Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Шовкове спіднє за 1000 гривень: як Юрій Львов створює елітну чоловічу білизну

Опубліковано

«Я хотів щоб білизна була класною, красивою і цікавою», – говорить засновник бренду чоловічої білизни G.LVOV. Юрій Львов захоплювався шиттям з дитинства, але працював на різних посадах, в близько не пов’язаних з хобі. Але одного дня згадав про своє захоплення і відкрив свій бренд.

Зараз G.LVOV має серед клієнтів бізнесменів, відшиває білизну з кращих тканин з Європи, а ціна на вироби стартує від 1000 гривень.

Юрій Львов

Юрій Львов

Засновник G.LVOV

Живе і працює в Запоріжжі. Закінчив університет за спеціальністю “захист інформації”, а потім відкрив свій бренд чоловічої білизни. Полюбляв шити з дитинства і перетворив хобі на прибутковий бізнес.

Бізнес почався через необхідність

Навчаючись в університеті, я паралельно відвідував курси крою та шиття. Однак, успішно їх закінчивши, відклав цю справу в сторону, і після університету влаштувався менеджером проектів. Попрацювавши в декількох компаніях на цій посаді, я пішов у безстрокову відпустку, щоб зрозуміти, чим займатися далі.

Бізнес почався в с серпні 2015 року з прогулянки по Хортиці. Там моя дівчина Тетяна розповіла, що їй приснився сон, де я виходжу на подіум як успішний дизайнер чоловічої білизни і презентую свою колекцію. Вона сказала: “Ти ж вмієш шити, може це те, що потрібно?”.

В той момент мої улюблені марки білизни з України вийшли і я стикався зі складнощами у виборі. Доводилося замовляти з-за кордону. Тому було вирішено почати з білизни, так як у мене у самого була в ньому необхідність.

Крім цього у мене завжди була тяга до шиття. У дитинстві я шив з бабусею і вона навчила мене азам.

Авторська модель чоловічої білизни

Ми влаштували брейншторм, де придумали концепцію, місію бренду, вимоги до пошиття, визначилися з моделями і матеріалами. Вклали трохи більше 1000 доларів на старті, спочатку відшивали білизну на аутсорсі, а потім запустили своє виробництво. Зараз вкладення в бізнес йдуть постійно.

Перші вироби я тестував на собі, потім на друзях. Збирав у них відгуки, щоб покращувати білизну. За основу я взяв модель класичних чоловічих “боксерів” і, відштовхуючись від неї, будував свою. Чоловік в маленькому розмірі і чоловік у великому розмірі мають різні пропорції, і для них повинна бути різна конструкція.

Для кожного розміру я побудував окремі лекала, враховуючи особливості конституції тіла. Змінивши класичні “боксери” я розробив свою авторську модель.

Підготували кілька сотень одиниць білизни, а продалося лише три штуки

У 2015 році інструментів для просування бренду особливо не було. Тому першим майданчиком став LeBoutique, де розпродаж нашої білизни тривав близько п’яти днів. За цей час було три продажу. А ми пошили кілька сотень одиниць білизни.

Пізніше в Києві запустився маркет Всі.Свої і ми взяли в ньому участь. Для мене це стало відкриттям, я не знав, наскільки величезна кількість людей заснували свій бренд в 14-15 роках.

На Всі.Свої нас помітили і запросили на Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, де ми взяли участь в секторі маркету. Це місце для зустрічі з потенційними клієнтами. Там з’явилися цікаві знайомства, завдяки яким тепер мені постачають тканини з Європи. Тоді пазл почав складатися.

Зараз, спробувавши розміщення в шоурумах і на маркетах, я прийшов до вибору власного сайту без посередників. А реклама в соціальних мережах дає змогу залучити нових клієнтів.

Невелика команда і найкращі тканини з Європи

У нас майстерня в Запоріжжі. У команді я власник-дизайнер, відповідаю за все, в першу чергу за якість. Тетяна – маркетолог, займається просуванням бренду і рекламою. В команді з пошиття у мене конструктор-закрійник і дві швачки.

В місяць ми відшиваємо близько 100 одиниць. Ціновий діапазон білизни від 1000 до 1500 гривень. Ми шиємо з чистої бавовни, бавовни з шовком або з чистого шовку.

Тканини нам привозять з кращих мануфактур Європи. Склад компанії, з якою ми співпрацюємо, знаходиться в Німеччині. Протягом сезону вони їздять закуповують тканини і відправляють зразки мені. Я їх відбираю, замовляю невеликі відрізи, тестую в пранні, та у використанні на собі. Я повинен бути впевнений, що це той продукт, який гідний потрапити клієнту до рук.

Прикрив тіло і добре

Були складнощі з підбором персоналу, тому що дуже багато людей відносяться до чоловічої білизни, як до само собою зрозумілий елементу гардеробу. Типу, прикрив просто тіло і добре. А стежки і шви повинні бути скрізь рівні, всі нитки обрізані, виріб повинен бути максимально акуратним.

У мене високі вимоги і підбір персоналу займає багато часу. Зараз складнощі в цьому залишаються, так як плануємо розширюватися і потрібні нові люди. Вартість виробів обумовлена ​​не тільки моєї авторської моделлю і вибором тканини, але і тим, як білизна пошита. Мою білизну створено так, що якщо її вивернути навиворіт, то зовні вона ніяк не відрізнятиметься від лицьової сторони. Ми використовуємо закриті шви, у нас висока якість роботи. А для такої роботи потрібні професіонали. 

Також складність була при створенні упаковки. У нас це коробочка, зроблена з матеріалу, який розкладається за той же період часу, за який розкладається аркуш паперу (2 роки, – прим. авт.). 

Іменна білизна для відомого співака і плани на майбутнє

Серед наших клієнтів дуже багато власників середнього і великого бізнесу в Україні. Але був один цікавий випадок – ми презентували на концерті Максу Барських іменну білизну. Він потім сказав, що були різні подарунки, але нижню білизну йому ще ніколи не дарували. Був кумедний досвід.

Плануємо запустити виробництво чоловічих брюк, які можна буде поєднувати як і з повсякденним стилем, так і з офіційним. Вони будуть пошиті з натуральних матеріалів, практичними, в них буде зручно займатися будь-якою діяльністю.

У майбутньому хочемо виходити на міжнародні майданчики, такі як Etsy і інші.

Надалі також є план на пошиття сорочок, бо добре скроєна сорочка робить будь-якого чоловіка благородніше і приховує недоліки. Це тонка і цікава робота.

Суспільство

Який вигляд мав легендарний Єврейський базар у Києві під час німецької окупації: архівні знімки

Опубліковано

Єврейський базар у Києві, більш відомий як Євбаз, був місцем, де під час німецької окупації українські селяни могли продавати свої продукти. У 1943 році життя цього легендарного місця було зафіксоване на фото солдатом вермахту Гербертом Листом.

Архівні знімки були опубліковані в спільноті “Спрага: в Києві цікаво” на Facebook. Тут завжди можна було знайти все, що тільки душа забажає.

“Окупація. Євбаз. У 1943 році Київ фотографував солдат вермахту Герберт Лист, колишній фотограф журналу Vogue і майбутній член агентства Magnum. Селяни, які приїздили до міста продавати продукти, спочатку приймали гроші, але пізніше почали обмінювати картоплю та яйця на різноманітні цінності, які кияни зберігали ще з дореволюційних часів”, – зазначається в повідомленні.

У мережі показали, який вигляд мав легендарний Єврейський базар у Києві під час німецької окупації. Архівні фото
У мережі показали, який вигляд мав легендарний Єврейський базар у Києві під час німецької окупації. Архівні фото
У мережі показали, який вигляд мав легендарний Єврейський базар у Києві під час німецької окупації. Архівні фото

Єврейський базар, також відомий як Галицький ринок (від Галицької площі), скорочено називають Євбаз. Це історичне місце було головним торжищем для багатьох поколінь киян. Єврейський базар знаходився на перехресті кількох важливих магістралей, неподалік від вокзалу. В путівниках його називали Галицьким, а серед місцевих він був відомий як Єврейський.

Читайте також: Фотокнига української авторки номінована на престижну фотопремію

У мережі показали, який вигляд мав легендарний Єврейський базар у Києві під час німецької окупації. Архівні фото
У мережі показали, який вигляд мав легендарний Єврейський базар у Києві під час німецької окупації. Архівні фото
У мережі показали, який вигляд мав легендарний Єврейський базар у Києві під час німецької окупації. Архівні фото

Ринок було закрито й знесено наприкінці 1950-х років.

У мережі показали, який вигляд мав легендарний Єврейський базар у Києві під час німецької окупації. Архівні фото

Нагадаємо, у Києві покажуть фільм “Зсув”, героєм якого був військовий Артур Сніткус.

Фото: “Спрага: в Києві цікаво”

Читати далі

Суспільство

Як ветеранам безоплатно отримати засоби реабілітації: пояснення

Опубліковано

В Україні ветерани можуть отримати безплатні засоби реабілітації та речі, призначені для задоволення потреб людей з інвалідністю.

Ветерани, які хочуть самостійно придбати засоби реабілітації відповідно до медичних показань, можуть отримати компенсацію у межах затверджених Мінсоцполітики граничних цін.

Механізм безоплатного забезпечення деяких категорій населення допоміжними засобами реабілітації визначає відповідний Порядок, затверджений постановою КМУ від 5 квітня 2012 року №321.

Цей порядок визначає такі засоби, призначені для задоволення потреб людей з інвалідністю:

  • протезно-ортопедичні вироби, у тому числі ортопедичне взуття;
  • спеціальні засоби для самообслуговування та догляду;
  • допоміжні засоби для особистої рухомості, переміщення та підйому;
  • засоби для пересування тощо.

Щоб отримати допоміжні засоби реабілітації, необхідно:

  • визначити медичні показання для забезпечення засобами реабілітації. Цю функцію виконують медико-соціальна експертна комісія (МСЕК), лікарсько-консультативна комісія (ЛКК) або військово-лікарська комісія (ВЛК) залежно від категорії особи;
  • отримати індивідуальну програму реабілітації на підставі висновків комісій;
  • подати заяву про забезпечення засобом реабілітації або виплату компенсації до органів соціального захисту населення, ЦНАПу або через електронний кабінет особи.

Читайте також: Німецька компанія почне виробництво БМП в Україні

До заяви додаються документи, що посвідчують особу, рішення ВЛК чи висновок ЛКК (для учасників бойових дій), документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків та інші підтверджуючі документи.

Військовослужбовцям також необхідно подати копії довідок про обставини травми, виданих командиром військової частини, та інших документів, що підтверджують участь в АТО або “заходах із забезпечення національної безпеки та оборони, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією РФ проти України”.

Нагадаємо, Укрзалізниця виготовила 70 медичних вагонів для ЗСУ.

Фото: Мінветеранів

Читати далі

Суспільство

У Києві покажуть фільм “Зсув”, героєм якого був військовий Артур Сніткус

Опубліковано

У суботу, 15 червня, у київській студії PERERVA відбудеться показ короткометражного документального фільму “Зсув” режисера Олексія Радинського. Показ присвячений герою фільму Артуру Сніткусу, який загинув під час бойового завдання на Донеччині.

Студія повідомила про це 12 червня на своїй сторінці в Instagram.

Фільм “Зсув”, знятий у 2016 році, є своєрідною подорожжю по гаражах альтернативної культури Києва.

Режисер Олексій Радинський зазначив: “«Зсув» — це фільм про спробу створити «суспільство, яке докорінно відрізняється від усього, що нас оточує» (як кажуть герої фільму). Ця спроба відбувається в самому центрі Києва, на території, повернутій місту природною стихією”.

Читайте також: «Наша файта»: Антоніо Лукіч працює над новим комедійним мультфільмом

Він також розповів, що фільм з’явився завдяки випадковому збігу обставин та його багаторічній взаємодії з людьми, які формують культурний образ міста.

Нагадаємо, Картина Івана Марчука стала найдорожчим твором сучасного українського мистецтва.

Фото: perervastudio

Читати далі