Суспільство
Переселенці можуть отримати грант на навчання
Данська Рада у справах біженців – Данська Група з розмінування (DRC-DDG) оголосила новий конкурс на отримання грантів на навчання. Розмір індивідуальної підтримки — до $350. Про це повідомляє Гурт.
Як повідомляє пресслужба організації, DRC-DDG продовжує програму, спрямовану на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) і осіб, які постраждали від конфлікту в Україні. Програму підтримує Швейцарська агенція розвитку та співробітництва (SDC) та Департамент міжнародного розвитку Великої Британії (DFID).
Учасникам буде надаватися благодійна допомога (до $ 350) для проходження курсів, тренінгів та отримання професійної освіти. Подати заявку та ознайомитися з критеріями відбору можна за посиланням.
Стати учасником програми можуть ВПО, а також місцеві жителі, які зареєстровані і проживають на території Донецької та Луганської областей.
Читайте також: Український фонд стартапів запускає нову грантову програму
Головна мета програми: надати можливість для нових або поліпшення існуючих професійних навичок, допомогти диверсифікувати джерела доходу, а також пом’якшити наслідки, які виникли через епідеміологічну ситуацію в країні (поширення коронавірусу COVID-19, введення карантину).
Нагадаємо, Данська рада у справах біженців – Данська група розмінування — неурядова громадська організація, яка ставить за мету надання захисту постраждалим від конфлікту, внутрішньо переміщеним особам (ВПО), а також допомогу у пошуку довгострокових рішень проблем ВПО. DRC-DDG відновила свою діяльність в Україні у 2014 році.
Фото: forumdaily.com
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі