Технології
Попри карантин Львівський бронетанковий завод отримав 64 млн грн прибутку
Держпідприємство “Львівський бронетанковий завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, за пів року отримало прибуток у розмірі 64 мільйони гривень.
Про це йдеться у повідомленні Укроборонпрому, передає Укрінформ.
Модернізують техніку для війська
Підприємство у І півріччі виробило продукції на 204 мільйони гривень та реалізувало продукції на суму майже 542 мільйона гривень.
За 6 місяців Львівський бронетанковий сплатив до бюджету податків, зборів та платежів у розмірі 29 мільйонів гривень.
На підприємстві – 690 працівників, середня заробітна плата у І півріччі складає 16 725,70 грн.
“Не зважаючи на карантинні обмеження, ми змогли не тільки виконувати виробничі плани з ремонту та модернізації бронетехніки, але й достроково передати відремонтовану техніку у війська в рамках контракту під державні гарантії. ЛБТЗ готовий до якісних змін та нарощення виробничих потужностей. Наразі наші конструктори та інженери працюють над освоєнням ремонту нових видів бронетехніки та розробляють варіанти її модернізації. Зокрема, у першому півріччі ми працювали над освоєнням капітального ремонту танка Т-80 – наразі триває дослідження технічного стану”, – заявив директор підприємства.
Читайте також: Українській армії передали відновлені Т-64 (ФОТО)
Що варто знати про завод?
ДП “Львівський бронетанковий завод” спеціалізується на виробництві, ремонті та модернізації бронетанкової техніки і запасних частин до неї, в тому числі: капітальний ремонт і модернізація танків Т-72, Т-64, Т-55, виготовлення та капітальний ремонт гусеничних пожежних машин ГПМ-72 та ГПМ-54, виготовлення броньованих ремонтно-евакуаційних машин (БРЕМ) “Лев” та “Зубр”, капітальний ремонт БРЕМ-1, інженерних машин розгородження ІМР-2 та броньованих машин розмінування БМР-1, ремонт танкових двигунів та комплектуючих.
Фото: armyinform.com.ua
Технології
Коментарі
Технології
Як працюватиме реєстр?
- ім’я та опис тварини;
- інформацію про вакцинацію та стерилізацію;
- контакти власників.
Етапи запуску
- Авторизація ветеринарів та клінік. Уже стартував перший етап: ветеринари подають заявки до Держпродспоживслужби для реєстрації в системі.
- Реєстрація тварин. Початок другого етапу планується на початок 2025 року.
Чому це важливо?
- відстежувати чисельність домашніх тварин;
- збирати дані про стан їхнього здоров’я та вакцинації;
- забезпечити кращий контроль над епідеміологічною ситуацією.
Коментарі
Технології
Що відомо:
- з червня 2023 року в Україні запрацював Єдиний реєстр зброї, а також електронний кабінет власника. Ці сервіси значно спростили процес подачі документів;
- нова функція в «Дії» стане ще одним кроком у цифровізації послуг МВС.
Коментарі