Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
google pay danskebank google pay danskebank

Технології

Онлайн-покупки: українці тепер можуть розраховуватись через Google Pay

Опубліковано

Відтепер українці зможуть здійснювати оплати в інтернеті через Google Pay. Уже майже 6 500 онлайн-магазинів підключили таку опцію. Про це повідомляє компанія Google Україна у своєму блозі.

“Ми раді повідомити, що відтепер українські користувачі зможуть здійснювати покупки онлайн через Google Pay. В той час як в Україні вже стали популярними мобільні платежі в магазинах за допомогою цього простого і безпечного способу оплати, можливість оплати через Google Pay онлайн стала доступною тільки нещодавно”, – йдеться в повідомленні.

Які магазини вже підтримують цю функцію?

У Google зазначають, що завдяки співпраці з українськими партнерами Wayforpay і Portmone.com, вже майже 6500 онлайн-магазинів підключили таку опцію.

Серед них allo.ua, intertop.ua, yakaboo.ua, karabas.com, goodwine.com.ua, dominos.ua, decathlon.ua

Список партнерів буде поступово розширюватися, вже зараз над інтеграцією Google Pay в свої додатки працюють Uklon, Portmone.com та інші.

Для чого це потрібно?

Найбільшою перевагою цього рішення є економія часу, наразі немає необхідності щоразу заповнювати довгі форми з даними платежу. Як оплачувати покупки в інтернеті за допомогою Google Pay, можна подивитися у відео.

“Google Pay дозволяє легко і безпечно оплачувати покупки в магазинах, онлайн і в мобільних додатках. Клієнту не потрібно носити з собою гаманець, і при оплаті в магазині потрібно всього лише піднести мобільний телефон до безконтактного терміналу. Тепер завдяки Google Pay онлайн при оплаті в інтернет-магазинах не потрібно щоразу заново вводити дані платіжної карти, що скорочує час покупки і зручно як для користувачів, так і для онлайн-продавців”, – говорить Дмитро Шоломко, директор Google Україна.

Читайте також: Google-Україна спільно з Мінкультом запускають проект “Автентична Україна”

Сьогодні партнерами Google Pay в Україні є вже 19 банків, а число точок, де можна оплачувати свої покупки через Google Pay, вже перевищує 200 тисяч.

Які ще є функції в Google Pay?

Крім платіжних карт, в Google Pay можна зберігати і використовувати карти лояльності та подарункові карти, при цьому всі особисті дані перебувають у цілковитій безпеці.

Проводячи оплату за послуги в інтернеті, Google Pay не передає інформацію про вашу кредитну картку продавцеві, а якщо ви загубите свій телефон, ви зможете віддалено заблокувати його за допомогою додаткового пароля або видалити всі дані, наголошують у компанії.

Коментарі

Технології

У Дії зʼявилася нова послуга для підприємців: яка саме

Опубліковано

Мінцифра розширює можливості послуги е-Підприємець. Тепер ви можете подавати декларацію відповідності матеріально-технічної бази (МТБ) вимогам законодавства з охорони праці безпосередньо через портал Дія. Це швидко, зручно та без потреби відвідувати установи.

Про це повідомляє Мінцифра.

Про документ

Декларація відповідності МТБ підтверджує, що ваші приміщення та обладнання відповідають вимогам законів про безпеку на роботі. Без цього документа організації, які використовують важкі машини та механізми, не можуть працювати легально.

Читати також: Як ІТ-компанії підтримують військо у День Захисників: акція «Day4Defenders»

Раніше вам доводилося подавати декларацію офлайн у територіальних підрозділах Держпраці, що забирало багато часу. Якщо інформації не вистачало, процес доводилося починати заново.

Чим корисна

З новим сервісом на порталі Дія ви зможете заповнити заяву, підписати її КЕПом, відстежити статус опрацювання та отримати документ онлайн всього за кілька кліків.

Нагадаємо, що театр Франка інтегрував Дія.Підпис: квитки закінчилися за рекордний час.

Фото: Дія.

Коментарі

Читати далі

Технології

У Львові можна безкоштовно оцифрувати домашні кіноархіви: як саме

Опубліковано

16 — 27 вересня 2024 року власники/ці приватних кіноархівів, що містять домашні та аматорські відеозаписи на 8мм та 16мм кіноплівках, можуть безкоштовно їх оцифрувати у Центрі міської історії.

Про це повідомляє Центр міської історії.

Про проєкт

Протягом тижня Ви можете приносити матеріали до Центру за адресою вулиця Богомольця, 6.

Оцифрування відбувається в межах проєкту «Збереження української спадщини аматорських та домашніх фільмів» і реалізується за підтримки The Modern Endangered Archives Program. Більше деталей про умови оцифрування за посиланням.

Програма Міжнародного дня домашнього кіно

До Міжнародного дня домашнього кіно Міський медіаархів Центру міської історії оголошує вже традиційні дні відкритих дверей.

Читати також: Театр Франка інтегрував Дія.Підпис: квитки закінчилися за рекордний час

18 жовтня о 18:00 у конференц-залі Центру відбудеться презентація оцифрованих цього року матеріалів, перегляди домашніх фільмів та їхнє обговорення.

День домашнього кіно — це свято аматорських фільмів і кіно, яке щорічно проводиться у жовтні у багатьох місцях світу. Заходи в цей день дають можливість окремим особам і сім’ям побачити і поділитися своїми власними домашніми фільмами, побачити своїх сусідів і т.д. Це шанс, щоб дізнатися, чому треба піклуватися про ці фільми і дізнатися, як найкраще доглядати за ними.

Де дізнатися деталі

Щоб дізнатись деталі щодо оцифрування Ваших домашніх відеозаписів, пишіть на адресу filmarchives@lvivcenter.org, зверніться за телефоном +38-032-275-17-34 або ж завітайте до офісу Центру міської історії: вул. Богомольця, 6.

Нагадаємо, що друкарня «Фактор-Друк» відновлює свою роботу.

Фото: Центр міської історії.

Коментарі

Читати далі

Технології

Українські інженери обʼєднали розробки в нову бойову систему для гранатометів

Опубліковано

Українські компанії Frontline та Tencore створили спільну бойову систему, яка дасть змогу військовим вести вогонь з гранатомета дистанційно, не наражаючи себе на небезпеку.

Про це повідомляє «Мілітарний».

Frontline розробила дистанційно керовану турель під гранатомет МК-19 «Буря», а Tencore — багатофункціональне шасі НРК «Терміт». Ці дві інновації успішно інтегрували в єдину бойову систему, здатну працювати в складних умовах.

Фото: Frontline
Фото: Frontline

Читати також: Металошукач від українських розробників будуть використовувати Сили оборони

Характеристика

Шасі «Терміт» забезпечує запас ходу до 20 км і стабільний зв’язок з оператором, а турель «Буря» дозволяє здійснювати перенацілювання за лічені секунди. Вогонь ведеться дистанційно через пульт або ноутбук. Система може запам’ятовувати налаштування та забезпечувати точне ураження на відстані до 1800 метрів.

Нова система готова до серійного виробництва й доступна для передзамовлень.

Нагадаємо, що у поліції показали техніку для розмінування з дистанційним керуванням.

Фото: Frontline.

Коментарі

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство3 тижні тому

Не чекали на зміни, а пропонували їх самі. Жителі цих громад взяли розвиток до своїх рук

Ці українці вміють перетворювати сміття на сакури та донати для ЗСУ. Вони не чекають рішень...

Суспільство4 тижні тому

Ровесники незалежності: що про українську свободу говорять ті, хто виборює її просто зараз

Що таке «незалежність», водночас просто і складно пояснити. У цьому слові криються мільйони думок, людських...

Суспільство1 місяць тому

«Ми виходимо за своїх». Ці люди організовують мирні акції на підтримку військовополонених у своїх містах

Станом на травень 2024 року в Україні зареєстровано 38 тисяч зниклих безвісти — і військових,...

Суспільство2 місяці тому

Люди не вірять, що вони справді там працюють: це жінки у «чоловічих» професіях

Оксана за фахом перукарка, Анеліна — фельдшерка, а Марія має історичну освіту та до декрету...