Суспільство
Переселенець із Харкова облаштовує на Закарпатті спортивний центр
Переселенець із Харкова, віце-президент Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА України Антон Бланк облаштовує в Мукачеві на Закарпатті спортивний центр.
Про це повідомили у Мукачівській міській раді.
У Харкові тренувальний центр, де раніше займалася спортсмени, нині розбитий вщент. На приміщення окупанти скинули з літака 5 бомб. Частково вціліло лише спортивне обладнання.
Продовжити свою улюблену справу чоловік вирішив у Мукачеві. Спочатку волонтерив, а потім спортсмени знайшли будівлю, створили проєкт і взялися облаштовувати центр для змішаних єдиноборств.
Читайте також: «Нас вважають героями, а ми просто готуємо». Як харківська піцерія Daddy’s Pizza під час війни годує містян, військових та медиків
Після ремонту приміщення укомплектують спортивним обладнанням, зроблять основну тренувальну залу, ринг, зону кросфіту для функціональної та силової підготовки, роздягальні та рецепції. Надворі біля самої будівлі облаштують спортивний майданчик.
Нагадаємо, пенсіонерка з Прикарпаття озеленила Харків.
Як ми повідомляли раніше, 11-річна українка стала чемпіонкою світу зі швидких шахів.
Фото: скриншот із відео.
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі