Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Ohueno та POHUY: шість українських виробників зухвалих речей

Опубліковано

Поки в Україні ще розглядають закон про “дематюкацію”, вітчизняні виробники активно використовують сміливі принти на одязі, посуді, сумках чи кульках. Для когось це філософія, для когось – спосіб виділитись серед інших, але “матюкливих” брендів з’являється все більше. Якщо ви теж любитель креативу і не боїтесь вийти надвір з написом POHUY на своїй футболці чи худі, то ця підбірка зухвалих українських виробників саме для вас. 

Не шмотки, а ціла філософія

Одяг для людей, які не залежать від чужої думки. Саме так позиціонує себе український бренд G-this.

“Це не просто шмотки, це ціла філософія. Не важливо як ти виглядаєш і що про тебе подумають”, – кажуть у G-this.

Серед асортименту бренду є худі, футболки, кепки, еко-сумки, чохли та браслети. І всі вироби з одним принтом – POHUY. До речі, на худі такий напис розміщений на зав’язках, які можна зняти, якщо не хочете зачепити почуття родичів, або коли бос викликав “на коврик”. Одяг бренду переважно унісекс. Ціни на вироби різні: худі – 2000 гривень, футболка – 600 гривень, а кепка – 500 гривень.

Не соромтесь виходити в такому одязі “в люди”, бо деякі одягають світшот бренду і на президентські дебати =) 

Ohueno у плащівці від Ohueno

Якщо у нашій країні заборонять матюкатись, то писати зухвалі написи на одягу – ні. Бренд Ohueno виготовляє дощовики та анораки з цікавим принтом Ohueno.

Засновник каже, що раніше з плащівкою в Україні було все погано: неякісні матеріали та не яскраві кольори. Тому Артем Будаєв вирішив це змінити і тепер випускає яскравий верхній одяг, а також футболки, кепки, худі та шкарпетки з однаковим написом. Жовта, м’ятна, кислотно-малинова – тут можна обрати яскраві кольори. І всі речі з написом Ohueno. 

Коштує одяг від бренду в середньому 1400 гривень.

СШИТО – одяг для бунтарів

Девіз цього бренду, як і опис їхньої сторінки є досить сміливим: “Подобається – бери, не подобається – іди на…”. Так, досить зухвале позиціонування бренду, проте продукція СШИТО заслуговує уваги.

Харківський бренд займається виробництвом футболок, худі, чохлів на телефон  та інших речей. Окрім “девізу”, серед принтів неабияку популярність має “Хулі ні, коли так”. Такий одяг призначений для справжніх “бунтарів”, яким байдуже на суспільство та усталені канони. А речі виглядають стильно та креативно. Футболка від СШИТО коштує 900 гривень, а худі – 1650 гривень.

SEMESYUKSHOP. Український гумор 18+

Одяг SEMESYUKSHOP також рясніє “матюкливими” принтами для клієнтів 18+. Жіночі та чоловічі пуловери, футболки, кепки можна знайти у цього бренду. Ціни – в середньому 500 гривень.

Але, якщо нецензурщина не для вас, то зверніть увагу на продукцію з шаблонами від художника Івана Семенюка. Сумки і футболки з різкими та відвертими українськими жартами, які підійдуть для будь-якої життєвої ситуації.  “Плуга пер — ледь не вмер”, “Срака-мотика”, “Нашого цвіту по всьому світу” та інші провокативні фрази можуть потрапити в гардероб тільки сміливих та стильних українців.

“Броня українських мемів, обладунок агроландскнехта, костюм проповідника і моднєйший аксесуар водночас!”- так кажуть у SEMESYUKSHOP.

Ви ж знаєте цього Гуся?

Певно всі знають цього найпопулярнішого в Україні Гуся. Він є всюди – у метро, на білбордах, на блокнотах, чашках, одягу… А мережа просто переповнена жартами Гуся.

Створила цього персонажа українська художниця Надьожна. За рік сторінка з її персонажем в Фейсбуці зібрала більше 120 000 прихильників, і їх кількість росте шаленими темпами. Гусь – іронічний персонаж, який говорить те, що думає.

Речі з Гусем підходять для людей з гарним почуттям гумору, які здатні оцінити його філософію. Прихильники персонажу з радістю чекають нові фразочки від нього, а для когось це стає девізом по життю. З найкращими висловлюваннями створюється різноманітна продукція.

Gifty отримав виключне право на виготовлення товарів з Гусем: чашок, тарілок, сумок, фартухів, блокнотів та календарів.

HULIKULI. Привітайте іменинника матюкливими кульками

Яке ж свято чи подарунок без повітряних кульок. Але замість банальних кульок, які потрібно надувати годинами, можна подарувати щось дійсно оригінальне. HULIKULI кидають виклик етикету та пристойності. Саркастичні жарти, сміливі висловлювання та зухвалі принти – саме такі кулі від цього бренду. Крім того, HULIKULI розміщує такі зухвалі фразочки і на одязі, подушках, посуді, листівках та солодощах. “Бісиш”, “Новий рік – старий ти”, “Бухлішко врятує світ” та багато інших цензурних та не зовсім висловів використовують у HULIKULI.

Але, перевірте, чи у винуватця свята є почуття гумору, інакше такий подарунок йому точно не сподобається.

Одна така жартівлива кулька коштує 35 гривень, футболки – 350 гривень, а кружка – 180 гривень.

Суспільство

У Львові відреставрують палац 16 століття за 30 млн гривень

Опубліковано

Національний інститут польської культурної спадщини за кордоном «Полоніка» повністю профінансує реставраційні роботи фасаду палацу Корнякта XVI століття на площі Ринок, 6.

Про це повідомляють у Львівському історичному музеї.

фото: Львівський історичний музей.

Проєкт включає реставрацію фасаду, скульптурного оздоблення, консервацію кованої балюстради та віконної столярки. Наразі вже встановлені риштування на рівні балкону.

У рамках підготовки до реставрації провели перемовини з Інститутом, обстежили фасад, підготували проєктно-кошторисну документацію та погодили її з відповідними органами.

Читати також: Захисник отримав біонічний протез у Львові: фото

Вартість робіт оцінюють у майже 30 мільйонів гривень (2,8 мільйона злотих). Це найдорожчий проєкт в історії «Полоніки», завершення планується до жовтня 2025 року.

У приміщенні палацу розташовані Львівський історичний музей та італійський внутрішній дворик, схожий на типові дворики Флоренції та Риму.

Це другий проєкт на площі Ринок, який музей реалізує з іноземними партнерами. Раніше за фінансової підтримки США було реставровано Чорну кам’яницю.

Нагадаємо, що у Львові скасували рішення про початок навчального року з 19 серпня.

Фото: Львівський історичний музей.

Читати далі

Суспільство

У столиці модернізують Оболонський острів: фото

Опубліковано

Комунальники продовжують облаштовувати Оболонський острів, де наразі встановлюють лавочки та прокладають дерев’яні трапи.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Фото: КМДА.

Лави розміщують на захисних спорудах уздовж усього пляжу, які слугують перешкодами для видування піску з пляжів або насипання піску на пішохідні доріжки.

Фото: КМДА.

Також комунальники облаштовують дерев’яні трапи навколо захисних споруд. Надалі планують створити підходи до води для маломобільних груп населення.

Читати також: У Києві облаштували новий безбар’єрний наземний пішохідний перехід: фото

У КМДА підкреслили, що облаштування острова відбувається коштом меценатів і без використання коштів з міського бюджету.

Фото: КМДА.

Оболонський острів і новий пішохідний міст уже здобули популярність серед киян і гостей міста. За даними камер відеоспостереження, з моменту відкриття наприкінці травня рекреаційну зону відвідали понад 400 тисяч осіб.

Нагадаємо, що в Україні археологи виявили стародавній посуд віком понад 3000 років: як він виглядає.

Фото: КМДА.

Читати далі

Суспільство

КАІ чи НАУ? Авіаційний університет випустив кавер на пісню репера bbno$ «It boy»: відео

Опубліковано

В межах вступної кампанії НАУ випустив кліп «КАІ чи НАУ». Завдяки стильному і сучасному підходу університет хоче привернути увагу абітурієнтів і бути ближчими до них.

Зараз в Україні триває вступна кампанія. Абітурієнти обирають заклади вищої освіти, де вони хочуть навчатися, а університети намагаються залучити до себе найбільш талановитих вступників.

фото: НАУ

Національний авіаційний університет відійшов від стандартного офіційного спілкування зі вступниками і їхніми батьками. Замість цього комунікаційна команда вирішила говорити з абітурієнтами їхньою мовою. Університет випустив кліп — кавер на пісню It boy канадського співака bbno$ для промоції вступної кампанії, де закликали вступати в НАУ. 

фото: НАУ

«Зараз університети, особливо технічні, мають боротися за студентів. Звісно, абітурієнт обере той ЗВО, який забезпечить якісну освіту. Тому ми в НАУ приділяємо цьому дуже велику увагу: оновлюємо науково-викладацький склад, відкриваємо лабораторії, скоро запустимо кіберполігон і робимо багато крутих практик спільно з провідними інженерними компаніями — все, щоб наші студенти мали багато саме практичного досвіду. Але важливо не тільки те, що ми робимо, але і як комунікуємо. НАУ заговорив мовою молоді. Бо наша вступна кампанія та і вся комунікація має бути не як в класичного державного університету, а як в закладі, а якому протягом наступних 4-5 років студенту буде комфортно», — прокоментувала в.о. ректора НАУ Ксенія Семенова.

Читати також: Вступна кампанія 2024: майже 400 тисяч заяв подано майбутніми бакалаврами

фото: НАУ

Крім цього, в межах вступної кампанії триває розіграш «Моя перша стипендія». Асоціація випускників розігрує 20 стипендій у розмірі 3 тис. грн кожна серед усіх абітурієнтів, які обрали НАУ першим або другим пріорітетом, зареєструвалися в чат-боті та подали оригінали документів. Детальна інформація про розіграш міститься на сайті

Хто працював над кліпом

  • Знімальна група: команда відеопродакшену 2REC;
  • Ідея: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Текст пісні: Олег Прозоров;
  • Виконавець: Олег Прозоров;
  • Оператор: Олександр Левченко;
  • Помічник оператора: Артем Дулько;
  • Режисер: Олег Прозоров;
  • Актор: Євген Лисак;
  • Монтаж: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Звукорежисер: Максим Кушнір.

Нагадаємо, що вступникам необхідно відслідковувати статус заяв: як це зробити.

Фото: НАУ.

Читати далі