Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Ohueno та POHUY: шість українських виробників зухвалих речей

Опубліковано

Поки в Україні ще розглядають закон про “дематюкацію”, вітчизняні виробники активно використовують сміливі принти на одязі, посуді, сумках чи кульках. Для когось це філософія, для когось – спосіб виділитись серед інших, але “матюкливих” брендів з’являється все більше. Якщо ви теж любитель креативу і не боїтесь вийти надвір з написом POHUY на своїй футболці чи худі, то ця підбірка зухвалих українських виробників саме для вас. 

Не шмотки, а ціла філософія

Одяг для людей, які не залежать від чужої думки. Саме так позиціонує себе український бренд G-this.

“Це не просто шмотки, це ціла філософія. Не важливо як ти виглядаєш і що про тебе подумають”, – кажуть у G-this.

Серед асортименту бренду є худі, футболки, кепки, еко-сумки, чохли та браслети. І всі вироби з одним принтом – POHUY. До речі, на худі такий напис розміщений на зав’язках, які можна зняти, якщо не хочете зачепити почуття родичів, або коли бос викликав “на коврик”. Одяг бренду переважно унісекс. Ціни на вироби різні: худі – 2000 гривень, футболка – 600 гривень, а кепка – 500 гривень.

Не соромтесь виходити в такому одязі “в люди”, бо деякі одягають світшот бренду і на президентські дебати =) 

Ohueno у плащівці від Ohueno

Якщо у нашій країні заборонять матюкатись, то писати зухвалі написи на одягу – ні. Бренд Ohueno виготовляє дощовики та анораки з цікавим принтом Ohueno.

Засновник каже, що раніше з плащівкою в Україні було все погано: неякісні матеріали та не яскраві кольори. Тому Артем Будаєв вирішив це змінити і тепер випускає яскравий верхній одяг, а також футболки, кепки, худі та шкарпетки з однаковим написом. Жовта, м’ятна, кислотно-малинова – тут можна обрати яскраві кольори. І всі речі з написом Ohueno. 

Коштує одяг від бренду в середньому 1400 гривень.

СШИТО – одяг для бунтарів

Девіз цього бренду, як і опис їхньої сторінки є досить сміливим: “Подобається – бери, не подобається – іди на…”. Так, досить зухвале позиціонування бренду, проте продукція СШИТО заслуговує уваги.

Харківський бренд займається виробництвом футболок, худі, чохлів на телефон  та інших речей. Окрім “девізу”, серед принтів неабияку популярність має “Хулі ні, коли так”. Такий одяг призначений для справжніх “бунтарів”, яким байдуже на суспільство та усталені канони. А речі виглядають стильно та креативно. Футболка від СШИТО коштує 900 гривень, а худі – 1650 гривень.

SEMESYUKSHOP. Український гумор 18+

Одяг SEMESYUKSHOP також рясніє “матюкливими” принтами для клієнтів 18+. Жіночі та чоловічі пуловери, футболки, кепки можна знайти у цього бренду. Ціни – в середньому 500 гривень.

Але, якщо нецензурщина не для вас, то зверніть увагу на продукцію з шаблонами від художника Івана Семенюка. Сумки і футболки з різкими та відвертими українськими жартами, які підійдуть для будь-якої життєвої ситуації.  “Плуга пер — ледь не вмер”, “Срака-мотика”, “Нашого цвіту по всьому світу” та інші провокативні фрази можуть потрапити в гардероб тільки сміливих та стильних українців.

“Броня українських мемів, обладунок агроландскнехта, костюм проповідника і моднєйший аксесуар водночас!”- так кажуть у SEMESYUKSHOP.

Ви ж знаєте цього Гуся?

Певно всі знають цього найпопулярнішого в Україні Гуся. Він є всюди – у метро, на білбордах, на блокнотах, чашках, одягу… А мережа просто переповнена жартами Гуся.

Створила цього персонажа українська художниця Надьожна. За рік сторінка з її персонажем в Фейсбуці зібрала більше 120 000 прихильників, і їх кількість росте шаленими темпами. Гусь – іронічний персонаж, який говорить те, що думає.

Речі з Гусем підходять для людей з гарним почуттям гумору, які здатні оцінити його філософію. Прихильники персонажу з радістю чекають нові фразочки від нього, а для когось це стає девізом по життю. З найкращими висловлюваннями створюється різноманітна продукція.

Gifty отримав виключне право на виготовлення товарів з Гусем: чашок, тарілок, сумок, фартухів, блокнотів та календарів.

HULIKULI. Привітайте іменинника матюкливими кульками

Яке ж свято чи подарунок без повітряних кульок. Але замість банальних кульок, які потрібно надувати годинами, можна подарувати щось дійсно оригінальне. HULIKULI кидають виклик етикету та пристойності. Саркастичні жарти, сміливі висловлювання та зухвалі принти – саме такі кулі від цього бренду. Крім того, HULIKULI розміщує такі зухвалі фразочки і на одязі, подушках, посуді, листівках та солодощах. “Бісиш”, “Новий рік – старий ти”, “Бухлішко врятує світ” та багато інших цензурних та не зовсім висловів використовують у HULIKULI.

Але, перевірте, чи у винуватця свята є почуття гумору, інакше такий подарунок йому точно не сподобається.

Одна така жартівлива кулька коштує 35 гривень, футболки – 350 гривень, а кружка – 180 гривень.

Суспільство

На Харківщині ветеринари врятували косулю зі зламаною ногою (ФОТО)

Опубліковано

Зооволонтер Роберт Саргсян виявив дику косулю, яка, ймовірно, постраждала внаслідок ДТП. Аби врятувати її, він звернувся до фахівців КП «Центр поводження з тваринами».

Про це повідомили в КП «Центр поводження з тваринами».

Команда ветеринарів швидко провела огляд і рентген-дослідження. У тварини виявили перелам задньої ноги. Через вагу косулі проведення остеосинтезу було неможливим, тому лікарі були змушені ампутувати кінцівку.

«Зараз лісова красуня знаходиться під наглядом та отримує допомогу. Вона буде жити у людини, що займається реабілітацією представників сімейства оленевих. В умовах вільного життя косулі буде складно вижити без ноги, тому тепер вона буде жити під опікою людини»‚ — написали в центрі.

Читайте також: У Чорнобильському заповіднику зафіксували рекордне стадо оленів шляхетних (ФОТО)

Нагадаємо, що прикордонники врятували лебедя, який заблукав біля позицій на Херсонщині (ВІДЕО).

Фото: фейсбук-сторінка КП «Центр поводження з тваринами»

Читати далі

Суспільство

Deep State та «Культурні Сили» створили мапу звільнення Криму від більшовиків

Опубліковано

Аналітичний проєкт Deep State та платформа «Культурні Сили» презентували інтерактивну мапу визволення Криму у 1918 році. На ній можна слідкувати за перемогами війська УНР під проводом Петра Болбочана.

Про це повідомили в «Культурних Силах».

Ідея проєкту

«На сторінках української історії є багато видатних подій та людей. Про них необхідно пам’ятати та передавати наступним поколінням, щоб вони зростали на усвідомленні того, ким вони є. В усі часи шукали креативний підхід, щоб показати ці всі події з цікавої сторони та привернути як можна більше уваги, тож сподіваємося, цей проєкт внесе різноманіття та інтерес до однієї з найвидатніших операцій української армії — походу на Крим під керівництвом Петра Болбочана, щоб пишатися і насолоджуватися міццю і силою наших військових», — розповів співзасновник Deep State Роман Погорілий.

Мапа дозволяє користувачам щоденно відстежувати хід визвольного походу Запорізького корпусу. Вона містить архівні документи, мапи та посилання на першоджерела.

Завдяки ініціативі кожен може зануритися в хроніку подій квітня 1918 року, коли українські війська спільно з кайзерівською армією та кримськотатарськими повстанцями звільняли півострів.

Читайте також: Ukraїner та PR Army створили фільм про депортацію кримських татар (ВІДЕО)

Історик Сергій Громенко додає:

«У Феодосії та Керчі, очікуючи українські війська, місцеве населення виходило на вулиці з прапорами та портретами Тараса Шевченка. А у Севастополі була сильна українська громада і там теж чекали на українців, і саме тому 29 квітня 1918 року там відбулося підняття українських прапорів на кораблях Чорноморського флоту».

Про Петра Болбочана

Ключовою постаттю операції став Петро Болбочан — один з найуспішніших командирів армії УНР. Його військовий геній проявився у Кримському поході, коли за лічені дні Запорізький корпус звільнив півострів від більшовицьких військ. Однак політичні рішення тогочасного уряду зупинили подальше приєднання Криму до УНР.

«Ми маємо пам’ятати не тільки подвиг героїв Крут, але й те, що та війна — перша радянсько-українська — закінчилась перемогою України, створенням санітарних зон на Курщині та Вороніжчині, підняттям українських стягів над Білгородом, Таганрогом і Ростовом», — розповів кандидат історичних наук Іван Дерейко.

Довідка

Мапа Deep State — це візуальний інструмент, що фіксує динаміку бойових дій в Україні майже в реальному часі. Її регулярно оновлюють на базі відкритих джерел, OSINT-аналітики та верифікованих даних. Вона вирізняється високою точністю, через що ресурс здобув довіру журналістів, дослідників і фахівців з безпеки.

«Культурні сили» — це платформа, що об’єднує військових творчих професій, культурних діячів, аналітиків та волонтерів. До цієї платформи входять такі проєкти та бренди:

  • «Культурний десант»;
  • «Книга на фронт»;
  • «Фронтова студія»;
  • «Оркестр 59» тощо.

«Культурні сили» формують та розвивають воїнську культуру, забезпечують морально-психологічну підтримку військових, підтримують родини загиблих, розвивають культурну дипломатію та впроваджують стратегії впливу через культуру та мистецтво.

Нагадаємо, що Сили оборони зірвали масований штурм росіян на Запорізькому напрямку (ВІДЕО).

Фото обкладинки: сайт DeepState

Читати далі

Суспільство

11-річний хлопчик із Данії зібрав понад 8 000 доларів на допомогу українським дітям

Опубліковано

Єнс із Данії, якому 11 років, завершив свою благодійну ініціативу й зібрав понад вісім тисяч доларів на підтримку українських дітей, які втратили домівки через війну. Хлопчик виготовляв і продавав великодніх курчат із бісеру.

Про це повідомила міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Ідея допомоги з’явилася не вперше: торік Єнс зібрав 28 тисяч данських крон, а цьогоріч у березні він уже збирав понад 12 тисячі крон. Тоді частину цієї суми подвоїла благодійна організація KOLO Nordic.

Наразі на зібрані вісім тисяч доларів Єнс планує придбати шкільні рюкзаки для українських дітей.

Читайте також: «Ви захищаєте весь світ»: Шон Пенн відвідав Україну та зустрівся з військовими (ВІДЕО)

Нагадаємо, що Анджеліна Джолі підтримала 14-річну дівчину, яка постраждала від атаки росіян (ФОТО).

Фото: Юлія Свириденко в Х

Читати далі