Суспільство
Німецький репортер показав «кладовище» російських танків на Київщині (ВІДЕО)
Журналіст Пауль Ронцхаймер (Paul Ronzheimer) показав кладовище з технікою російських окупантів на Київщині.
Відеозаписи кореспондент та заступник головного редактора німецького видання Bild оприлюднив на своїй сторінці в Twitter.
Ронцхаймер не вказав, де саме відбувалася зйомка, але запевнив, що подібні звалища зі знищеною технікою окупантів можна побачити у багатьох місцях на околицях столиці.
«Ось все, що лишилося від російських танків неподалік від Києва. Кілька днів тому тут була битва. Літери V – це знак російського вторгнення. Володимир Путін хотів, аби всі ці танки були в центрі столиці, але тут їх зупинили українські військові. Їх просто знищили. Подібне відбулося у багатьох місцях поблизу Києва. Це перемога української армії та поразка російської», – прокоментував одне з відео журналіст.
We are just outside Kyiv. Thats what happened with the russian army when they were fighting for the capital. pic.twitter.com/lXFDeb31sA
— Paul Ronzheimer (@ronzheimer) April 2, 2022
«А ось лише один російський танк біля дороги. Просто біля заправки. Це те, що можна побачити тут буквально всюди. Це життя поруч із Києвом», – коментує журналіст ще одне відео з розбитим танком росіян.
Aftermath near Kyiv. https://t.co/Bup8vYXw2x
— Paul Ronzheimer (@ronzheimer) April 2, 2022
Нагадаємо, воїни 44-ї окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола продемонстрували майстерність та знищили одним пострілом одразу дві ворожі цілі.
Фото: twitter.com/ronzheimer
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі