Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Шовкове спіднє за 1000 гривень: як Юрій Львов створює елітну чоловічу білизну

Опубліковано

«Я хотів щоб білизна була класною, красивою і цікавою», – говорить засновник бренду чоловічої білизни G.LVOV. Юрій Львов захоплювався шиттям з дитинства, але працював на різних посадах, в близько не пов’язаних з хобі. Але одного дня згадав про своє захоплення і відкрив свій бренд.

Зараз G.LVOV має серед клієнтів бізнесменів, відшиває білизну з кращих тканин з Європи, а ціна на вироби стартує від 1000 гривень.

Юрій Львов

Юрій Львов

Засновник G.LVOV

Живе і працює в Запоріжжі. Закінчив університет за спеціальністю “захист інформації”, а потім відкрив свій бренд чоловічої білизни. Полюбляв шити з дитинства і перетворив хобі на прибутковий бізнес.

Бізнес почався через необхідність

Навчаючись в університеті, я паралельно відвідував курси крою та шиття. Однак, успішно їх закінчивши, відклав цю справу в сторону, і після університету влаштувався менеджером проектів. Попрацювавши в декількох компаніях на цій посаді, я пішов у безстрокову відпустку, щоб зрозуміти, чим займатися далі.

Бізнес почався в с серпні 2015 року з прогулянки по Хортиці. Там моя дівчина Тетяна розповіла, що їй приснився сон, де я виходжу на подіум як успішний дизайнер чоловічої білизни і презентую свою колекцію. Вона сказала: “Ти ж вмієш шити, може це те, що потрібно?”.

В той момент мої улюблені марки білизни з України вийшли і я стикався зі складнощами у виборі. Доводилося замовляти з-за кордону. Тому було вирішено почати з білизни, так як у мене у самого була в ньому необхідність.

Крім цього у мене завжди була тяга до шиття. У дитинстві я шив з бабусею і вона навчила мене азам.

Авторська модель чоловічої білизни

Ми влаштували брейншторм, де придумали концепцію, місію бренду, вимоги до пошиття, визначилися з моделями і матеріалами. Вклали трохи більше 1000 доларів на старті, спочатку відшивали білизну на аутсорсі, а потім запустили своє виробництво. Зараз вкладення в бізнес йдуть постійно.

Перші вироби я тестував на собі, потім на друзях. Збирав у них відгуки, щоб покращувати білизну. За основу я взяв модель класичних чоловічих “боксерів” і, відштовхуючись від неї, будував свою. Чоловік в маленькому розмірі і чоловік у великому розмірі мають різні пропорції, і для них повинна бути різна конструкція.

Для кожного розміру я побудував окремі лекала, враховуючи особливості конституції тіла. Змінивши класичні “боксери” я розробив свою авторську модель.

Підготували кілька сотень одиниць білизни, а продалося лише три штуки

У 2015 році інструментів для просування бренду особливо не було. Тому першим майданчиком став LeBoutique, де розпродаж нашої білизни тривав близько п’яти днів. За цей час було три продажу. А ми пошили кілька сотень одиниць білизни.

Пізніше в Києві запустився маркет Всі.Свої і ми взяли в ньому участь. Для мене це стало відкриттям, я не знав, наскільки величезна кількість людей заснували свій бренд в 14-15 роках.

На Всі.Свої нас помітили і запросили на Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, де ми взяли участь в секторі маркету. Це місце для зустрічі з потенційними клієнтами. Там з’явилися цікаві знайомства, завдяки яким тепер мені постачають тканини з Європи. Тоді пазл почав складатися.

Зараз, спробувавши розміщення в шоурумах і на маркетах, я прийшов до вибору власного сайту без посередників. А реклама в соціальних мережах дає змогу залучити нових клієнтів.

Невелика команда і найкращі тканини з Європи

У нас майстерня в Запоріжжі. У команді я власник-дизайнер, відповідаю за все, в першу чергу за якість. Тетяна – маркетолог, займається просуванням бренду і рекламою. В команді з пошиття у мене конструктор-закрійник і дві швачки.

В місяць ми відшиваємо близько 100 одиниць. Ціновий діапазон білизни від 1000 до 1500 гривень. Ми шиємо з чистої бавовни, бавовни з шовком або з чистого шовку.

Тканини нам привозять з кращих мануфактур Європи. Склад компанії, з якою ми співпрацюємо, знаходиться в Німеччині. Протягом сезону вони їздять закуповують тканини і відправляють зразки мені. Я їх відбираю, замовляю невеликі відрізи, тестую в пранні, та у використанні на собі. Я повинен бути впевнений, що це той продукт, який гідний потрапити клієнту до рук.

Прикрив тіло і добре

Були складнощі з підбором персоналу, тому що дуже багато людей відносяться до чоловічої білизни, як до само собою зрозумілий елементу гардеробу. Типу, прикрив просто тіло і добре. А стежки і шви повинні бути скрізь рівні, всі нитки обрізані, виріб повинен бути максимально акуратним.

У мене високі вимоги і підбір персоналу займає багато часу. Зараз складнощі в цьому залишаються, так як плануємо розширюватися і потрібні нові люди. Вартість виробів обумовлена ​​не тільки моєї авторської моделлю і вибором тканини, але і тим, як білизна пошита. Мою білизну створено так, що якщо її вивернути навиворіт, то зовні вона ніяк не відрізнятиметься від лицьової сторони. Ми використовуємо закриті шви, у нас висока якість роботи. А для такої роботи потрібні професіонали. 

Також складність була при створенні упаковки. У нас це коробочка, зроблена з матеріалу, який розкладається за той же період часу, за який розкладається аркуш паперу (2 роки, – прим. авт.). 

Іменна білизна для відомого співака і плани на майбутнє

Серед наших клієнтів дуже багато власників середнього і великого бізнесу в Україні. Але був один цікавий випадок – ми презентували на концерті Максу Барських іменну білизну. Він потім сказав, що були різні подарунки, але нижню білизну йому ще ніколи не дарували. Був кумедний досвід.

Плануємо запустити виробництво чоловічих брюк, які можна буде поєднувати як і з повсякденним стилем, так і з офіційним. Вони будуть пошиті з натуральних матеріалів, практичними, в них буде зручно займатися будь-якою діяльністю.

У майбутньому хочемо виходити на міжнародні майданчики, такі як Etsy і інші.

Надалі також є план на пошиття сорочок, бо добре скроєна сорочка робить будь-якого чоловіка благородніше і приховує недоліки. Це тонка і цікава робота.

Суспільство

У Львові відреставрують палац 16 століття за 30 млн гривень

Опубліковано

Національний інститут польської культурної спадщини за кордоном «Полоніка» повністю профінансує реставраційні роботи фасаду палацу Корнякта XVI століття на площі Ринок, 6.

Про це повідомляють у Львівському історичному музеї.

фото: Львівський історичний музей.

Проєкт включає реставрацію фасаду, скульптурного оздоблення, консервацію кованої балюстради та віконної столярки. Наразі вже встановлені риштування на рівні балкону.

У рамках підготовки до реставрації провели перемовини з Інститутом, обстежили фасад, підготували проєктно-кошторисну документацію та погодили її з відповідними органами.

Читати також: Захисник отримав біонічний протез у Львові: фото

Вартість робіт оцінюють у майже 30 мільйонів гривень (2,8 мільйона злотих). Це найдорожчий проєкт в історії «Полоніки», завершення планується до жовтня 2025 року.

У приміщенні палацу розташовані Львівський історичний музей та італійський внутрішній дворик, схожий на типові дворики Флоренції та Риму.

Це другий проєкт на площі Ринок, який музей реалізує з іноземними партнерами. Раніше за фінансової підтримки США було реставровано Чорну кам’яницю.

Нагадаємо, що у Львові скасували рішення про початок навчального року з 19 серпня.

Фото: Львівський історичний музей.

Читати далі

Суспільство

У столиці модернізують Оболонський острів: фото

Опубліковано

Комунальники продовжують облаштовувати Оболонський острів, де наразі встановлюють лавочки та прокладають дерев’яні трапи.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Фото: КМДА.

Лави розміщують на захисних спорудах уздовж усього пляжу, які слугують перешкодами для видування піску з пляжів або насипання піску на пішохідні доріжки.

Фото: КМДА.

Також комунальники облаштовують дерев’яні трапи навколо захисних споруд. Надалі планують створити підходи до води для маломобільних груп населення.

Читати також: У Києві облаштували новий безбар’єрний наземний пішохідний перехід: фото

У КМДА підкреслили, що облаштування острова відбувається коштом меценатів і без використання коштів з міського бюджету.

Фото: КМДА.

Оболонський острів і новий пішохідний міст уже здобули популярність серед киян і гостей міста. За даними камер відеоспостереження, з моменту відкриття наприкінці травня рекреаційну зону відвідали понад 400 тисяч осіб.

Нагадаємо, що в Україні археологи виявили стародавній посуд віком понад 3000 років: як він виглядає.

Фото: КМДА.

Читати далі

Суспільство

КАІ чи НАУ? Авіаційний університет випустив кавер на пісню репера bbno$ «It boy»: відео

Опубліковано

В межах вступної кампанії НАУ випустив кліп «КАІ чи НАУ». Завдяки стильному і сучасному підходу університет хоче привернути увагу абітурієнтів і бути ближчими до них.

Зараз в Україні триває вступна кампанія. Абітурієнти обирають заклади вищої освіти, де вони хочуть навчатися, а університети намагаються залучити до себе найбільш талановитих вступників.

фото: НАУ

Національний авіаційний університет відійшов від стандартного офіційного спілкування зі вступниками і їхніми батьками. Замість цього комунікаційна команда вирішила говорити з абітурієнтами їхньою мовою. Університет випустив кліп — кавер на пісню It boy канадського співака bbno$ для промоції вступної кампанії, де закликали вступати в НАУ. 

фото: НАУ

«Зараз університети, особливо технічні, мають боротися за студентів. Звісно, абітурієнт обере той ЗВО, який забезпечить якісну освіту. Тому ми в НАУ приділяємо цьому дуже велику увагу: оновлюємо науково-викладацький склад, відкриваємо лабораторії, скоро запустимо кіберполігон і робимо багато крутих практик спільно з провідними інженерними компаніями — все, щоб наші студенти мали багато саме практичного досвіду. Але важливо не тільки те, що ми робимо, але і як комунікуємо. НАУ заговорив мовою молоді. Бо наша вступна кампанія та і вся комунікація має бути не як в класичного державного університету, а як в закладі, а якому протягом наступних 4-5 років студенту буде комфортно», — прокоментувала в.о. ректора НАУ Ксенія Семенова.

Читати також: Вступна кампанія 2024: майже 400 тисяч заяв подано майбутніми бакалаврами

фото: НАУ

Крім цього, в межах вступної кампанії триває розіграш «Моя перша стипендія». Асоціація випускників розігрує 20 стипендій у розмірі 3 тис. грн кожна серед усіх абітурієнтів, які обрали НАУ першим або другим пріорітетом, зареєструвалися в чат-боті та подали оригінали документів. Детальна інформація про розіграш міститься на сайті

Хто працював над кліпом

  • Знімальна група: команда відеопродакшену 2REC;
  • Ідея: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Текст пісні: Олег Прозоров;
  • Виконавець: Олег Прозоров;
  • Оператор: Олександр Левченко;
  • Помічник оператора: Артем Дулько;
  • Режисер: Олег Прозоров;
  • Актор: Євген Лисак;
  • Монтаж: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Звукорежисер: Максим Кушнір.

Нагадаємо, що вступникам необхідно відслідковувати статус заяв: як це зробити.

Фото: НАУ.

Читати далі