Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Не гірша за корейську. Шість брендів української натуральної косметики

Опубліковано

Корейська косметика набуває все більшої популярності серед українських жінок. Наш ринок переповнений іноземними виробниками. Але з’являється все більше українських брендів, які не поступаються за якістю. До того ж тут можна знайти натуральну косметику, яка зроблена з природної сировини та є безпечною для організму людини і для навколишнього середовища.

1. Зілля мавки – натуральна косметика і для жінок, і для чоловіків

Косметика від бренду “Зілля мавки”

Мрія цього бренду зробити словосполучення “Українська натуральна косметика” таким самим впізнаваним, як “Швейцарський годинник” чи “Французький парфум”.

Косметика від “Зілля мавки” не містить фталатів, парабенів, сульфатів, хімічних ароматизаторів, барвників, силікону. Більшість з екстрактів, що використовуються, приготовані власноруч з самостійно зібраних в екологічно чистих місцях рослин. Косметика не тестується на тваринах та не викликає алергічних реакцій. Вся продукція продається в упакуванні невеликого об’єму, адже косметика ручної роботи має недовгий термін зберігання.

Читайте також: 5 причин, чому варто перейти на твердий шампунь

Тут можна придбати косметику для обличчя, тіла, рук та волосся. А ще бренд виготовляє чоловічу натуральну косметику — маски для обличчя зі спіруліною, віск, олія та бальзам для бороди.

Ціни: чоловіча косметика, в середньому, 150 гривень, крем для тіла – 100 гривень, крем для обличчя – 150 гривень, маска для волосся – 250 гривень.

2. Декоративна косметика від Dari Mineral Cosmetics

Універсальна палетка тіней від Dari Mineral Cosmetics

Це один з небагатьох українських брендів, які виготовляють натуральну декоративну косметику. Засновниця бренду за фахом — візажистка. Дівчина вирішила створити косметику для себе, яка б не шкодила здоров’я і заради якої не страждають тварини.

Для виготовлення косметики бренд “Dari Mineral Cosmetics” використовує лише натуральні компоненти. Наприклад, до складу помади входять олія манго, мигдалю, жожоба, віск, касторова олія. Та й асортимент тут величезний — є і палетки для тіней, і коректори для обличчя, і консилери, і тональний крем. А приємним бонусом до натурального складу є екологічне пакування, яке ще й виглядає дуже стильно. Чудовий варіант на подарунок.

Крім того, на сторінці бренду “Dari Mineral Cosmetics” регулярно пишуть про те, як правильно користуватись натуральною косметикою, склад кожного продукту та користі beauty-поради.

Ціни: тональний мус – 504 грн, помада – 309 грн, палетка тіней – 639 грн.

3. Gomash з оліями з різних куточків світу

Маска-пілінг від Gomash

Засновниця бренду Gomash під час вагітності вирішила користуватись тільки натуральною косметикою, але не знайшла для себе на ринку нічого. Тоді і вирішила створити свою лінійку. Зараз жінка виготовляє пінки для вмивання, креми для обличчя, бальзами для губ, маски для обличчя з глини та багато іншого.

До складу косметики входять лише натуральні компоненти і якісні інгредієнти з різних куточків світу — олія нім з Індії чи дерева Ши з Африки. Щоб переконатись у натуральності продукції, варто лише поглянути на склад одного з них — крем виготовлений з олії таману та жожоба, протизапальні екстракти розмарину та календули, ефірні олії герані, апельсину та ін.

Читайте також: Як українська конопляна косметика підкорює Європу

Засновниця бренду є сертифікованим косметологом, тому часто пише про догляд за обличчям та публікує рецепти створення натуральної косметики.

Ціни: бальзам для губ – 100 грн, маска для обличчя – 385 грн, тонік – 150 грн, крем – 285 грн.

4. Бавовняні патчі від HOCHOO

Набір натуральних засобів від HOCHOO

У бренду HOCHOO можна придбати професійні органічні продукти для тіла, душі та природної краси. Історія цього виробника почалась зі створення твердих шампунів, а згодом тут з’явилось безліч натуральної косметики для обличчя, волосся, тіла, а також засобів для макіяжу.

Найунікальнішим продуктом цього бренду є натуральні бавовняні патчі, які точно замінять вам популярні корейські варіанти. У складі цього продукту активна формула з низькомолекулярною гіалуроновою кислотою, кофеїн, гідролат кави, со2 василька, кофеїн, вітамін Е, гель алое та багато ще усього, що поверне шкірі тонус та зволожить.

Ціни: патчі – 550 грн, твердий шампунь – 290 грн екопакування та 310 грн в коробочці з люфою для зберігання шампуню.

5. Moon & Rune – твердий шампунь з гарбуза

Твердий шампунь від Moon & Rune

Це український бренд натуральної, екологічної та етичної косметики з власним виробництвом, фахівцями і лабораторією. Уже два роки вони тішать своїх клієнток можливістю придбання високоякісної, ефективної і безпечної косметики, яка не тестується на тваринах і має повністю екологічне пакування, яке вони з радістю приймають назад.

У Moon & Rune можна придбати твердий шампунь з пудрою гарбуза та манго, пінку для вмивання з олією ромашки, маску для обличчя з пудрою білого сандалу і живими водоростями спіруліни, очищающий урбан з глиною та спіруліною, натуральну декоративну косметику.

Ціни: твердий шампунь – 295 грн, крем для обличчя – 459 грн, мінеральна палетка тіней – 639 грн.

6. Косметика для волосся від Ptichkin Sad

Догляд за волоссям від Ptichkin Sad

Продукція цього бренду створена для сучасних жінок, які живуть в динамічному місті. Їх шкіра і волосся вимагають щоденного догляду і вони надають перевагу натуральним складовим. Ptichkin Sad розробляє повністю фізіологічні формули, які спрямовані на природне відновлення мікробіом шкіри й волосся. Косметика містить тільки знайомі тілу рослинні складові. Це дозволяє максимально м’яким і природним чином впливати на поліпшення стану вашого тіла і волосся.

Читайте також: Як продавати косметику разом з ідеєю екологічності. Кейс бренду “VESNA”

Серед асортименту варто звернути увагу на твердий шампунь для різних типів волосся з олією вівса та маслом дерева Ши, рідкі кристали для кінчиків волосся з олією авокадо, аргани та жожоба, скраб для шкіри голови з евкаліптом.

Ціни: шампунь – 350 грн, олія для волосся – 295 грн, скраб – 245 грн.

Суспільство

«Я скоро буду вдома!»: перші емоції захисників після повернення з полону (ВІДЕО)

Опубліковано

19 березня 2025 року відбувся один із найбільших обмінів військовополоненими. З полону звільнили 175 захисників, а ще 22 воїни повертаються в Україну завдяки іншим заходам.

Державна прикордонна служба України поділилася першими емоціями військових після обміну.

Звільнені з полону воїни могли зателефонувати рідним та близьким і сповістити про своє повернення в Україну.

«Дуже раді, що повернулися у свою рідну Україну, на свою Батьківщину. Надіюся, найближчим часом повернуся у своє рідне місто — у Львів. Дякую всім, хто нас чекав! Мамо, привіт!» — сказав український захисник.

Інший військовий подякував усім тим, хто долучився до звільнення українських воїнів:

«Хочемо подякувати всім організаціям, людям, які долучилися до цієї праці. Це велика та важка праця, яка привела до нашого звільнення з полону».

Читайте також: Військові повторно вразили російський аеродром «Енгельс»: наслідки удару

Перші емоції наших захисників після повернення з полону

Кадри, які не залишать нікого байдужим: перші емоції наших захисників після повернення з полону ❤️‍🩹

Опубліковано Державна прикордонна служба України Середа, 19 березня 2025 р.

«Це один із найбільших обмінів. Повертаються наші солдати, сержанти та офіцери. Воїни, які боролися за нашу свободу в лавах Збройних Сил, ВМС, Нацгвардії, Сил територіальної оборони та прикордонної служби. Захищали Україну на різних напрямках — у Маріуполі, на “Азовсталі”, на Донеччині, Луганщині, Херсонщині, а також Харківщині, Миколаївщині, Запоріжжі, Сумщині та Курщині»,написав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що в лютому в Україну повернули 150 українських військовополонених (ФОТО).

Фото обкладинки: фейсбук Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими

Читати далі

Суспільство

Військовому врятували ногу від ампутації завдяки надскладній операції

Опубліковано

В Україні вперше виконали мікрохірургічну операцію, яка дозволила зберегти ногу пораненому військовому та уникнути ампутації. Операція тривала 13 годин.

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров’я.

Як виконували операцію

Українському військовому робили операцію у клінічній лікарні «Феофанія». Реконструктивний хірург Михайло Сауляк разом із командою хірургів-травматологів провів складну трансплантацію шкірно-м’язового клаптя latissimus dorsi flap. У МОЗ зазначили, що це одна з найскладніших мікрохірургічних операцій, і її можуть виконати лише кілька фахівців в Україні.

Кожен етап втручання вимагає від лікарів високої точності. Додаткові ускладнення під час операції виникали через тяжкість отриманих травм. Найскладнішим етапом стало виконання мікросудинного анастомозу — з’єднання судин діаметром 1-3 міліметри, що забезпечують кровопостачання трансплантованого клаптя.

«Операція пройшла успішно. Протягом місяця військовий перебував під ретельним наглядом лікарів, щоб уникнути можливих ускладнень. Сьогодні його гомілка повністю загоїлась, кінцівку вдалося зберегти. Попереду наступний етап лікування для відновлення великогомілкової кістки»‚ — написали в МОЗ.

Читайте також: Військовий, якого визнали загиблим, зумів вижити попри тяжкі травми (ВІДЕО)

У відомстві розповіли, що військовий отримав тяжку мінно-вибухову травму, яка пошкодила значну частину м’яких тканин та кісток гомілки. Через масштабність ураження чоловікові неодноразово пропонували ампутації, та він відмовлявся. У «Феофанія» вирішили спробувати зберегти кінцівку та провели операцію.

Нагадаємо, що у «Дії» надсилатимуть медичні сповіщення: як це працюватиме.

Фото: сайт МОЗ

Читати далі

Суспільство

Київщина співпрацюватиме з британським графством Бакінгемшир

Опубліковано

Представники Київської обласної державної адміністрації та графства Бакінгемшир, що у Великій Британії, підписали угоду про встановлення партнерських відносин.

Про це повідомив очільник т.в.о. голови Київської ОДА Микола Калашник.

Завдяки співпраці сторони співпрацюватимуть у таких сферах:

  • освіта;
  • охорона здоров’я;
  • бізнес;
  • інвестиції;
  • відбудова.

Разом із цим у документі передбачили взаємодію сторін задля розвитку культури, туризму, чистої енергії та цифрових технологій.

Читайте також: «Укрзалізниця» проведе у Києві безплатну лекцію «Невідомий вокзал»

Микола Калашник зазначив, що завдяки співпраці Київська область отримає нові можливості для втілення важливих проєктів. Сторони створять робочу групу для координації спільних ініціатив, а також для взаємодії між підприємствами обох регіонів.

«Це партнерство — новий крок до відновлення та розвитку Київщини! Впевнений, що наша співпраця стане прикладом ефективного міжнародного партнерства та взаємної підтримки»‚ — написав очільник КОВА.

Нагадаємо, що Київська область співпрацюватиме з корейською компанією Hyundai XiteSolution.

Фото: фейсбук-сторінка Миколи Калашника

Читати далі