Економіка і бізнес
Сільська школа на Тернопільщині збирає гроші на електронні повітряні кулі
Учні школи у селі Вишнівчик, що на Тернопільщині, реалізовують інноваційні проекти: добувають інертні гази та проводять різні хімічні експерименти. Тепер у планах школи – створити “електронних аеронавтів”.
Діти хочуть запустити в небо кульки, наповнені гелієм, “очима” та “розумом” яких буде набір з мікроелектроніки: мікрокомп’ютер, датчики для збору даних про стан атмосфери (тиск, температуру, відносну вологість), відеокамери. Щоби зібрати на це гроші, вчителька Світлана Попель зареєструвала відповідний проект на краудфандинговій платформі GoF. На все потрібно понад 82 тисячі гривень. Поки що вдалося зібрати лише 13 тисяч гривень.
Повітряна куля розповість, що побачила
Родзинкою проекту буде те, що всю отриману інформацію кулька в реальному часі зможе передавати на сайт ThingSpeak (у перекладі з англ. “Речі розмовляють”).
Читайте також: Як школа у Жовтих Водах стала найяскравішою у країні
“Учні зможуть перевірити за допомогою власних спостережень, як змінюються тиск, відносна вологість та температура повітря зі збільшенням висоти. Відеокамери та відеореєстратори вестимуть фільмування панорами місцевості та досліджуватимуть біорізноманіття та ярусність рослин нашої місцевості з різної висоти. Адже ми плануємо підняти наші кулі на висоту 500 метрів. Отримані дані можна буде використовувати на уроках фізики, біології, географії та ін.”, – розповіла вчителька математики та інформатики Вишнівчицької опорної ЗОШ І-ІІІ ступенів Тернопільської області Світлана Попель.
Створити нове покоління інноваторів
У цій школі переконані, що що навчання у реальному світі за межами класу, а також справжні практичні експерименти принесуть кращі результати, ніж навчання за підручником.
“Набори мікроелектроніки, необхідні для реалізації проекту, стануть інструментами мотивації. Вони допоможуть розширити спектр діяльності на уроках та поза ними, розвинути в учнів комп’ютерну грамотність, покращити спілкування між собою, підвищити їхню креативність, показати практичне використання та зв’язок з предметами, які вивчаються у школі”, – каже вчителька.
За її словами, проект покликаний ознайомити учнів з основами електроніки, пояснити, що таке програмування та для чого воно потрібне, показати зв’язок наук, залучити дітей до командної співпраці у пошукових навчально-дослідницьких проектах.
Крім того, це дозволить отримати дані від сенсорів про стан атмосфери, від відеокамер про біорізноманіття та ярусність рослин місцевості з різної висоти, отримати аерофотознімки панорами місцевості та порівняти отримані дані з загальновідомими.
Читайте також: Школа на Дніпропетровщині дивує європейськими стандартами
“Будь-яку мрію можна втілити в життя. Для цього потрібно небагато — наші можливості та Ваше бажання допомогти. Інвестуючи в наш проект, ви підтримуєте майбутнє покоління інноваторів нашої країни”, – каже Світлана Попель.
Допомогти проекту можна тут.
Економіка і бізнес
Коментарі
Економіка і бізнес
Що відомо про нову функцію
Як подати заявку
- Зайти на портал та авторизуватися.
- У розділі «Мої маршрути» обрати «Продовжити маршрут».
- Внести необхідні дані.
Коментарі
Економіка і бізнес
Які дрони виготовляє ветеран
Читайте також: Україна отримала 150 млн євро на створення далекобійних дронів, ракет та артилерії
Про програму підтримки «єРобота»
«Наші партнери підказали нам, що є такі грантові програми. Вони вже співпрацювали з Львівською обласною військовою адміністрацією та допомогли мені скласти перший бізнес-план. Я переконався, що це працює і має розвиватися», — розповів директор виробництва «Морена» Тарас Стефанишин.
Максимальна сума гранту для ветеранів може сягати мільйона гривень, а для членів їх родин — до 500 тисяч гривень.
Нагадаємо, що на Львівщині створили найбільшу вишиту кулю України та встановили рекорд (ФОТО).
Фото: ютуб-канал ЛОВА
Коментарі