Суспільство
«Повернись живим» та «Нова пошта» збирають 330 млн грн на модернізацію звʼязку для ППО
Фонд «Повернись живим» разом із компанією «Нова пошта» відкрили збір на модернізацію звʼязку для ППО.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці фонду.
«Спільно з Новою поштою стартуємо проєкт, результатом якого стане модернізація зв‘язку та розгортання у силах протиповітряної оборони рухомих командних пунктів», – йдеться в повідомленні.
Загалом планують зібрати 330 мільйонів гривень, які стануть:
- переносними командними пунктами – робочими місцями-трансформерами для захисників неба, які розміщуються у кейсі вагою 60 кг;
- комплексними апаратними зв’язку, що укомплектовані необхідним телекомунікаційним обладнанням, мають комфортні робочі місця для військових та будуть супроводжувати протиповітряні ракетні комплекси;
- рухомими командними пунктами на базі прохідних вантажівок, які дають можливість командувати військами під час руху і мають універсальні місця роботи й відпочинку для захисників;
- рюкзаками мобільних вогневих групи – легкими і водночас функціональними «девайсами», які містять усі необхідні види зв’язку.
«Запакуй небо — прокачай ППО»🔥
— Повернись живим (@BackAndAlive) June 1, 2023
Спільно з @NP_official_ua стартуємо проєкт, результатом якого стане модернізація зв‘язку та розгортання у силах протиповітряної оборони рухомих командних пунктів👉 https://t.co/U60ABWx812
❗️Збираємо 330 мільйонів гривень, які стануть:
⬇️ pic.twitter.com/0G06US1wPJ
Читайте також: «Наші вчителі – ченці з усієї країни». На Чернігівщині пекарня відродила старовинні рецепти монахів. Як це вдалося
Зазначається, що 10 гривень з кожної проданої лімітованої коробки та по 5 гривень з пакета і конверта «Нової пошта» ідуть на збір. Також кожні 10 гривень з доставки «Новою поштою» через поштомат підуть на проєкт.
Окрім того, донатити можна на спеціальний рахунок на лендінгу ініціативи за покликання, або на «монобанку».
Нагадаємо, український благодійний фонд «Повернись живим» передав розвідникам безпілотний комплекс PD-2 за понад 30 млн грн.
Крім того, благодійний фонд «Повернись живим» передав українським розвідникам чергову партію допомоги на загальну суму в понад 11 млн грн.
Фото: facebook.com/backandalive
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі
Суспільство
Що вдалося зробити
- 565 медичних закладів відновлено повністю.
- 370 об’єктів зазнали часткових відновлювальних робіт.
Де відновлення наймасштабніше
- Миколаївській;
- Дніпропетровській;
- Київській;
- Харківській;
- Херсонській;
- Чернігівській.
Коментарі