Підприємниця Катерина Макогон з Лисичанська Луганської області до новорічних свят розробила викрійки тигра. Майстриня пропонує їх придбати та пошити власноруч іграшку вдома.
Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».
Катерина Макогон виготовленням портретів тварин займається десять років.
Торік Катерина взяла участь у менторській програмі Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Менторка курсу порадила розвивати розробку навчальних програм та викрійок із пошиття скульптур тварин. Нині у доробку Катерини кілька відеокурсів – про кота, бульдога, єдинорога, єнота, оленя. Продає ці моделі через платформу Etsy.

У Лиcичанському краєзнавчому музеї можна сфотографуватися із тигром, якого пошила Катерина. Ця скульптура велика – два метри довжиною, важить 15 кілограмів. Цей тигр – найбільший з усіх, які виготовляла майстриня.
Читайте також: «Вакцинація рятує не гірше за молитву». Історія лікаря з Сум, який став священником та руйнує стереотипи серед вірян
«Тигр та інші тварини, виконані у такому стилі, коштують від тисячі євро. Я їх називаю портретами тварин, адже вони повторюють природні розміри та вигляд тварини. Зазвичай їх замовляють клієнти із США та країн Європейського Союзу. Щоб зробити такий портрет тварини, я працюю кілька місяців. Спочатку роблю викрійку, потім пластиковий каркас. В інтернеті завжди шукаю багато фото, щоб максимально точно передати колір тварини, лапи, хвіст – це все важливі деталі, саме вони створюють образ тварини, наближений до природи. Якщо такі скульптури замовляють власники тварини, мені надсилають фото», – каже майстриня.

Також до свят Катерина відкрила доступ до відеокурсу зі створення колекційних іграшок на своєму YouTube каналі. Підписуйтесь та створюйте унікальні подарунки разом з майстринею за посиланням.
Нині десять підприємців Донецької та Луганської областей за сприяння Проєкту USAID проходять програму менторської підтримки. Вона спрямована на покращення бізнес-процесів та роботу з b2b-сегментом (бізнес для бізнесу). Це вже восьма програма менторської підтримки, яку організовує Проєкт USAID.
Про програму
Комунікаційна кампанія «Схід: Перезавантаження» покликана показати успішні історії жителів Сходу України та допомогти тим, хто прагне перезавантажити своє сьогодення заради успіху та процвітання майбутнього Сходу.
Перезавантаження – це оновлення наявних ресурсів, це запуск нового способу мислення. Схід України має багату історію та культуру, високий промисловий потенціал і саме тому може стати драйвером розвитку різних економічних напрямків та галузей бізнесу, перезавантаження свідомості населення, особливо молоді.
Нагадаємо, на Луганщині започаткували благодійну акцію і дарують немовлятам вишиті сорочки.
Як ми повідомляли раніше, український бренд товарів для тварин продається на сайті NASA.
Фото: facebook.com/ERAUkraine.