Суспільство
Почуй голос іншого: серія подкастів про успішні тексти та книжковий ринок
Почуй голос іншого — це серія подкастів, яку створили в межах всеукраїнської соціальної PR-кампанії «Читай & Фантазуй», що реалізується за підтримки Українського культурного фонду.
Почуй голос іншого — це серія подкастів, яку створили в межах всеукраїнської соціальної PR-кампанії «Читай & Фантазуй», що реалізується за підтримки Українського культурного фонду. Спільно з першою українською аудіокнигарнею «АБУК» письменник і літературний блогер Мартин Якуб зустрівся з відомими представниками українського книжкового ринку та поговорив з ними про формули успішних текстів, стан індустрії та про те, яке місце відіграють книжки у житті сучасної людини.
Серед гостей — Антон Мартинов, Катерина Бабкіна, Олексій Бешуля, Світлана Привалова, Олексій Коваленко, Павло Матюша, Марк Лівін та Костянтин Родик.
Антон Мартинов,
засновник та керівник видавництва Лабораторія і проєкту Notio, колишній радник у Мінкультури, колишній співвласник та керівник видавництва «Наш Формат» і книгарні «АудіоБукс» (Facebook)
Катерина Бабкіна,
письменниця, поетеса, перекладачка, сценаристка, резидентка International Writing Program, колишня редакторка Esquire Ukraine та колумністка Le Monde (Facebook)
Олексій Бешуля,
письменник, засновник та керівник видавництва «Пропала Грамота», колишній креативний директор «Zалізний Тато» (Facebook)
Читайте також: ТОП-10 книг, які варто прочитати до 25 років
Світлана Привалова,
директорка літературного центру Litosvita, модераторка Книжкового клубу Верховної Ради України, викладачка кількох провідних вишів, колишня редакторка арт-видання Nebo BookLab (Facebook)
Олексій Коваленко,
наукпоп візіонер «ботанік в кедах», блогер «Довколаботаніка», співробітник Природничого музею НАН України, автор у видавництві «Віхола» (Facebook)
Павло Матюша,
фінансист з дипломатичним рангом, поет, письменник, перекладач, лауреат літературного конкурсу «Смолоскип»
Марк Лівін,
письменник, видавець The Village та Wonderzine Україна (Facebook)
Дивіться також: Літературні батли. Українські репери зачитали вірші відомих поетів (ВІДЕО)
Костянтин Родик,
аналітик літературно-книжкового ринку України, засновник та президент рейтингу «Книжка Року», науковий працівник Інституту літератури НАНУ
Коментарі
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі