Економіка і бізнес
Німеччина хоче включити Україну до списку “безпечних країн”
Уряд Німеччини планує включити до переліку безпечних країн походження мігрантів ще 14 країн, серед яких і Україна. Клопотання про притулок від громадян цих країн розглядають за прискореною процедурою, повідомляє DW .
Хто потрапляє в такий список?
Згідно з коаліційною угодою, країни можуть бути оголошені безпечними, якщо частка позитивних рішень за клопотаннями про притулок від громадян з цих держав становить менше, ніж п’ять відсотків та зберігається протягом кількох років. Україна є саме такою державою.
Водночас зазначається, що ухвалення рішення урядом залежить від приписів ЄС та вимог Федерального конституційного суду Німеччини.
Для початку уряд має провести детальний аналіз ситуації в цих державах і підтвердити, що там відсутня загроза тортур, жорстокого поводження або збройного конфлікту.
Читайте також: Британія допоможе Україні створити суд із питань інтелектуальної власності
У липні ФРН внесла до списку безпечних країн походження мігрантів Туніс, Алжир, Марокко і Грузію.
На черзі до потрапляння до списку Україна, Білорусь, Молдова, Куба, Колумбія, В’єтнам, Танзанія, Пакистан, Індія, Кенія, Бенін, Гвінея-Бісау, ЦАР та Чад.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Економіка і бізнес
Куди спрямують кошти
Коментарі
Економіка і бізнес
Кристина Патока
Співзасновниця бренду ECOSEXUAL
Я була затятою шопоголічкою
Пам’ятаю, у 2009 році купила модний жилет з чорнобурки зі вставками срібної шкіри по боках і поїхала в ньому до Швейцарії, де потрапила на одну вечірку. Там до мене підійшла дівчина й сказала: «Зараз обіллю тебе фарбою — ти знаєш, скільки на тобі мертвих тварин?». Я її зупинила та попросила не псувати мій одяг, пообіцявши, що спробую змінити свій погляд на життя.
Невже це все мої речі?
Перша помилка в бізнесі — модель перепродажу
«Ваша унікальність — у власному виробництві»
Нашу продукцію виготовляємо в майстерні, де співзасновниця бренду Лілія керує виробництвом — вона проходила спеціалізоване навчання, де вивчала склад і формули для створення власних рецептур.
Найбільше інвестицій забрав невдалий маркетинг
Наша ціль — масштабуватися та допомагати своїм
Я подала свій бізнес-план на участь, аби отримати нові знання та фінансову підтримку для масштабування своєї справи. Навчання виявилося неймовірно корисним — особливо запам’яталися лекції піарниці та маркетологині Ярослави Гресь. Мій проєкт не пройшов у фінал, але я планую подаватися на наступний сезон.
Коли хтось зупиняється, ти маєш всі шанси бути попереду
Коментарі
Економіка і бізнес
Країни домовилися про те, щоб запровадити механізм fast-track для інвестицій. Він повинен допомогти бізнесу швидше та простіше працювати в Україні та Європі.
Про це повідомили у пресслужбі Міністерства економіки України після підписання меморандуму на Дансько-українському бізнес-форумі, що закінчився 25 листопада.
Як співпрацюватимуть країни
Представники влади Данії та України зустрічатимуться з данськими компаніями, що працюють в Україні. Під час цих зустрічей сторони зможуть розказати про складнощі, з якими вони стикаються під час інвестування та ведення бізнесу.
Разом із цим країни налагодять комунікацію між урядами, аби розв’язувати необхідні питання.
«Данські компанії готові брати на себе велику відповідальність та ділитися власними знаннями та досвідом у багатьох сферах — від зеленої енергетики чи нових технологій до зміцнення критичної інфраструктури. Це ще один приклад ефективної співпраці між нашими країнами», — заявив міністр підприємництва Данії Мортен Бедскоу.
Читайте також: В Україні створять цифровий сервіс для багатоквартирних будинків: деталі проєкту
Підписання документа
Меморандум підписала міністерка економіки України Юлія Свириденко і міністр Мортен Бедскоу.
«Україна потребує збільшення приватних інвестицій заради швидкого відновлення нашої економіки. Сьогодні ми підписали меморандум, який передбачає запуск fast-track Mechanism між урядами наших країн, який буде діяти, як єдина точка входу для подолання бар’єрів, з якими стикаються данські компанії та інвестори в Україні», — наголосила Юлія Свириденко
Раніше ми писали, що Данія надає Україні 2,4 мільярда крон на посилення ППО та закупівлю нової зброї.
Також ми повідомляли, що Данія першою почала фінансувати українські оборонні підприємства.
Нагадаємо, що Німеччина виділила 65 мільйонів євро на ремонт енергообладнання України.
Фото обкладинки: Unsplash
Коментарі