Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
workplace 1245776 1920 e1560700312709 workplace 1245776 1920 e1560700312709

Економіка і бізнес

П’ять українських бізнес-шкіл, де вас навчать вести бізнес з нуля

Опубліковано

Якщо ви берете на себе ризик, пов’язаний із організацією власної справи, краще би мінімально знати теорію бізнесу – аби вдало лавірувати на спадах і підйомах нестабільної української економіки.

Бізнесменам-початківцям краще починати з можливостей, доступних безкоштовно. І тут у нагоді стане наша підбірка про 9 онлайн-курсів, у яких розповідається про всі етапи створення бізнесу: від бізнес-плану до експорту.

Наступний рівень – офлайнові бізнес-курси, де ви не тільки дізнаєтесь про маркетинг, економічну теорію та управління власним бізнесом, але і знайдете необхідні контакти, які пізніше можуть вилитись у партнерство чи вигідні інвестиції.

Ми підібрали 5 шкіл підприємництва, які можуть допомогти поглибити знання з управління бізнесом та, можливо, знайти однодумців чи інвесторів.

1. STARTUP UKRAINE

Курси від Startup Ukraine підійдуть якраз початківцям. Startup Ukraine – це освітній центр для підприємців, який у 2012 році створила бізнес-вумен Анна Петрова.

За час існування курси підприємництва пройшли близько 17 тисяч людей. Про стартапи деяких бізнесменів ми вже писали на ШоТам – наприклад, про пекарню Good bread from good people, де працюють люди з ментальною інвалідністю. Серед слухачів центру також бізнес-кемп Made in Ukraine та конференція для підприємців ENTREPREHOLIC! Анна Петрова, генеральний директор Startup Ukraine, радить знайти своє, а не гнатися за брендом.

Анна Петрова, генеральний директор Startup Ukraine

Перед стартом запитайте себе: яку проблему вирішує ваша ідея, яка користь від вашого продукту для людей і чи готові ви працювати на неї безкоштовно

Тривалість навчання: 2 місяці.

Вартість: 19 тисяч гривень.

2. Вільна школа підприємництва

Вільна школа підприємництва – це освітня платформа, що починалась у 2010 році як школа політичного PR та політичних технологій “PolitPR”. Тепер тут навчають не тільки маркетингу, журналістики та політичного PR, а й підприємництва та управління бізнесом.

Учасниками Вільної школи підприємництва за 9 років існування стали понад 49 тисяч осіб з 16 країн.

Практика, опрацювання юридичного боку ведення бізнесу і поради від професіоналів – такий формат роботи курсів підприємництва від школи. Наприкінці курсів кожен з учасників повинен створити проект власного бізнесу, а аналізуватимуть його успішні підприємці-викладачі школи.

Наразі підприємців тут може зацікавити два курси:

  • курс зі створення, розвитку, менеджменту і маркетингу бізнесу, інструментів масштабування і автоматизації вашої справи;
  • курс зі створення і просування персонального бренду, позиціонування себе як людини-бренду, відновлення репутації.

Тривалість навчання: 4 дні.

Вартість: один курс коштує 120 доларів.

3. Школа системного бізнесу “Бізнес-конструктор”

«Бізнес-Конструктор» – це ціла група компаній, яка допомагає власникам бізнесу отримати фундаментальні знання і власноруч модернізувати свою роботу.

До “Бізнес-конструктора” йдуть на навчання не початківці, а ті, хто вже отримує якийсь рівень доходу і прагне поліпшити роботу свого проекту.

Для таких цілей засновники школи пропонують кілька курсів. Наприклад, виховання керівників преміум-рівня – «Топ-менеджер». Або тримісячна програма «Власник бізнесу 2.0», де підприємці не просто створюють індивідуальний план розвитку бізнесу, а й впроваджують за допомогою засновника Кирила Куницького і особистого куратора.

На фото- засновник “Бізнес-конструктора” Кирило Куницький. Серед випускників школи багато популярних власників бізнесу – на кшталт модельєра Андре Тана.

Власне, підприємців-початківців тут може зацікавити програма «Власник бізнесу 2.0». Вона для тих,у кого ніби бізнес уже стабілізувався, але усі бізнес-процеси вони все ще замикають на собі, постійно зіштовхуються з одними і тими ж помилками і потребують порад щодо розвитку.

Тривалість навчання: 3 місяці.

Вартість: близько 150 тисяч гривень.

4. Львівська бізнес-школа при Українському католицькому університеті

Це досить молода бізнес-школа, і тут напрацювання обсягу знань об’єднується з цінностями підприємницької діяльності.

LvBS також впроваджує освіту англійською мовою.

Серед усіх програм бізнес-школи для початківців у бізнесі найбільше підійде MSc in Marketing Management. Це європейська магістерська програма з маркетингового менеджменту, яка об’єднує практики світової бізнес-освіти та досвід українських компаній.

Під час навчання можна буде створити власне портфоліо з реалізованими маркетингових проектів та рекомендаціями від компаний после успішного проходження практики.

Тривалість навчання: 22 місяці.

Вартість: 65 000 грн

Випускники Львівської бізнес-школи

5. Krok Business School (BSK)

BSK – частина приватного Університету КРОК. Бізнес-школа сповідує безперервне навчання “Life – Long – Learning” – “Навчання протягом усього життя”.

Розробляючи програми для підприємців та керівників різних рівнів, відштовхуються від формування уявлень про світові економічні процеси, новітніх технологій у бізнесі і, власне, глобалізації бізнесу.

Цікаво, що навчання на цій програмі дає можливість отримати диплом МВА двох бізнес-шкіл: Бізнес Школи КРОК та Swiss Montreux Business School.

Власникам малого та середнього бізнесу тут може бути цікава General MBA – це універсальна програма, що сформулює у підприємців практичні навички з усіх ключових бізнес-процесів у будь-яких галузях бізнесу.

Формат занять – по 4 дні інтенсивів на місяць.

Тривалість навчання: 16 місяців.

Вартість: 240 000 грн.

Коментарі

Економіка і бізнес

«Зелена пʼятниця» у Приват24: для користувачів сервісу діятимуть знижки та кешбеки до 20% з картками Mastercard

Опубліковано

З 18 листопада по 1 грудня у програмі лояльності «Привіт» у Приват24 будуть доступні знижки і кешбеки до 20% з картками Mastercard. Ці умови діятимуть для покупки електротехніки, побутової техніки, одягу, товарів для дому та палива провідних брендів.

Про це повідомляє пресслужба ПриватБанку.

Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»

Щоб взяти участь у «Зеленій пʼятниці», необхідно протягом двох тижнів — з 18 листопада по 1 грудня включно — заходити в програму лояльності «Привіт» (у розділі «Сервіси» в додатку або веб-версії Приват24) та активувати пропозиції від партнерів. Перелік доступних покупок будуть щодня оновлювати.

Отримати знижку до 20% чи кешбек можна буде при оплаті карткою Mastercard від ПриватБанку.

Товари з вигодою

Перелік деяких уже відомих товарів, для яких будуть доступні вигідні умови:

  • ґаджети Apple — 10%;
  • побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
  • енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
  • квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
  • МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.

Також діятиме спеціальна пропозиція для клієнтів ПриватБанку, які відзначають день народження 29 листопада — у цей день для них буде доступний кешбек 20% на всі витрати з карток Mastercard. Щоб скористатися послугою, її потрібно активувати в програмі лояльності «Привіт».

Окрім цього, у ПриватБанку зазначають, що в кожного клієнта діятимуть окремі позиції знижок і кешбеків. Ловіть свою спеціальну пропозицію в «Привіт»!

Про програму лояльності «Привіт»

Це перша на банківському ринку персоналізована програма лояльності, що дозволяє клієнтам користуватися пропозиціями від провідних брендів, підібраними саме під них. Наявні знижки й кешбеки можна знайти в меню «Привіт» у мобільному застосунку чи веб-версії Приват24.

Коментарі

Читати далі

Економіка і бізнес

Енергонезалежність України: у Києві відбувся перший Форум Теплоенергетичного кластера

Опубліковано

Конференцію провів 14 листопада «Теплоенергетичний кластер України» у межах ІІІ Українського Будівельного Конгресу. Подію відвідали понад 70 учасників, зокрема підприємці, виробники, експерти та чиновники.

Про це повідомили організатори заходу.

Головні теми конференції

Цей форум організовували, аби об’єднати компанії задля спільного розв’язування проблем, захисту своїх інтересів перед державою та розвитку теплоенергетичної галузі в Україні.

Під час форуму проводили панельні дискусії на такі теми:

  • енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
  • інновації в теплотехніці;
  • нові підходи до енергоефективного будівництва;
  • підтримка локального виробництва.

Також однією з головних тем став вихід українських виробників на європейський ринок. Експорт вітчизняних продуктів обговорили під час панельної дискусії «Від локального до глобального».

Фото: фейсбук-сторінка «Теплоенергетичного кластера України»

Читайте також: На Київщині компенсуватимуть встановлення сонячних станцій та теплових насосів

Енергетичний сектор і держава

На конференції провели дискусію «Тендери та закупівлі» — її модерував адвокат компанії Sirius Law Артем Моргун. Під час неї виступали начальниця управління сфери публічних закупівель Мінекономіки Ірина Сопилюк та представник платформи «Е-Тендер» Ігор Архипенко.

Гості обговорили виклики в тендерах, зокрема перевірки, штрафи та проблеми з документацією. За час дискусії згадали прогалини в законодавстві та фальшивих учасників закупівель. Керівник компанії «Abplanalp Україна» Микола Скрипник поділився порадами щодо покращення виробництва й енергоефективності завдяки використанню новітнього обладнання.

На панелі, яку присвятили фінансуванню українського бізнесу, в.о. директора з малого та середнього бізнесу Sense Bank Яна Шумунова розказала про програми державної підтримки.

Про «Теплоенергетичний кластер України»

Організацію очолює Олексій Лещінський, який є експертом з теплотехніки та засновником групи компаній EnginUP. «Теплоенергетичний кластер України» працює над об’єднанням українських виробників, підприємців та представників влади, аби зміцнити енергонезалежність нашої країни.

Нагадаємо, що у Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить.

Фото обкладинки: фейсбук-сторінка «Теплоенергетичного кластера України»

Коментарі

Читати далі

Економіка і бізнес

У Києві на Вокзальній відкрили оновлений безбарʼєрний «МакДональдз»

Опубліковано

Після масштабної реконструкції відкрився «МакДональдз» на Вокзальній площі в Києві. Заклад став одним із найбільших ресторанів мережі в Україні з площею 944 м², 193 посадковими місцями в залі та 88 на терасі.

Про це повідомляють в інстаграмі МакДональдз Україна.

Що змінилося?

Будівлю ресторану частково демонтували, оновили фасад та переобладнали внутрішній простір. Особливу увагу приділили безбар’єрності:

  • автоматичні двері;
  • ліфт для зручності пересування;
  • місця для людей на кріслах колісних;
  • тактильна плитка;
  • таблички шрифтом Брайля;
  • безбар’єрні вбиральні.

Ці зміни відповідають принципам інклюзивності та комфорту для всіх відвідувачів.

Нові можливості для відвідувачів

Ресторан пропонує повне меню, включно із сезонними позиціями. Замовлення можна зробити через:

  • 11 терміналів самообслуговування;
  • касу;
  • експрес-вікно.

Уперше запроваджено сервіс обслуговування за столиком, що додає зручності під час візиту.

Фото: МакДональдз Україна

Читати також: Жінки відкрили 61% нових ФОПів у 2024 році: статистика регіонів та напрямків

Графік роботи та резервне живлення

Ресторан працює з 06:00 до 22:30, а експрес-вікна — з 05:30 до 23:00. У разі відключення світла заклад продовжить роботу завдяки генератору. Служба доставки «МакДелівері» почне працювати найближчими днями.

Нагадаємо, що у Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить.

Фото обкладинки: Вілледж.

Коментарі

Читати далі