Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
imgonline com ua resize 8fth0n7tmwi imgonline com ua resize 8fth0n7tmwi

Суспільство

Що робити, аби про мій бізнес дізнались: топ маркетингових платформ

Опубліковано

Уявіть, ви створили власний бізнес, або вже є власником. Якщо у вас обмежений бюджет, то потрібно знайти малозатратні способи, щоб привабити нових клієнтів. Пропонуємо дізнатись, про деякі платформи для популяризації свого бізнесу.

Що таке індекс присутності?

Для того, аби дізнатись інформацію про компанію на інтернет-ресурсах варто враховувати індекс онлайн-присутності. За допомогою нього можна оцінити та проаналізувати скільки коректної інформації про вашу компанію є в інтернеті, кількість відвідувань з кожної платформи, відгуки та коментарі.

Читайте також: Як отримати грант на бізнес? П’ять історій успіху

Управління інформацією про компанії на різних інтернет-майданчиках формує індекс онлайн-присутності. Цей показник оцінює кількість коректної інформації про компанії в мережі, кількість дзвінків і відвідувань з кожного майданчику, якість обробки відгуків і коментарів.

Індекс онлайн-присутності впливає на ефективність діяльності фірми у межах певного населеного пункту. Наприклад, 76% користувачів, які шукають локальне представництво бізнесу, протягом 24 годин відвідують торгову точку. А 28% з них здійснять покупку.

Читайте також: Як зробити успішний бізнес на грибах

Але тут є проблема. Компанії і покупці можуть користуватись різними ресурсами і не знайти один одного. Власники вважають, що якщо не користуються вони, то і клієнти також навряд чи туди заходять. Це є наслідком недостатнього аналзу своєї цільової аудиторії, або вузького фокусу на обраних каналах.

Але, неможливо ж передбачити, куди захоче піти ваш потенційний клієнт. Наприклад, можна розмістити свій бізнес на Google Maps, а покупець зайде до конкурентів через інший сервіс.

З якими платформами варто дружити?

Щоб “схопити” свого покупця варто розмістити інформацію про компанію на якомога більшій кількості інтернет-платформ. Але, це не тільки ті, які спали вам на думку у першу чергу. Варто користуватись і не очевидними ресурсами.

Такі майданчики розділяють на два типи. Перший – ті, де користувачі розміщують інформацію (Google Maps, Foursquare та ін.), другий – ті, куди власники і не думають давати про себе інформацію.

Карти

Це найбільш очевидний варіант. Завдяки ним можна просто та швидко знайти інформацію про місцеперебування філій компанії, товари та послуги поруч з нами. Це і очевидні варіанти – Google Maps і FourSquare, і менш популярні: Open Street Maps, Map.meta, Waze.Більш того, більшість карт – не тільки джерело інформації про місцеперебування торгової точки, а й інструмент управління репутацією: у них є чат з бізнесом, відгуки, публікація новин та акцій.

Міські каталоги та сайти

Саме тут публікується корисна інформація, новини, афіші Наприклад, City Sites, Vgorode, Moygorod. З ними конкурують локальні міські сайти. Наприклад, в Дніпрі найпопулярніші – “Інформатор” і “Наше Мiсто”, а в Одесі “Odessa online”, “Думская”.

Дошки оголошень

Саме тут користувачі бувають дуже часто. Серед таких додатків є OLX, “Бесплатка”, RIA , Prom, Cataloxy.  Ці додатки користуються популярністю. Ви ж часто заходите на той же OLX, шукаючи потрібний товар ?

Сервісні сайти

Так, вони також можуть стати інструментом локального маркетингу. Наприклад, багато хто знає “Кабанчик”,  де можна замовити виконання робіт. Всі ж студенти часто заглядають туди. А також там можна знайти виконавців бізнес-задач. Тому сміливо розміщуйте свої послуги там.

Галузеві сайти

Популяризувати свій товар чи послуги можна і тут. Це чудовий варіант саме для розміщення послуг. Наприклад, ви – фотограф. Звичайно, ви розміщуєте інформацію про себе на картах та сайтах оголошень. Але подумайте ще про каталоги організації весіль, довідники фотостудії, тематичні форуми, inspiration-майданчики (Pinterest, Behance, та ін.).

Сайти відгуків

Неможливо вгадати, коли з’явиться новий відгук в мережі, але можна відповідати на коментарі, тим самим керувати власною репутацією. Варто зареєструватись на сайті та активно робити там дописи. Серед таких сайтів: Otziv.net, Pap.ua, Bestportal, Toneto.net, Otzyvua, Spr.ua.

Сайти з вакансіями

Вони допоможуть SEO-просуванню сайту та збільшать кількість переходу за активними посиланнями на сайт бізнесу. Навіть якщо ви не шукаєте співробітника у компанію, нехай інформація про вас просто залишається на цьому сайті.

Читайте також: Ченці з бізнес-планом: чотири монастирські бізнеси, що вразили країну

Варто додавати свою компанію на максимально можливу кількість релевантних ресурсів. Це допоможе вам потрапити в результати локального пошуку, аналізувати ефективність кожної платформи, випередити конкурентів та заробити набагато більше.

Коментарі

Суспільство

В Україні створили Національний інститут житла: допомога ВПО та постраждалим

Опубліковано

В Україні засновано Національний інститут житла, ініційований Норвезькою радою у справах біженців (NRC) за підтримки Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

Про це  повідомили у пресслужбі Верховної Ради

Мета проєкту

Інститут має на меті підтримувати зусилля Уряду України та його партнерів у забезпеченні доступного житла для внутрішньо переміщених осіб і осіб, чиї будинки постраждали або були зруйновані внаслідок війни.

Читати також: Розпочато реєстрацію на отримання безкоштовного житла для ВПО: як доєднатися

Основні функції Інституту

  • Дослідження та аналітика:
    Інститут слугуватиме дослідницьким, аналітичним та інноваційним хабом. Він проводитиме загальнонаціональні опитування, збиратиме дані про наявний житловий фонд, включно із соціальним та доступним житлом, особливо у найбільш постраждалих регіонах.
  • Онлайн-платформа:
    Зібрана інформація буде доступна на спеціальній онлайн-платформі, що допоможе у пошуку житлових рішень для національних, місцевих та міжнародних партнерів.
  • Консультації та підтримка:
    Інститут також діятиме як дорадчий орган при Уряді України, вивчатиме чинне житлове законодавство, надаватиме консультаційну підтримку щодо реформ і долучатиметься до розроблення відповідних програм.

Нагадаємо, що в Україні стартував масштабний проєкт соціальної підтримки для ВПО.

Фото: Freepik.

Коментарі

Читати далі

Суспільство

У Києві перейменували 13 міських об’єктів: які саме

Опубліковано

Київрада перейменувала 13 міських об’єктів, з яких вісім — в рамках дерусифікації та декомунізації, а п’ять — з інших причин.

Про це вона повідомила на офіційному сайті.

Що саме змінилося

Дарницький район:

  • Вулицю Івана Тургенєва перейменували на вулицю Миколи Волковича.

Дніпровський район:

  • Вулиця Петра Чаадаєва отримала назву вулиця Єлизавети Шахатуні.

Подільський район:

  • Вулиця Брюсова стала вулицею Валентини Радзимовської.
  • Парку біля кінотеатру Тараса Шевченка присвоїли назву «Гірка Крістера».

Читати також: В Україні перейменують 328 населених пунктів у рамках декомунізації: які саме

Печерський район:

  • Вулицю Станіславського перейменували на вулицю Богдана Ступки.

Святошинський район:

  • Парк «Юність» переназвали на парк «Гамбурзький».
  • Вулиця Жовтнева стала вулицею Сулимівською.
  • Вулицю Сергія Єсеніна перейменували на вулицю Скарбова.
  • Парку на вулиці Михайла Котельникова, 26-32, присвоїли ім’я Михайла Реуцького.

Солом’янський район:

  • Вулиця Боткіна стала вулицею Професора Павловського.
  • Безіменну площу між вулицями Січеславською та Георгія Кірпи назвали «площею Північноатлантичного альянсу».

Шевченківський район:

  • Провулок Бехтерівський отримав назву провулок Варязький.
  • Сквер на вулиці Прорізній (між будинками №3 та №5) назвали «Українського радіо».

Нагадаємо, що театр Франка інтегрував Дія.Підпис: квитки закінчилися за рекордний час.

Фото: Shutterstock.

Коментарі

Читати далі

Суспільство

«Укрзалізниця» подовжує продаж квитків на поїзд «Варшава – Львів» через Раву-Руську

Опубліковано

«Укрзалізниця» продовжує продаж квитків на популярне пересадкове сполучення Варшава – Львів через Раву-Руську завдяки оновленню домовленостей із польським приватним перевізником SKPL.

Про це повідомляє «Укрзалізниця».

Розклад

Розклади руху поїздів залишаються без змін:

  • Поїзд №767 відправляється з Варшави Всходньої щодня о 21:31, Люблін 23:27—23:40, Рава-Руська 05:15 (проводиться прикордонно-митний контроль у поїзді). Пересадковий поїзд №867/868 вирушає з Рави-Руської о 06:15, Львів 07:47—08:02, Івано-Франківськ 11:12—11:16, прибуття в Коломию о 12:00.
  • Зворотно поїзд №867/868 відправляється з Коломиї о 03:06, Івано-Франківськ 03:55-04:00, Львів 06:58—07:14, прибуття до Рави-Руської о 08:38. Поїзд №767 вирушає з Рави-Руської о 10:15 (проводиться прикордонно-митний контроль у поїзді), Люблін 13:50—14:11, прибуття на станцію Варшава Всходня о 16:01.

Читати також: «Укрзалізниця» з початку року відремонтувала понад 700 кілометрів колій

Де придбати

Купуйте квитки Львів – Варшава через застосунок чи на оновленому сайті Укрзалізниці https://booking-new.uz.gov.ua/, у чат-боті та в касах вокзалів.

Нагадаємо, що в «Укрзалізниці» змінять рух деяких потягів: що варто знати.

Фото: УЗ.

Коментарі

Читати далі