Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Не гірша за корейську. Шість брендів української натуральної косметики

Опубліковано

Корейська косметика набуває все більшої популярності серед українських жінок. Наш ринок переповнений іноземними виробниками. Але з’являється все більше українських брендів, які не поступаються за якістю. До того ж тут можна знайти натуральну косметику, яка зроблена з природної сировини та є безпечною для організму людини і для навколишнього середовища.

1. Зілля мавки – натуральна косметика і для жінок, і для чоловіків

Косметика від бренду “Зілля мавки”

Мрія цього бренду зробити словосполучення “Українська натуральна косметика” таким самим впізнаваним, як “Швейцарський годинник” чи “Французький парфум”.

Косметика від “Зілля мавки” не містить фталатів, парабенів, сульфатів, хімічних ароматизаторів, барвників, силікону. Більшість з екстрактів, що використовуються, приготовані власноруч з самостійно зібраних в екологічно чистих місцях рослин. Косметика не тестується на тваринах та не викликає алергічних реакцій. Вся продукція продається в упакуванні невеликого об’єму, адже косметика ручної роботи має недовгий термін зберігання.

Читайте також: 5 причин, чому варто перейти на твердий шампунь

Тут можна придбати косметику для обличчя, тіла, рук та волосся. А ще бренд виготовляє чоловічу натуральну косметику — маски для обличчя зі спіруліною, віск, олія та бальзам для бороди.

Ціни: чоловіча косметика, в середньому, 150 гривень, крем для тіла – 100 гривень, крем для обличчя – 150 гривень, маска для волосся – 250 гривень.

2. Декоративна косметика від Dari Mineral Cosmetics

Універсальна палетка тіней від Dari Mineral Cosmetics

Це один з небагатьох українських брендів, які виготовляють натуральну декоративну косметику. Засновниця бренду за фахом — візажистка. Дівчина вирішила створити косметику для себе, яка б не шкодила здоров’я і заради якої не страждають тварини.

Для виготовлення косметики бренд “Dari Mineral Cosmetics” використовує лише натуральні компоненти. Наприклад, до складу помади входять олія манго, мигдалю, жожоба, віск, касторова олія. Та й асортимент тут величезний — є і палетки для тіней, і коректори для обличчя, і консилери, і тональний крем. А приємним бонусом до натурального складу є екологічне пакування, яке ще й виглядає дуже стильно. Чудовий варіант на подарунок.

Крім того, на сторінці бренду “Dari Mineral Cosmetics” регулярно пишуть про те, як правильно користуватись натуральною косметикою, склад кожного продукту та користі beauty-поради.

Ціни: тональний мус – 504 грн, помада – 309 грн, палетка тіней – 639 грн.

3. Gomash з оліями з різних куточків світу

Маска-пілінг від Gomash

Засновниця бренду Gomash під час вагітності вирішила користуватись тільки натуральною косметикою, але не знайшла для себе на ринку нічого. Тоді і вирішила створити свою лінійку. Зараз жінка виготовляє пінки для вмивання, креми для обличчя, бальзами для губ, маски для обличчя з глини та багато іншого.

До складу косметики входять лише натуральні компоненти і якісні інгредієнти з різних куточків світу — олія нім з Індії чи дерева Ши з Африки. Щоб переконатись у натуральності продукції, варто лише поглянути на склад одного з них — крем виготовлений з олії таману та жожоба, протизапальні екстракти розмарину та календули, ефірні олії герані, апельсину та ін.

Читайте також: Як українська конопляна косметика підкорює Європу

Засновниця бренду є сертифікованим косметологом, тому часто пише про догляд за обличчям та публікує рецепти створення натуральної косметики.

Ціни: бальзам для губ – 100 грн, маска для обличчя – 385 грн, тонік – 150 грн, крем – 285 грн.

4. Бавовняні патчі від HOCHOO

Набір натуральних засобів від HOCHOO

У бренду HOCHOO можна придбати професійні органічні продукти для тіла, душі та природної краси. Історія цього виробника почалась зі створення твердих шампунів, а згодом тут з’явилось безліч натуральної косметики для обличчя, волосся, тіла, а також засобів для макіяжу.

Найунікальнішим продуктом цього бренду є натуральні бавовняні патчі, які точно замінять вам популярні корейські варіанти. У складі цього продукту активна формула з низькомолекулярною гіалуроновою кислотою, кофеїн, гідролат кави, со2 василька, кофеїн, вітамін Е, гель алое та багато ще усього, що поверне шкірі тонус та зволожить.

Ціни: патчі – 550 грн, твердий шампунь – 290 грн екопакування та 310 грн в коробочці з люфою для зберігання шампуню.

5. Moon & Rune – твердий шампунь з гарбуза

Твердий шампунь від Moon & Rune

Це український бренд натуральної, екологічної та етичної косметики з власним виробництвом, фахівцями і лабораторією. Уже два роки вони тішать своїх клієнток можливістю придбання високоякісної, ефективної і безпечної косметики, яка не тестується на тваринах і має повністю екологічне пакування, яке вони з радістю приймають назад.

У Moon & Rune можна придбати твердий шампунь з пудрою гарбуза та манго, пінку для вмивання з олією ромашки, маску для обличчя з пудрою білого сандалу і живими водоростями спіруліни, очищающий урбан з глиною та спіруліною, натуральну декоративну косметику.

Ціни: твердий шампунь – 295 грн, крем для обличчя – 459 грн, мінеральна палетка тіней – 639 грн.

6. Косметика для волосся від Ptichkin Sad

Догляд за волоссям від Ptichkin Sad

Продукція цього бренду створена для сучасних жінок, які живуть в динамічному місті. Їх шкіра і волосся вимагають щоденного догляду і вони надають перевагу натуральним складовим. Ptichkin Sad розробляє повністю фізіологічні формули, які спрямовані на природне відновлення мікробіом шкіри й волосся. Косметика містить тільки знайомі тілу рослинні складові. Це дозволяє максимально м’яким і природним чином впливати на поліпшення стану вашого тіла і волосся.

Читайте також: Як продавати косметику разом з ідеєю екологічності. Кейс бренду “VESNA”

Серед асортименту варто звернути увагу на твердий шампунь для різних типів волосся з олією вівса та маслом дерева Ши, рідкі кристали для кінчиків волосся з олією авокадо, аргани та жожоба, скраб для шкіри голови з евкаліптом.

Ціни: шампунь – 350 грн, олія для волосся – 295 грн, скраб – 245 грн.

Суспільство

У Львові відреставрують палац 16 століття за 30 млн гривень

Опубліковано

Національний інститут польської культурної спадщини за кордоном «Полоніка» повністю профінансує реставраційні роботи фасаду палацу Корнякта XVI століття на площі Ринок, 6.

Про це повідомляють у Львівському історичному музеї.

фото: Львівський історичний музей.

Проєкт включає реставрацію фасаду, скульптурного оздоблення, консервацію кованої балюстради та віконної столярки. Наразі вже встановлені риштування на рівні балкону.

У рамках підготовки до реставрації провели перемовини з Інститутом, обстежили фасад, підготували проєктно-кошторисну документацію та погодили її з відповідними органами.

Читати також: Захисник отримав біонічний протез у Львові: фото

Вартість робіт оцінюють у майже 30 мільйонів гривень (2,8 мільйона злотих). Це найдорожчий проєкт в історії «Полоніки», завершення планується до жовтня 2025 року.

У приміщенні палацу розташовані Львівський історичний музей та італійський внутрішній дворик, схожий на типові дворики Флоренції та Риму.

Це другий проєкт на площі Ринок, який музей реалізує з іноземними партнерами. Раніше за фінансової підтримки США було реставровано Чорну кам’яницю.

Нагадаємо, що у Львові скасували рішення про початок навчального року з 19 серпня.

Фото: Львівський історичний музей.

Читати далі

Суспільство

У столиці модернізують Оболонський острів: фото

Опубліковано

Комунальники продовжують облаштовувати Оболонський острів, де наразі встановлюють лавочки та прокладають дерев’яні трапи.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Фото: КМДА.

Лави розміщують на захисних спорудах уздовж усього пляжу, які слугують перешкодами для видування піску з пляжів або насипання піску на пішохідні доріжки.

Фото: КМДА.

Також комунальники облаштовують дерев’яні трапи навколо захисних споруд. Надалі планують створити підходи до води для маломобільних груп населення.

Читати також: У Києві облаштували новий безбар’єрний наземний пішохідний перехід: фото

У КМДА підкреслили, що облаштування острова відбувається коштом меценатів і без використання коштів з міського бюджету.

Фото: КМДА.

Оболонський острів і новий пішохідний міст уже здобули популярність серед киян і гостей міста. За даними камер відеоспостереження, з моменту відкриття наприкінці травня рекреаційну зону відвідали понад 400 тисяч осіб.

Нагадаємо, що в Україні археологи виявили стародавній посуд віком понад 3000 років: як він виглядає.

Фото: КМДА.

Читати далі

Суспільство

КАІ чи НАУ? Авіаційний університет випустив кавер на пісню репера bbno$ «It boy»: відео

Опубліковано

В межах вступної кампанії НАУ випустив кліп «КАІ чи НАУ». Завдяки стильному і сучасному підходу університет хоче привернути увагу абітурієнтів і бути ближчими до них.

Зараз в Україні триває вступна кампанія. Абітурієнти обирають заклади вищої освіти, де вони хочуть навчатися, а університети намагаються залучити до себе найбільш талановитих вступників.

фото: НАУ

Національний авіаційний університет відійшов від стандартного офіційного спілкування зі вступниками і їхніми батьками. Замість цього комунікаційна команда вирішила говорити з абітурієнтами їхньою мовою. Університет випустив кліп — кавер на пісню It boy канадського співака bbno$ для промоції вступної кампанії, де закликали вступати в НАУ. 

фото: НАУ

«Зараз університети, особливо технічні, мають боротися за студентів. Звісно, абітурієнт обере той ЗВО, який забезпечить якісну освіту. Тому ми в НАУ приділяємо цьому дуже велику увагу: оновлюємо науково-викладацький склад, відкриваємо лабораторії, скоро запустимо кіберполігон і робимо багато крутих практик спільно з провідними інженерними компаніями — все, щоб наші студенти мали багато саме практичного досвіду. Але важливо не тільки те, що ми робимо, але і як комунікуємо. НАУ заговорив мовою молоді. Бо наша вступна кампанія та і вся комунікація має бути не як в класичного державного університету, а як в закладі, а якому протягом наступних 4-5 років студенту буде комфортно», — прокоментувала в.о. ректора НАУ Ксенія Семенова.

Читати також: Вступна кампанія 2024: майже 400 тисяч заяв подано майбутніми бакалаврами

фото: НАУ

Крім цього, в межах вступної кампанії триває розіграш «Моя перша стипендія». Асоціація випускників розігрує 20 стипендій у розмірі 3 тис. грн кожна серед усіх абітурієнтів, які обрали НАУ першим або другим пріорітетом, зареєструвалися в чат-боті та подали оригінали документів. Детальна інформація про розіграш міститься на сайті

Хто працював над кліпом

  • Знімальна група: команда відеопродакшену 2REC;
  • Ідея: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Текст пісні: Олег Прозоров;
  • Виконавець: Олег Прозоров;
  • Оператор: Олександр Левченко;
  • Помічник оператора: Артем Дулько;
  • Режисер: Олег Прозоров;
  • Актор: Євген Лисак;
  • Монтаж: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Звукорежисер: Максим Кушнір.

Нагадаємо, що вступникам необхідно відслідковувати статус заяв: як це зробити.

Фото: НАУ.

Читати далі