

Економіка і бізнес
Нібулон встановив рекорд з відвантаження і річкового перевезення зерна
Компанія Нібулон за другий квартал поточного маркетингового року відвантажила на експорт майже 1,6 млн тонн сільгосппродукції: це найкращий результат за весь період діяльності компанії.
Про це повідомили у пресслужбі Нібулону.
Окрім того, відзначили, що мають найуспішніший результат з відвантаження збіжжя за підсумками місяця у другому кварталі – листопад 2020 року, з показником відвантаження у 623 тис. тонн збіжжя. Також листопад 2020 року входить у трійку найрезультативніших місяців з експорту продукції за весь період діяльності компанії.
У структурі експорту домінує кукурудза з часткою 40,8 % (648 тис. тонн), наступна – пшениця з часткою 26 % (413 тис. тонн). Частки ячменю та ріпака майже однакові – близько 16 % кожної культури.
До речі, якщо ще 10 років тому серед постачальників с.-г. продукції було всього 40% безпосередньо сільгосптоваровиробників, то у 2020 році цей показник виріс до 85%. Тобто тепер ці 85% товаровиробників стали повноцінними учасниками експортних операцій зі збіжжям. А можливим це стало завдяки будівництву мережі перевантажувальних терміналів та елеваторних комплексів у безпосередній близькості до виробників сільськогосподарської продукції.
Читайте також: Україна вперше за 70 років очолить комісію, що регулює судноплавство на Дунаї
Перше півріччя 2020/21 маркетингового року стало рекордним, порівняно з аналогічними періодами інших років, за кількістю перевантаженого зерна на зовнішньому рейді морського порту Миколаїв – 72,5 % (1,9 млн тонн) від загального обсягу експортованого компанією збіжжя:
- у 2013/14 МР доля відвантажень на зовнішньому рейді складала близько 6,6 %,
- у 2018/19 МР – 46,7 %,
- у 2019/20 МР – 62,6 %.
У період навігації 2020 року флот компанії транспортував 4,14 млн тонн вантажів, що стало кращим показником за всю історію водних перевезень в компанії.
Нагадаємо, Нібулон ввів в експлуатацію новий водогін.
Як ми повідомляли раніше, Нібулон спустив на воду 90-метрову баржу.
Головне фото: nibulon.com.
Економіка і бізнес

До національної програми підтримки військових у застосунку «Армія+» доєднався інтернет-магазин ROZETKA. Військовослужбовці зможуть отримувати знижки на амуніцію та інші товари.
Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Переваги для військових
У застосунку «Армія+» користувачі зможуть згенерувати один промокод на місяць, який надаватиме знижку до 30% на вибрані товари. Повний перелік категорій, на який діятиме цей промокод, можна побачити на акційній сторінці ROZETKA. Обмежень по сумі та кількості категорій товарів у замовленні немає.
Читайте також: В Україні випустили благодійні жетони «Зв’язок 100%» для підтримки війська
Що відомо про програму
Програму підтримки військових запустили в грудні 2024 року. У межах цього проєкту Міноборони об’єднує великі бізнеси, аби надавати українським військовим спеціальні пропозиції або знижки. Наразі партнерами програми стали такі компанії: «Укрзалізниця», «Укрнафта», «Нова пошта», мережа АЗК WOG, OKKO та інтернет-магазин ROZETKA.
Нагадаємо, що ГУР розпочало власне виробництво дронів на оптоволокні (ВІДЕО).
Фото обкладинки: Getty Images
Економіка і бізнес

У ресторанах Києва та Київської області McDonald’s упродовж 25 та 26 березня запускає ранкове меню.
Про це повідомили у компанії.
Раніше ми писали, що з 13 березня ранкове меню додали у закладах Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Яремче та Ковеля.
Упродовж березня сніданки повертатимуть в усіх ресторанах, окрім тих, що розташовані у східних областях, в Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому та Олександрії. У компанії пояснюють, що це пов’язано з повітряними тривогами та операційними складнощами.
Нагадаємо, що UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка McDonald’s
Економіка і бізнес

Компанія «Нова Енерджі», яка входить до групи Nova, отримала ліцензію на постачання електрики та вийшла на відкритий ринок електроенергії.
Про це повідомили в «Новій пошті».
Дозвіл на постачання електрики оформлювали близько двох місяців. Рішення про це ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Тепер енергетична компанія зможе самостійно забезпечувати потреби «Нової пошти» та інших клієнтів.
Читайте також: OKKO стала партнером програми «Плюси»: які переваги для військових
«Це ще один крок на шляху до енергетичної незалежності. Нова Пошта запускає власну альтернативну генерацію електроенергії та зможе покривати не тільки свої потреби, а й провадити продаж е/е на вільний ринок», — зазначив CEO «Нова Енерджі» Андрій Литвиненко.
Нагадаємо, що «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.
Раніше ми писали, що «Нова пошта» запустила другу сонячну електростанцію у терміналі в Києві.
Фото: Pixabay