Економіка і бізнес
Пасажиропотік аеропорту Харків у березні збільшився майже вдвічі
У березні 2019 року міжнародний аеропорт Харків обслужив 83,4 тисячі пасажирів, що на 42% більше, ніж в березні минулого року.Про це повідомляє ЦТС.
Як відзвітували на підприємстві, топ-напрямками стали Шарм-Ель-Шейх, Стамбул, Київ, Відень, Варшава, Дортмунд, Вроцлав, Катовіце, Гданськ і Мінськ.
Читайте також: SkyUp запускає 5 нових рейсів з двох обласних центрів України
В аеропорту нагадали, що березень ознаменувався кількома важливими подіями: початком співпраці з Ryanair (перший рейс якої до Кракова відбудеться в червні), запуском нових напрямків Харків-Рим і Харків-Мілан від Ernest Airlines, Шарджа від SkyUp Airlines і відновленням рейсів в Тель Авів від МАУ.
Читайте також: Український аеропорт планує відкриття нових бюджетних авіарейсів
Раніше повідомлялося, що Харківський аеропорт має намір залучити до співпраці одну з кращих авіакомпаній світу – Qatar Airways.
Економіка і бізнес
Які потяги стали флагманськими
- №15/16 Харків – Ясіня. Поїзд назвали на честь видатного театрального діяча Леся Курбаса. Театр митця «Березіль» став культурною візитівкою Харкова;
- №17/18 Харків – Ужгород. На честь 300-річчя від дня народження українського філософа Григорія Сковороди у 2022 році потяг отримав назву «Сковорода».
- №79/80 Дніпро – Львів. Потяг «Січеслав» назвали на честь історичної варіації перейменування міста Дніпро у 1918 році.
- №91/92 Київ – Львів. Поїзд має назву «Леополіс», він повністю складається з нових вагонів, які збудували під час війни.
- №105/106 Київ – Одеса. «Чорноморець» — це головний поїзд Одеського депо з історичною назвою.
Як облаштували вагони
Музичний супровід
- «Сковорода» — «Паровоз» Євгена Хмари;
- «Леополіс» — «Місто весни» у виконанні «Один в каное» та «Океан Ельзи»;
- «Січеслав» — «Доброго вечора, ми з України» гурту PROBASS & HARDI;
- «Лесь Курбас» — інструментальна версія «Черемшини»;
- «Чорноморець» — мелодія «Край Чорного моря» Табачникова.
Коментарі
Економіка і бізнес
Врожай батату зібрали на Одещині в Білгород-Дністровському районі. Картоплю на семи гектарах вирощувало фермерське господарство «Буджак».
Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.
За словами керівника господарства Олексія Згіріна, сорт батату «Борегард» вирощували за допомогою новітніх технологій. Аграрії використовували безвірусний посадковий матеріал, що дозволило зменшити кількість хімічних обробок і покращити якість овочів.
Читайте також: Київський заклад створив символічну ялинку з українських колосків (ФОТО)
«Одеський регіон стає осередком інноваційного агробізнесу. Однією з таких цікавих новинок є вирощування батату, або солодкої картоплі. Ще кілька років тому цей коренеплід був екзотикою, а сьогодні — зайняв своє місце в меню багатьох ресторанів та сімейних застіль»‚ — написав Олег Кіпер.
Як вказують у галузевому виданні AgroReview, раніше в Україні батат вирощували переважно на Херсонщині, але на невеликих площах.
Нагадаємо, що В Україні запустили цифровий сервіс єРослинництво: для чого він потрібен.
Фото обкладинки: Freepik
Коментарі