Економіка і бізнес
Не гірше LEGO: українець створив екологічний конструктор для дітей
Український розробник конструкторів Денис Охріменко вивів на Kickstarter власний конструктор із великих целюлозних блоків. Проект називається PAGL. Це — конструктор для дітей, кожна деталь якого має вигляд цеглин. За матеріал він бере не пластик, а натомість застосовує натуральну целюлозу, тож деталі є гіпоалергенними.
Як переконує автор конструктора, деталі PAGL є водостійкими та безпечними для дітей. Створювати можна великі об’єкти — стіни, будинки, фортеці.
Читайте також: Як українець заробляє на химерних наплічниках
Це перше українське лего, на яке не страшно наступити! Для виробництва використовуються безпечні харчові барвники. А від вологи цеглинки захищає розчин на основі крохмалю. З таких блоків можна зібрати і хатинку, і справжній піратський галеон.
Читайте також: Українець у 16 років заробив мільйон на гантелях
Зовні такий конструктор дещо нагадує яєчні коробки. Та цей конструктор зовсім екологічний і безпечний. Він навчить вашу малечу будувати хатину вже у 6 років. Ну хто від такого відмовиться?
Усього у наборі 111 деталей. Придбати такий можна за передзамовленням на Kickstarter. Окрім цеглин, до набору входять вікна, двері та наклейки. Тепер батькам не відмазатись від гри!
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Економіка і бізнес
Що відомо про маршрут
Коментарі
Економіка і бізнес
Які маршрути вже доступні
- №83/84 «Київ — Солотвино»;
- №145/146 «Харків — Чернівці»;
- №33/34 «Кривий Ріг — Ясіня»;
- №125/126 — №129/130 «Кременчук, Полтава — Ужгород»;
- №61/62 «Дніпро — Рахів».
Де придбати квитки
Коментарі
Економіка і бізнес
Що відомо
- Офіс запрацює в січні-лютому 2025 року;
- основний акцент роботи — технічна підтримка систем, які компанія постачатиме Міністерству оборони України;
- на старті команда складатиметься з 10 фахівців: хардвер- і софтвер- інженерів, спеціалістів техпідтримки;
- у майбутньому штат будуть розширювати залежно від обсягу постачань. Українські інженери також долучатимуться до розробки нових продуктів ARX Robotics.
Коментарі