Банк ПУМБ за підтримки ЦУМ Київ продовжує висвітлювати історії та потреби ветеранів і ветеранок — зокрема, тих, які повертаються до цивільного життя після отримання травм, поранень або хвороби під час виконання службових обов’язків.
Новий проєкт у межах платформи «Жити назустріч» присвячений інклюзивності та рівності українців у всіх сферах життя.
Фото: ПУМБ та ЦУМ Київ
Як маніфест рівності різних, на першому поверсі ЦУМу в Києві встановили особливу поп-ап зону «Жити назустріч» з двома манекенами з протезуванням і одним на кріслі колісному. Ці манекени є дзеркалом нашої країни суперлюдей з надзвичайними можливостями і нескореним духом.
Фігури вбрали в одяг з колекції «Жити назустріч» з цитатами Сергія Жадана, яка є частиною мерчу «Ми однієї крові». Кошти з продажу цієї колекції спрямовують на пошиття адаптивного одягу для поранених військових.
До створення поп-ап зони долучився центр протезування Superhumans, який допоміг виготовити манекени.
Фото: ПУМБ та ЦУМ Київ
Ці унікальні інклюзивні манекени є першим кроком до того, аби їх використовували в ритейл-індустрії постійно, а не як маніфест. Так само активне життя людей з інвалідністю, зокрема, ветеранів після отримання травми чи поранення, має стати нормою. Ініціативу підтримали також Ігри нескорених, які своїм досвідом доводять, що сила — в єдності, об’єднуючи ветеранів і ветеранок, незалежно від національності, походження й особистих випробувань.
Проєкт є продовженням попередньої спільної ініціативи ПУМБ та ЦУМ Київ — фотовиставки у вітринах універмагу, у межах якої надзвичайні історії ветеранів і ветеранок, які повернулися до повноцінного життя після поранень, розказує через об’єктив Костянтин Ліберов.
Про «Жити назустріч»
«Жити назустріч» — ініційована ПУМБ масштабна платформа інтеграції ветеранів і ветеранок у партнерстві з Veteran HUB, Superhumans, Invictus Games Ukraine та Uklon Інклюзивний. Мета платформи — допомагати тим, хто повертається з війни, якісно інтегруватися у фінансові процеси, трудові відносини, підприємництво та суспільство загалом. Ініціативи в межах платформи «Жити назустріч» сприяють створенню можливостей для ветеранів і ветеранок, а також мотивують бізнес, громади й усіх українців робити кроки назустріч одне одному.
Дізнатися більше про саму платформу, реалізовані та заплановані нею активності, а також долучитися до її ініціатив можна на сайті.
Нагадаємо, в Івано-Франківську презентували поштову марку до 130-річчя від дня народження Довженка.
Начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко та генеральний директор компанії Дмитро Салімонов підписали меморандум про співпрацю.
«Глобал Кліаренс Солюшинс Юкрейн» — це швейцарська компанія з інженерними та виробничими потужностями в Німеччині. Вона має регіональні представництва, а з 2022 року працює і в Україні.
«Після бойових дій на деокупованих територіях Київщини залишилося чимало вибухонебезпечних предметів. Фахівці ДСНС продовжують роботи з розмінування, але виключно сил українських фахівців та бюджетних коштів недостатньо. Тому залучаємо сертифікованих операторів, а також фінансування міжнародних партнерів, щоб розмінування не розтягнулося на довгі роки. Ще одне важливе питання — належна кількість професійної техніки», — розповів начальник КОВА Руслан Кравченко.
Це 50 Volkswagen для комунальних підприємств і 5 Mercedes для бригад «Київтеплоенерго», які швидко реагують на аварії та надзвичайні ситуації, зокрема після ракетних атак.
З 2022 року Лейпциг, за підтримки німецького уряду та польських партнерів, також передав Києву пожежні авто, швидкі, вантажівки, генератори та гуманітарну допомогу.
Нагадаємо, що харківська область отримала 179 генераторів для підтримки критичної інфраструктури.
Також ми повідомляли, як робити бізнес доступним: в Києві пройшла подія, присвячена безбарʼєрності.
У Львові на вулиці Коновальця, 11б, почали реставрацію унікального світлового ліхтаря в коридорі першого поверху — повідомляють мешканці будинку. Ліхтар є частиною будинку-пам’ятки архітектури.
Фахівці вже демонтували пошкоджені вітражі, які відправили до майстерні для реставрації. Матеріали для робіт надало ЛКП «Львівський ліхтар», а сама реставрація проводиться під керівництвом відомої фахівчині Марії Шумської-Барвінок.
Мешканці будинку самі ініціювали відновлення та зібрали кошти. Важливо, що до реставраційних робіт залучили ветеранів, що сприяє їхній адаптації до мирного життя. Ліхтар після відновлення додатково підсвітять, що покращить освітлення коридору та додасть краси інтер’єру.
Роботи триватимуть близько місяця.
Нагадаємо, що у Києво-Печерській лаврі відкрили виставку про Івана Мазепу з унікальними експонатами.
Коментарі