонтовані будівлі стаціонару та поліклініки дитячої лікарні. Проєкт також включає благоустрій прилеглих територій», – розповідають в Управління капітального будівництва та перспективного розвитку міста.

Разом із тим, паралельно у ДТМО буде реалізовано ще 2 великих проєкти: ремонт даху та повна термомедернізація будівлі. Вони мають різні джерела фінансування.

Ремонт даху лікарні вже майже завершено, його було повністю фінансовано за кошти міського бюджету.

Також у цьому році виконають термомодернізацію будівель ДТМО – джерелом фінансування Європейський інвестиційний банк, а загальні витрати становлять більше 26 мільйонів гривень. Реалізація розпочнеться вже цього літа і має бути завершена у 2021 році.

Що відомо про роботу лікарні

У стаціонарі площею 4495 квадратних метрів розгорнуті ліжка інтенсивної терапії та реанімації, кардіологічні, неврологічні, ендокринологічні, гастроентерологічні, алергологічні, інфекційні, імунологічні, отоларингологічні відділення та ліжка інтенсивної терапії новонароджених. Відділення патології новонароджених з ліжками інтенсивної терапії є міжрегіональними для півночі Донецької області.

В дитячій поліклініці проводять прийом фахівці: алерголог, кардіолог, імунолог, ревматолог, ортопед-травматолог, ендокринологи, невролог, отоларингологи, нефролог, дитячі офтальмологи, гастроентеролог, логопед, фізіотерапевт, хірург.

На базі лікарні знаходиться кафедра Донецького національного медичного університету, співробітники якої надають консультативну допомогу дітям.

Деякі фахівці єдині по Північному регіону області, а саме лікар-алерголог дитячий (є обласним фахівцем), лікар-імунолог дитячий (є обласним фахівцем) та лікар-нефролог.

У поліклініці працює єдиний в Донецькій області кабінет охорони зору, обладнаний сучасним офтальмологічним обладнанням.

За весь час експлуатації будівлі реконструкції та повного капітального ремонту не проводились, частково проводились капітальні ремонти системи опалення, енергопостачання, оздоблення окремих приміщень відділень.

Фото: twimg.com, facebook.com/krm.gromada

Читати далі

Суспільство

У Рівному планують встановити мініатюрні скульптури туристичних об’єктів

Опубліковано

У межах Громадського бюджету рівняни запропонували створити та встановити мініатюрні бронзові копії основних туристичних об’єктів міста. Про це повідомляється на сайті “Рівненські новини”, передає “День”.

Копії планують розмістити біля оригінальних споруд – обласного краєзнавчого музею (гімназія), зали камерної та органної музики (костел), Свято-Воскресенського собору (собор із дзвіницею та стелою Божої матері) та палацу Любомирських.

Читайте також: В Одесі з’явилися мінікопії визначних пам’яток міста

Очікується, що новостворені елементи можуть стати популярними фотозонами. Бюджет цього проєкту – 996 тисяч грн.

“Рівне – одне з міст з багатою історико-культурною спадщиною, елементи якої здебільшого не збереглися зовсім або не мають туристично привабливого вигляду. Існуюча інфраструктура міста має не високі шанси зацікавити місцевих жителів та приїжджих туристів. Створення та встановлення цих мініскульптур – 3D-макетів – дасть змогу осучаснити простір міста, оживити історію нашого міста, реанімувати інтерес жителів до давно знайомих об’єктів, підвищити їхню привабливість для дітей, підлітків та молоді, забезпечити доступність та їхнє сприйняття людьми з інвалідністю”, – каже автор проєкту Олексій Муляренко.

Зазначається, що проєкт також передбачає нанесення на мініскульптури шрифту Брайля та QR-коду, який надаватиме доступ до інклюзивного відеоролика з історією та описом об’єкта з тифлокоментарем, сурдодублюванням та субтитрами англійською мовою.

Фото: krapka.rv.ua

Читати далі

Суспільство

У Львові оновлюють популярний парк: яким він буде (ФОТО)

Опубліковано

У Львові триває капітальний ремонт парку ім. І. Виговського. Про це повідомляє пресслужба міськради.

Як зазначається, у 2020 році тут заплановано прокласти 2115 м2 прогулянкових доріжок, завершити роботи з облаштування двох дитячих майданчиків, встановити 15 лавок і 43 світильники з опорами. На виконання цих робіт з бюджету розвитку міського бюджету передбачено 4 млн грн.

Що у планах?

На замовлення департаменту містобудування Львівської міської ради приватним підприємством «НВФ «Рутенія» розроблено проєктно-кошторисну документацію «Капітальний ремонт парку ім. І. Виговського у м. Львові». Проєктом передбачено виконання робіт з ремонту та влаштування прогулянкових доріжок, дитячих майданчиків, майданчику для вигулу собак, облаштування зовнішнього освітлення, висадка дерев та опорядження клумб.

Департаментом містобудування Львівської міської ради в 2018 році проведено тендер та заключено угоду з ТзОВ «Інвестиційна компанія «Укрбудсервіс» на виконання будівельних робіт по об’єкту «Капітальний ремонт парку ім. І. Виговського у м. Львові» на суму 15 883 100 грн.

Відповідно до робочого проєкту підрядною організацією в 2018—2019 роках влаштовано 2900 м2 прогулянкових доріжок, прокладено кабельну лінію та влаштовано 22 опори з світильниками для влаштування вуличного освітлення вздовж прокладених доріжок, влаштовано 10 лавок та розпочато влаштування дитячого майданчика № 2 на суму 5 141 083 грн.

Читайте також: У львівському парку облаштують велосипедну інфраструктуру

Що вже зробили?

На даний час підрядною організацією влаштовано частину елементів дитячого майданчика № 2 (акт на суму 350 000 грн), отримано дозвіл в поліції на влаштування тимчасового заїзду в парк для виконання ремонтних робіт із вул. Виговського біля будинку № 55.

В 2020 році ще заплановано влаштувати 2115 кв.м. прогулянкових доріжок, завершити роботи з влаштування дитячого майданчику № 2, влаштувати дитячий майданчик № 1, встановити 15 лавок і 43 світильники з опорами. Ремонтні роботи у парку відновлено з 12 травня.

Фото: city-adm.lviv.ua

Читати далі

Суспільство

Як ремонтують дороги до головних курортів Одещини (ФОТО)

Опубліковано

На Одещині ремонтують дорогу до курортів. Наразі поточний ремонт триває на ділянці траси від Чорноморська до Санжійки, інформують в обладміністрації.

Як зазначається, понад 10 років ця дорога була вкрита ямами та неякісними латками. Зараз дорожники повністю знімають старий асфальт та невдовзі будуть вкладати нове дорожнє полотно на ділянці довжиною 10 км.

Читайте також: У Києві в кожному районі облаштують острівці безпеки на дорогах

Трохи далі, в Білгород-Дністровському районі триває ремонт дороги від Сергіївки до Курортного. На ділянці траси робітники вже вкладають нижній шар дорожнього покриття з дотриманням всіх сучасних технологічних стандартів. Цього року буде проведено ремонт 14 кілометрів траси.

Читати далі

Суспільство

В Україні розробили мобільний додаток для перевірки законності вирубки лісу

Опубліковано

Кожен українець може перевірити, чи законно рубають дерева. Зробити це можна в мобільному додатку, який розробили лісівники, повідомляє Державне агентство лісових ресурсів України у Facebook

“Онлайн-карта легальних рубок вже працює в 23 областях України. Потрібен лише смартфон із доступом до інтернету та увімкненою геолокацією”, – йдеться у дописі.

За допомогою сервісу українці зможуть перевірити чи є законною вирубка, свідком якої вони стали. Сайт отримує геодані пристрою та може визначити місцезнаходження власника. Якщо, знаходячись у лісі, користувач бачить вирубку, то за допомогою ресурсу можна перевірити, чи є на неї відповідні дозволи.

Головне фото: media.dyvys.info

Читати далі

Суспільство

У столиці відкрили першу «кризову кімнату» для жертв домашнього насильства (ФОТО)

Опубліковано

У Києві відкрили першу кімнату кризового реагування для жертв, що постраждали від насильства в родині. Проєкт реалізовано в рамках спільної між КМДА та Фондом народонаселення ООН програми побудови системи протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству, інформує пресслужба КМДА.

«Коли ми почали займатися цим процесом, то зрозуміли, що найбільша проблема, яка в нас є, – це коли жінка, часто разом із дитиною, тікає від кривдника, опиняється просто на вулиці, а соціальної послуги, яка мала б надаватися, немає. Для цього, власне, і було створено цю кризову кімнату, яка має стати тимчасовим прихистком для постраждалих від насильства. За час, який постраждалі будуть тут перебувати, вони отримають увесь спектр необхідної допомоги: психологічної, юридичної. Також, у кімнаті кризового реагування забезпечують харчуванням та засобами особистої гігієни», – зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Раніше в столиці запустили цілодобову Службу «Телефон довіри» (044 272-15-00 – з мобільного та 15-00 зі стаціонарного), яка надає психологічну підтримку для постраждалих від домашнього насильства.

Читайте також: Запрацювала гаряча лінія для людей, які пережили домашнє насильство

Як кімната працюватиме?

У «кризових кімнатах» працюватиме 4 соціальні працівники, які перебуватимуть там подобово, відповідно до затверджених графіків. Це дасть можливість поселяти постраждалих осіб у будь-який час доби.

Одночасно перебувати у кімнаті кризового реагування можуть 4 дорослих та двоє дітей. Після закінчення граничного строку перебування у «кризовій кімнаті» постраждалу особу можуть влаштувати до притулку чи інших спеціалізованих служб, які надають соціальні послуги постраждалим особам.

Читати далі
Реклама
Суспільство5 хв. тому

На Донеччині капітально відремонтують дитячу лікарню (ФОТО)

Суспільство34 хв. тому

У Рівному планують встановити мініатюрні скульптури туристичних об’єктів

Суспільство1 годину тому

У Львові оновлюють популярний парк: яким він буде (ФОТО)

Суспільство2 години тому

Як ремонтують дороги до головних курортів Одещини (ФОТО)

Суспільство2 години тому

В Україні розробили мобільний додаток для перевірки законності вирубки лісу

Суспільство3 години тому

У столиці відкрили першу «кризову кімнату» для жертв домашнього насильства (ФОТО)

Суспільство3 години тому

Скільки людей відвідали оновлений зоопарк у Києві після відкриття (ФОТО)

Суспільство4 години тому

До Харкова надійшли всі 57 тролейбусів від «Богдан Моторс»

Суспільство12 години тому

В Україні презентували серіал про кібербезпеку

Суспільство13 години тому

Артилерійські катери ВМС України відпрацювали завдання в морі (ФОТО)

Суспільство13 години тому

Українець змайстрував електрокар, що проїде будь-які затори

Суспільство14 години тому

На Дніпропетровщині виділили землю для аеропорту

Суспільство14 години тому

Укрпошта випустила нову поштову марку про боротьбу з Covid-19

Суспільство15 години тому

В Ізмаїлі збудували кисневу станцію для хворих на Covid-19

Суспільство15 години тому

Купуй українське: шість виробників дитячих іграшок

Суспільство3 дні тому

Кияни заспівали з балконів пісню Тіни Кароль “Україна – це ти” (ВІДЕО)

Суспільство3 дні тому

Як переселенка організувала клінінговий бізнес на Донбасі (ВІДЕО)

Суспільство3 дні тому

Де в Україні Дніпровські кручі, крутіші за київські? (ВІДЕО)

Суспільство3 дні тому

Поки клієнт не скаже “супер”: українське подружжя створює унікальне взуття (ВІДЕО)

Суспільство3 дні тому

Як школярі на Хмельниччині ліплять еко-іграшки з глини (ВІДЕО)

Суспільство4 дні тому

Подружжя айтішників відмовилось від закордону і заснували ферму на Львівщині (ВІДЕО)

Суспільство4 дні тому

Волонтер з Київщини 6 років возить смаколики для бійців на фронт (ВІДЕО)

Суспільство4 дні тому

Як бабусині традиції рятують Вінниччину від сміття (ВІДЕО)

Суспільство4 дні тому

15-річний хлопець став екологічним супергероєм Слов’янська (ВІДЕО)

Суспільство4 дні тому

Як будують нові станції метро в Києві (ВІДЕО)

Суспільство1 тиждень тому

В Україні зібрали надшвидку пожежну машину (ВІДЕО)

Суспільство1 тиждень тому

Як на карантині рятується від банкрутства український бізнес? (ВІДЕО)

Суспільство1 тиждень тому

Як працює перший в Україні онлайн-ресторан (ВІДЕО)

Суспільство1 тиждень тому

Як Амазон врятував бізнесмена з України під час карантину (ВІДЕО)

Суспільство1 тиждень тому

Як українець доводить, що інвалідність – не бар’єр для бізнесу (ВІДЕО)

Реклама

Тренди

ДОПОМОГА
ШоТам

Підтримай наш проєкт, щоб ми могли надихати ще більше українців змінювати країну.