Економіка
Одесит вирощує гігантські лимони і збирає декілька врожаїв на рік
Одесит Максим Діхтяренко вирощує лимони, апельсини, мандарини, кумкват та клементини. Особлива гордість садівника гібридний лимон Пандероза, який дає плоди вагою понад 1 кг. Повідомляє agro-yug.com.ua.
Розмножує садівник Пандерозу, як і всі цитрусові, насінням та живцюванням. Однак, другий спосіб більш продуктивний і підходить навіть новачкам, особливих знань і навичок не треба.
Він зазначає, що прекрасно ростуть і плодоносять в Україні лимони Павловський, Мейер, Лунар. До речі, останній називають всесезонним, так як може давати по декілька врожаїв на рік.
Читайте також: На Тернопіллі садівник вирощує 40 сортів хурми
Дозрівають лимони в середньому за 8-9 місяців. Звичайно, рослині потрібно давати відпочивати, інакше воно скінчиться і почне хворіти, знижувати врожайність.
Садівник знайшов цікаве рішення для теплиці, щоб зекономити на електроенергії: свою теплицю він заглибив на 1,5 м в землю. Тепло в ній зберігається як в термосі. Є ще одна теплиця, де садівник вирощує саджанці, проводить щеплення. Крапельної системи поливу немає, все робиться вручну.
Економіка
Підсумки після тестування
Як отримати кешбек
- Подати заявку через сайт чи мобільний застосунок банку, який бере участь у програмі, або звернутися до відділення. До програми долучилися такі банки: ПриватБанк, monobank, Укргазбанк, Sense Bank, ПУМБ, Абанк, Банк Глобус, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Ощадбанк, Акордбанк та Банк Кредит Дніпро.
- Визначити картки, з яких ви оплачуєте покупки, і надати банку дозвіл на передачу інформації про транзакції з цих карток в магазинах-учасниках програми.
- Відкрити фізичну чи віртуальну картку, куди нараховуватиметься кешбек.
- У Дії в розділі Сервіси обрати картку «Національний кешбек» для виплат.
Програма «Національний кешбек»
Коментарі
Економіка
Коментарі
Економіка
Україна до кінця року отримає нове обладнання, яке забезпечить додаткові потужності розподіленої генерації на більш ніж 1 ГВт.
Про це повідомляє Міністерство енергетики.
Деталі
- Енергетики вже працюють над тим, щоб швидко змонтувати і підключити це обладнання до мережі.
- Хоча не все обладнання встигнуть підключити до кінця року, планується додати не менше 1 ГВт нових потужностей.
Читати також: Іноземні благодійники залучили 1,75 мільярда доларів для підтримки українських фермерів
До цього процесу долучені як приватні компанії, так і державні підприємства. Уряд створив сприятливі умови для інвестицій та спростив дозвільні процедури, щоб прискорити розвиток розподіленої генерації.
Нагадаємо, що Україні передали 435 мільйонів доларів на покращення зв’язку та інтернету.
Фото: Freepik.
Коментарі