Суспільство
Найбільший в Україні рівнинний водоспад внесли до складу Нацпарку
Уряд вніс зміни до складу Національного природного парку “Дністровський каньйон”. Про це повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів України.
До природно-заповідного фонду офіційно зарахували території, які вже є об’єктами всесвітньої природоохоронної Смарагдової мережі. Вони давно стали домівками для багатьох видів рослин і тварин, які, на жаль, стали рідкісними в межах Європи.
Читайте також: В Україні створять ще один національний природний парк. Який і де?
“Крім того, до складу парку буде включено найбільший рівнинний водоспад в Україні Червоноградський, який сьогодні знаходиться під великим антропогенним навантаженням через масове неконтрольоване відвідування туристами”, – розповіли у Міністерстві.
Включені території забезпечать поєднання окремих кластерів парку, що необхідно для ефективної охорони і збереження різноманіття рослинного і тваринного світу Дністровського каньйону.
Читайте також: На найбільшому безлюдному острові країни відновлять маяк і збільшать нацпарк
Варто зазначити, що на його території живуть червонокнижні види флори та фауни: зіновать біла та подільська, ковила пірчаста, шоломниця весняна, горицвіт весняний, лілія лісова, зозулині сльози яйцеподібні, любка дволиста, ящірка зелена, мідянка звичайна, полоз лісовий, чіп звичайний, минь річковий, вирезуб причорноморський, пічкур-білопер дністровський, махаон, подалірій, бражник скабіозовий, джміль моховий тощо.
Цим скелям – 420 млн років
Дністровський каньйон – один з найбільших каньйонів в Європі, визнаний в світі унікальною геологічною пам’яткою. Різноманітні за походженням скелі пройшли всі геологічні та біологічні епохи й були свідками багатьох еволюційних подій за останні 420 млн років.
Ця територія унікальна для пізнання етапів розвитку світу як в історичному, так природознавчому контексті. І сьогоднішнє рішення – крок зроблений для її збереження для наступних поколінь.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі