Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка

ПриватБанк буде видавати пільгові кредити на будівництво газової генерації

Опубліковано

ПриватБанк розпочав приймати заявки від корпоративних клієнтів та підприємців малого та середнього бізнесу на фінансування будівництва та облаштування газотурбінних, газопоршневих та біогазових генераційних установок за програмою “Доступні кредити 5−7−9%”.

Про це, як повідомили у Приваті, заявив член правління банку з питань МСБ Євген Заіграєв.

Деталі

Ця ініціатива, розширена Кабінетом міністрів, дозволяє отримати пільгове фінансування для встановлення енергогенераційного обладнання, що сприятиме розвитку малорозподільних систем енергогенерації.

Читати також: Понад 80% українців бачать безбарʼєрність в просторі обовʼязковою: дослідження

Програма також охоплює можливість використання кредитних коштів на придбання сонячних та вітрових електростанцій, а також обладнання для накопичення електричної енергії. Максимальна сума пільгового кредиту становить до 150 млн гривень на відповідні цілі. Для подання заявки на отримання кредиту відвідайте сайт ПриватБанку.

Нагадаємо, що вперше з 2022 року Україна запустила поромне столучення в Грузію.

Фото: ПриватБанк

Економіка

В Україні планують збудувати велику базу з виготовлення суден

Опубліковано

Генеральний директор державної компанії «Українське Дунайське пароплавство» Дмитро Москаленко повідомив про плани створення промислового парку на базі судноремонтного заводу в Кілії, Одеська область.

Про це повідомляє inventure.

Про завод

Завод УДП у Кілії є одним з небагатьох в Україні, що продовжує ремонт та будівництво флоту, тому є ідеальним місцем для створення суднобудівної бази національного масштабу.

  • Завод знаходиться за 47 км від Чорного моря.
  • Власна акваторія та інфраструктура.
  • Вже наявне обладнання для суднобудування.
  • З 19 га території заводу використовується лише 9 га, що дозволяє розміщення нових виробництв.
  • Понад 300 висококваліфікованих фахівців.

Дмитро Москаленко зазначив, що вже є кілька пропозицій від іноземних компаній щодо спільного виробництва у Кілії. Першим резидентом промислового парку Kiliya можуть стати суднобудівники із країн Балтії.

Читати також: На Megogo вийшов фільм «Нам своє робить» про військовий гумор: перегляд безкоштовний

Глава УДП впевнений, що формат промислового парку дозволяє максимально ефективно використати потенціал заводу. Завод у Кілії має всі необхідні умови для розвитку суднобудівної галузі на національному рівні.

Обговорення на Ukraine Recovery Conference (URC2024)

Проєкт промислового парку Kiliya буде обговорюватися на Ukraine Recovery Conference (URC2024) у Берліні, яка стартує 11 червня. Це надає можливість залучити міжнародних інвесторів та партнерів для реалізації проєкту.

Створення промислового парку на базі заводу в Кілії має великий потенціал для розвитку суднобудівної галузі в Україні, залучення іноземних інвестицій та створення нових робочих місць.

Нагадаємо, що 340 тис. військовозобовʼязаних оновили дані про бронювання в «Резерв+».

Фото: УДП.

Читати далі

Економіка

Розетка, ДТЕК Мережі, Аврора та ще 9  українських компаній здобули премію «Вчасно.Кращі Незламні» за цифровізацію бізнесу

Опубліковано

12 провідних українських компаній стали переможцями премії «Вчасно.Кращі Незламні» за досягнення у сфері автоматизації. 21 червня на благодійній конференції під час презентації кейсів переможців та вручення нагород сервіс цифрових рішень для бізнесу “Вчасно” разом з  гуманітарним фондом Сергія Притули зібрали понад 127 тисяч гривень на розмінування Харківщини. Збір у 300 000 грн ще триває.

На премію «Вчасно.Кращі» стали лауреатами такі компанії: ДТЕК Мережі, «Розетка», «МЕТІНВЕСТ», «FOZZY», «lifecell», «Аврора», «Imperia Holding», «Рост», мережа книгарень «Є», «KUEHNE+NAGEL», «Юрія-Фарм», та «Криворізький залізорудний комбінат». Вони були відзначені за активне впровадження цифрових сервісів та виступили з доповідями на конференції, де поділилися своїм досвідом у впровадженні діджитал-практик, таких як електронний документообіг, цифровий підпис, еTTH та технологія EDI.

Також українські підприємці зазначили, що діджиталізація не лише допомагає бізнесу  працювати ефективно. Вона є виміром його витримки та конкурентноздатності у турбулентних умовах. За їхніми словами, саме цифрові сервіси стали одним з тих факторів, які дозволили компаніям втриматися під час повномасштабного вторгнення рф.

Читати також: Президент підписав закон про статус англійської мови в Україні: що це значить

«Війна стала перевіркою бізнесу на стійкість. І показала, що цифровізація дійсно робить компанії незламними. Під час агресії рф економіка змогла ефективно функціонувати, зокрема, завдяки відсутності привʼязки працівників до локації та можливості підписувати документи не лише в офісі. Впровадження цифрових сервісів також сприяє  швидкості закриття угод,  оперативності ухвалення рішень, усуненню проблем та затримок в логістиці, економії коштів та часу,  надійності збереження даних. І про все це розповідали сьогодні переможці премії на конференції. Як діджиталізація допомагає долати труднощі та досягати результати саме у їхній компанії» – підкреслив Антон Скоков, керівник сервісу цифрових рішень для бізнесу «Вчасно».

Зокрема менеджерка з розвитку HR проектів групи компаній «Юрія-Фарм»  Анастасія Обертюх розповіла, що найбільшою перевагою діджиталізації вважає безпеку документів.

«Серед плюсів цифрових сервісів також можна зазначити швидкий пошук при перевірках, зручність і комфорт у використанні, відсутність витрат на пересилку та ризиків втрати документів. Час на обробку однієї відпустки скоротився на 75%, час роботи з документами СEO – на 95%, час відділу кадрів – на 80%,» – додала Анастасія Обертюх.

Не менш важливими факторами, що спонукали до автоматизації бізнесу, стали вимоги ринку та економія коштів. Про це зауважив директор департаменту правового забезпечення та бухгалтерського обліку мережі торговельних центрів «РОСТ» Олег Чубаренко: «В умовах ринку виникла необхідність оптимізації бізнес-процесів, зокрема, переходу від традиційних РРО до ПРРО. Це дозволило підвищити ефективність роботи, зменшити витрати, відповідати новим тенденціям у світі бізнес-технологій. За рік загальна цифра економії у нашій мережі складає 3 мільйони 300 тисяч прямих витрат. Це досить солідна сума, заради якої варто переходити на ПРРО.»

Також підприємці відзначали важливість діджитал-сервісів у підвищенні лояльності клієнтів. «Сучасний світ – це світ клієнта, його потреб, вимог, бажань. Ми постійно працюємо над підвищенням рівня взаємодії з клієнтами. І цифрове партнерство якраз про це. Всі компанії прагнули одного – полегшити роботу, зекономити час та ресурси на роботу з документами. Ми віримо в те, що документ може подолати 100 кілометрів за одну секунду. Також ми не просто віримо в діджитал-майбутнє, а разом з клієнтами та партнерами вже його створюємо», – підсумувала керівниця управління вдосконалення комерційної діяльності ТОВ «МЕТІНВЕСТ-СМЦ» Тетяна Чайка.

Після вручення нагород зі своїм сольним стендапом про незламність українців виступив комік та волонтер Василь Байдак.

Окрім бізнесових цілей, захід мав і благодійну мету. У партнерстві з фондом Сергія Притули організатори зібрали – гривень на розмінування Харківщини. Україна сьогодні є найбільш замінованою державою світу. Мінами забруднено до 180 тисяч квадратних кілометрів. Це майже вдвічі перевищує площу сусідньої Угорщини. 297 мирних українців вже загинули від мін. Саме тому конференція покликана зібрати кошти на міношукачі для груп гуманітарного розмінування Державної спеціальної служби транспорту України. Загальна сума збору, який ще триває, – 300 000 гривень. 

Нагадаємо, що в Дії можна змінити дані про задеклароване місце проживання: деталі нової функції.

Також ми повідосляли, як виглядали українські школярі у 30-х роках минулого століття: архівні фото.

Читати далі

Економіка

У Києві зʼявиться бомбосховище за 300 млн. грн.

Опубліковано

У Києві планують побудувати найдорожче в Україні укриття від ракет. Якщо тендер відбудеться успішно, на будівництво сховища в одній зі столичних шкіл можуть виділити близько 300 млн гривень.

Про це повідомляє ProZorro.

Аукціон на майданчику ProZorro оголосило управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації. Торік це відомство потрапило у скандал через закупівлю барабанів для укриттів майже на мільйон гривень. Тепер районне управління освіти шукає підрядника для будівництва укриття на території столичної гімназії №183 «Фортуна», що розташована за адресою вул. Юності, 5.

Читати також: На Київщині побудують модернізовану школу з новим підходом до навчального простору

Про бомбосховище

«Споруда подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття» має бути побудована до кінця 2025 року. Це означає, що укриття буде мати здатність захистити не лише від ракетних ударів, але й від радіації. Управління готове виділити на це 297,82 млн гривень, або ж близько $7,5 млн за курсом на 25 червня.

Аукціон заплановано на 13:30 25 червня. У ньому взяли участь чотири учасники, а найменшу ставку зробило ТОВ «Смарт солюшнз груп», яке запропонувало виконати роботи за 269,66 млн грн. Якщо тендер відбудеться, такий бункер стане найдорожчим в Україні.

Нагадаємо, що кияни можуть пройти тест на знання Конституції України: як зареєструватися.

Також ми повідомляли, що українські розвідники уразили російський склад боєприпасів у Воронезькій області.

Фото: з вільних мереж.

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство3 дні тому

«Ми створили європейський хаб у селі»: як сільську бібліотеку перетворили на Смарт Простір

Тепер жителі українських сіл не рвуться в міста, а навпаки — відроджують місцеву сакральну історію...

Суспільство1 тиждень тому

Табір, як у дитинстві, але для дорослих. Як працює перший в Україні кемпінг на деревах

Ви колись пробували спати в повітрі, коли поряд ліс, гори та зоряне небо вночі? А...

Суспільство2 тижні тому

Вклали в бізнес по 2 тисячі гривень. Як друзі заснували власну СММ-агенцію у 20 років

Друг-однодумець, жага до авантюризму та добре бойківське вино — так чотири роки тому почалася історія...

Суспільство3 тижні тому

Щоденні обійми, заробіток і козяче щастя: як невістка зі свекрухою вдвох розвивають маленьку ферму на Черкащині

«У нас є сир, налітайте», — з цього повідомлення в соцмережах минулого року почалася історія...

РЕКЛАМА: