Суспільство
Розвідувальний корабель «Переяслав» після ремонту вийшов на службу (ФОТО)
Після докового ремонту на Миколаївському суднобудівному заводі вийшов на службу малий розвідувальний корабель А512 «Переяслав».
Про це пише Миколаїв – місто корабелів.
Зазначається, що типовими під час таких ремонтів є відновлення зовнішньої обшивки, конструкцій корпусу та цистерн.
Також оновлюють гвинто-стернові та якірно-швартові пристрої, системи головного двигуна, електромеханічної системи.
Читайте також: На скандинавському дракарі українським Дністром: як франківці будують історичні кораблі предків
Нагадаємо, херсонський завод «Палада» побудує плавучий док для Хорватії.
Як ми повідомляли раніше, аварійно-рятувальне судно «Олександр Охрименко» відремонтують у Миколаєві.
Фото: facebook.com/MykolaivShipbuilding.
Суспільство
Познайомив Європу з українською молочною продукцією: Андрій Палій
Біографія Андрія Палія
Визвольні змагання
Професійний шлях
Розвиток підприємства
Прихід радянської армії
Суспільство
Понад половину ФОПів у 2023 році створили жінки
Суспільство
Стали відомі лауреати театральної премії “Київська пектораль-2023”
Лауреати
- Найкраща драматична вистава – “Візит”, Національний театр імені Івана Франка;
- Найкраща музична вистава – мюзикл “Тигролови”, Київська національна оперета;
- Найкраща дитяча вистава – “Піноккія”, Київська опера на Подолі;
- Найкраща камерна вистава (вистава малої сцени)” – “Намалюй мені літак”, Театр драми і комедії на лівому березі Дніпра;
- Найкраща режисерська робота – Давид Петросян за виставу “Візит”, Національний театр імені Івана Франка;
- Найкраще виконання чоловічої ролі – Олексій Богданович за роль Альфреда у виставі “Візит”, Національний театр імені Івана Франка;
- Найкраще виконання жіночої ролі – Ольга Гришина за роль Анелі у виставі “Для домашнього вогнища”, Національний театр імені Лесі Українки;
- Найкраще виконання чоловічої ролі другого плану” (премію розділили два актори) – Остап Ступка за роль Бургомістра у виставі “Візит”, Національний театр імені Івана Франка; Олександр Бондар за ролі Екскурсовода, фанатичного студента й диригента Артуро Тосканіні у виставі “Соломія”, Театр драми на Печерську;
- Найкраще виконання жіночої ролі другого плану – Лариса Трояновська за ролі Кошатниці та Надії Танашевич у виставі “Зелені коридори”, Театр на Подолі;
- Найкраща сценографія – Даниїла Колот, вистава “Візит”, Національний театр імені Івана Франка;
- Найкраща музична концепція вистави – Борис Севастьянов, мюзикл “Піноккія”, Київська опера на Подолі;
- Найкраще пластичне вирішення вистави – Раду Поклітару, балет “ДискриміНАЦІЯ”, Київ модерн-балет;
- Найкращий акторський дебют – Ганна Михайличенко, моновистава “Мовою троянд”, Київська академічна майстерня театрального мистецтва “Сузір’я”;
- Найкращий режисерський дебют – Володимир Абазопуло, Ярослав Гуревич, вистава “Круасани з мигдалем”, Київська академічна майстерня театрального мистецтва “Сузір’я”.