Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Raketa відкриває віртуальний фудхол. В одному замовленні можна брати страви різних закладів

Опубліковано

Новий формат «віртуального фудхолу» відкриває сервіс доставки Raketa: до початку весни компанія планує відкрити простір на Позняках, який об’єднуватиме вісім концепцій.

Про це пише The Village.

Замовити їжу можна буде і для доставки, і на місці, оскільки в закладі передбачили близько 60 посадкових місць.

Що таке Virtual Food Hall?

Користувачі зможуть замовити доставку з Virtual Food Hall або завітати до закладу та скуштувати страви на місці. Особливістю проєкту називають автоматизацію процесів.

Читайте такожУ бізнесі тільки жінки: як колишня викладачка музичної школи стала сироварницею

У Raketa уточнюють, що у фудхолі не буде окремих вікон замовлень і видачі – усі замовлення прийматимуть в одній точці через сенсорні екрани. На відміну від функціонала сервісів доставки, гості зможуть обирати в одному замовленні страви від різних ресторанів чи резидентів.

Де відкриють формат?

Raketa вважають, що центральна частина Києва перенасичена пропозиціями доставки з ресторанів, водночас лівий берег та інші спальні райони поки мають обмежений вибір.

Virtual Food Hall відкриють в окремій будівлі на вулиці Лариси Руденко біля станції метро «Позняки», він обслуговуватиме район Позняки – Осокорки – Харківський. За проєкт на 600 квадратних метрів і близько 60 посадкових місць відповідає команда архітектора Слави Балбека Balbek Bureau (Kyiv Food Market, Odesa Food Market).

Читайте такожЧому варто підтримати #ШоТам: наша сила – у розмаїтті

З огляду на формат для простору обрали стиль кіберпанку. «Ми хотіли створити бачення, який вигляд фудхол міг би мати за 50 років. У нас проривний проєкт, це було важливо зобразити у стилістиці», – каже співзасновник Станіслав Дмитрик.

Ключовою особливістю приміщення називають відкритість: хочуть зробити процеси на кухнях максимально прозорими, аби гості могли стежити за приготуванням їжі.

Які формати будуть у фудхолі?

Raketa фіналізує домовленості з рестораторами, тому список резидентів Virtual Food Hall на цьому етапі не розголошують. Але розповідають, що хочуть представити основні популярні категорії на зразок піци, бургерів, китайської кухні, суші, стритфуду та десертів. «Можемо сказати, що це буде топовий київський виробник десертів», – кажуть у сервісі.

На уточнення про формати співпраці відповідають, що у фудхолі можуть бути й власні проєкти Raketa, і сторонні гравці. «Ми повинні ухвалити внутрішнє рішення, віддати всі слоти партнерам чи залишити один-два під свої dark kitchen», – уточнює співзасновник Raketa Олексій Юхимчук. Додають, що ухвалюватимуть рішення з огляду на задоволення різних потреб аудиторії, також звертають увагу на швидкість видачі замовлень та цінову політику.

Що далі?

Відкриття Virtual Food Hall планують на кінець лютого – початок березня. Проєкт вважають пілотним, за його прикладом хочуть відкривати нові заклади в інших районах Києва. Наступний «віртуальний фудхол» планують відкрити в Голосіївському районі. «Це дуже густонаселений район, де є великий запит на якісну їжу, але наразі з обмеженим вибором ресторанів», – кажуть у сервісі.

Нагадаємо, українська Raketa виходить на ринок Кіпру та проводить ребрендинг.

Як ми повідомляли раніше, Uber запускає у Києві послугу з доставки посилок.

Усі фото: the-village.com.ua.

Суспільство

Латвійський альпініст дістався до Південного полюса на підтримку України (ФОТО)

Опубліковано

Альпініст із Латвії Юріс Улманіс завершив експедицію Антарктидою, під час якого збирав гроші на підтримку українських медиків через UNITED24. Наразі він зустрічається з громадами у США та розповідає американцям про війну в Україні.

Про це повідомили в UNITED24.

Експедиція до Південного полюса

Юріс Улманіс здійснив експедицію Антарктидою у січні 2025 року. Він збирав гроші через фандрейзингову платформу UNITED24 на підтримку українських медиків. Коли альпініст дістався Південного полюса, він розгорнув там український прапор із логотипом UNITED24.

Суспільний мовник Латвії LSM+ повідомляв, що Юріс Улманіс досяг Південного полюса 14 січня 2025 року. Він подолав 120 кілометрів по Антарктиді, а позаду себе тягнув 40-кілограмові сани із речами. У 2023 році альпініст зійшов на Еверест, де також здіймав український прапор.

Фото: сайт LSM+

Зустрічі з американцями

У березні чоловік вирішив організувати зустрічі з громадами у різних містах США. Юріс Улманіс розповідає про повномасштабну російсько-українську війну, свій досвід фандрейзингу та можливості для допомоги Україні.

Читайте також: 11-річний хлопчик із Данії зібрав 34 тисячі данських крон для дітей з України (ФОТО)

Фото: фейсбук-сторінка UNITED24

Про фонд UNITED24

UNITED24 — це офіційна фандрейзингова платформа України. За весь час діяльності через платформу зібрали понад 1,4 мільярда доларів. Завдяки цьому проєкту можна задонатити за п’ятьма напрямками:

  • «Оборона»;
  • «Гуманітарне розмінування»;
  • «Медична допомога»;
  • «Відбудова України»;
  • «Освіта та наука».

Нагадаємо, що Барбра Стрейзанд закликала підтримувати українських медиків (ВІДЕО).

Раніше ми писали, що астронавт NASA Скотт Келлі під час візиту до Києва закликав допомагати Україні (ВІДЕО).

Фото обкладинки: фейсбук-сторінка UNITED24

Читати далі

Суспільство

З окупації повернули п’ять українських дітей (ФОТО)

Опубліковано

За посередництва Держави Катар із тимчасово окупованих територій вдалося повернути п’ять українських дітей. Це повернення втілили у межах ініціативи Bring Kids Back UA.

Про це повідомив уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець.

На підконтрольну територію України повернули дітей віком від 11 до 16 років. Вони проживали у Криму та Донецькій, Луганській й Запорізькій областях.

У межах ініціативи вдалося повернути зокрема й 12-річну дівчинку, батько якої перебуває у полоні в росії. За останні три роки вона двічі змінювала своє місце проживання та мала конфлікти з матір’ю. Команда ініціативи змогла допомогти бабусі оформити опіку над дівчинкою. Надалі дитині надаватимуть усі необхідну підтримку.

Читайте також: Анджеліна Джолі підтримала 14-річну дівчину, яка постраждала від атаки росіян (ФОТО)

Також повернули хлопчика, який проживав з батьком та регулярно піддавався жорстокому поводженню з його боку.

«Мама намагалася самостійно вивезти хлопчика, але спроби були безуспішні. І лише завдяки зверненню до нашого офісу та залученості незмінного попередника Держави Катар матір та її син воззʼєдналися»‚ — написав Дмитро Лубінець.

Нагадаємо, що 11-річний хлопчик із Данії зібрав 34 тисячі данських крон для дітей з України (ФОТО).

Фото: фейсбук-сторінка Дмитра Лубінця

Читати далі

Суспільство

Київ століття тому й зараз: вгадайте, що за місце на архівному фото (ТЕСТ) 

Опубліковано

Випробуйте себе в знанні історії Києва: на кожній сторінці — старовинна фотографія та факт про конкретне місце, а на звороті — його сучасний вигляд і відповідь.
Дізнайтеся разом з ШоТам, наскільки добре ви знаєте столицю та її еволюцію крізь час.​

Під час археологічних досліджень цієї вулиці виявили систему підземних тунелів і катакомб. Ці ходи використовували в різні періоди історії міста, наприклад, під час Другої світової війни.

Клацніть, щоб перевернути

Це місце розташоване між сімома вулицями, а влітку по вечорах тут відбувається шоу світломузичних фонтанів. ​

Клацніть, щоб перевернути

До 1500-річчя Києва цю памʼятку реконструювали, хоча точний вигляд оригінальної споруди залишався невідомим.

Клацніть, щоб перевернути

​​З кінця 18 століття на цій площі проводили відомі ярмарки, на яких збиралися купці з усієї Європи.

Клацніть, щоб перевернути

​​На початку 20 століття ця будівля слугувала місцем проведення балів, концертів і театральних вистав для київської еліти.

Клацніть, щоб перевернути

У 2015 році під час розкопок на цій площі археологи знайшли цілу вулицю часів Київської Русі та стародавні артефакти.

Клацніть, щоб перевернути

До 2001 року через цю площу, яка була важливим пересадковим пунктом у міській транспортній мережі, проходила трамвайна лінія. ​

Клацніть, щоб перевернути

Share:

Читати далі