Економіка
Права на парковки у Києві передаватимуть через Prozzoro
Паркувальні майданчики Києва передаватимуть в управління через систему Prozzoro. Проект рішення про вдосконалення системи організації паркувального простору в місті прийняли депутати на черговому засіданні.
Як це реалізують?
Відповідно до нових правил, долю сотень паркувальних майданчиків вирішуватиме відкритий конкурс в системі Prozzoro.Продажі. Йдеться про продаж прав на розміщення або облаштування парковок, якими опікується КП «Київтранспарксервіс». Департамент транспортної інфраструктури КМДА та комунальне підприємство мають три місяці, аби запустити всі необхідні процедури.
Читайте також: У Києві евакуйовують неправильно припарковані авто
“Ми змінюємо систему управління, яку отримали у спадок. Вона – неефективна та корупційна. Абсолютно прозорі умови для ведення бізнесу – гарантія чесної конкуренції у роботі підприємців у нашому місті та надходжень до бюджету столиці. Це запорука того, що до нас будуть приходити інвестори, що Київ стане заможним містом”, – кажуть у міськраді.
Нові правила для ФОПів
Окрім того, всі попередні договори з ФОП-ами, а таких біля 600, на продаж майданчиків відтепер відмінять, а вільні адреси виставлять на прозорий конкурс, де реалізують за вигідними для міста цінами. Це рішення – класичний спосіб боротьби з корупцією і заміна ручного управління єдиним правилом.
У міськраді нагадали, що завдяки системі Prozzoro місто уже зекономило мільярди гривень. Так, наприклад, раніше столиця отримувала лише 280 тисяч гривень в рік від здачі в оренду місць для об’єктів пересувної торгівлі. Після залучення до цього процесу системи Prozzoro надходження до бюджету міста тільки від однієї пересувної кав’ярні сягнули 900 тисяч гривень у рік.
Економіка
Підготовка до проєкту
Законодавча підтримка
Термін реалізації
Коментарі
Економіка
Сучасне обладнання та технології
Пакування та зберігання
Коментарі
Економіка
Проєкт у Горенці
Проєкт у Вознесенську
Проєкт у Звягелі
Як потрапити на карту зі своїм проєктом?
Що пропонує карта?
- Технології: вітрова, сонячна енергетика, системи зберігання енергії, теплові насоси, енергоефективність тощо.
- Локації: від громадських будівель, таких як школи чи лікарні, до промислових об’єктів і парковок.
- Учасники: державні установи, приватні компанії, громадські ініціативи та кооперативи.
- Ключові особливості: підвищення енергетичної безпеки, економія коштів та створення робочих місць.
Коментарі