Технології
Перший композитний гелікоптер українського виробництва створять у 2020 році
У 2020 році на ПАТ «Мотор Січ» планують створити повністю композитний гелікоптер українського виробництва та виробляти двигуни для ударних БПЛА. Про це розповіли на підприємстві, повідомляє Defense Express.
Наразі на підприємстві вже опановане виробництво практично всіх деталей для гелікоптерів, при цьому багато з них суттєво перевершують за показниками радянські та російські аналоги.
Уже цього року за американською технологією на заводі запланований запуск виробництва композитних лопатей для гелікоптерів.
Читайте також: Український вертоліт МСБ-8 під час випробувань поставив новий рекорд
Крім виробництва гелікоптерів та двигунів для пілотованої авіації, «Мотор Січ» збирається зайнятися й двигунами для ударних безпілотників.
Композитний матеріал (КМ), композит – багатокомпонентні матеріали, що складаються, як правило, з пластичної основи (матриці), армованої наповнювачами, що володіють високою міцністю, жорсткістю тощо. Поєднання різнорідних речовин призводить до створення нового матеріалу, властивості якого кількісно і якісно відрізняються від властивостей кожного з його складових. Варіюючи склад матриці і наповнювача, їхнє співвідношення, орієнтацію наповнювача, отримують широкий спектр матеріалів з необхідним набором властивостей. Композити перевершують традиційні матеріали і сплави за своїми механічними властивостями і в той же час вони легші. Використання композитів зазвичай дозволяє зменшити масу конструкції при збереженні або поліпшенні її механічних характеристик.
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі